Soupisky
Okresní přebor 2.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
2.Selement Jaroslav1967reg. muži 41-50 
3.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
4.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
5.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
6.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
7.Kalbáč Karel1998reg. muži 141-145 
8.Šír Martin1999reg. muži 141-145 
9.Horák Ondřej1990reg. muži 145,5 
10.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
11.Znamenáček Bohumil1948reg. muži 145,5 
12.Jirota Michal2002reg. muži 145,5 
13.Kokeš Oldřich1945nez.  
14.Stržínek Jiří1950nez.  
15.Vilimovský Miroslav1962nez.  
16.Jirovský Zbyněk1969nez.  
17.Skoupil Lukáš1984nez.  
Sokol Rudná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Lukáš1988reg. muži 27,5 
2.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
3.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51 
4.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
5.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81 
6.Požárský Josef1943reg. muži 91 
7.Sloup Jiří1966reg. muži 91 
8.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
9.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
10.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121 
11.Bachor Jan1983reg. muži 131 
12.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
13.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
14.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
TJ Sokol Černošice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimler Lukáš1987reg. muži 71.-80. 
2.Zmatlík Lukáš1993reg. muži 71.-80. 
3.Zmatlík Petr1957reg. muži 81.-90. 
4.Charvát Petr1947reg. muži 91.-100. 
5.Čáp Martin1975reg. muži 101.-110. 
6.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
7.Tichý Jiří1947reg. muži 101.-110. 
8.Farský Daniel2001reg. muži 130,5 
9.Veselý Petr1987reg. muži 131.-140. 
10.Šporová Šárka2002reg. muži 144,5 
11.Karnet Václav1958nez. muži  
12.Keclík Rostislav1964nez. muži  
13.Šporová Markéta2000nez. muži  
14.Havel Petr2005nez. muži  
TJ Sokol Libčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Framberk Jan1977reg. muži 91-100 
2.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
3.Stypa Jiří1948reg. muži 111-120 
4.Janura Jakub2001reg. dci 121-130 
5.Votoček Jaroslav1950reg. muži 130,5 
6.Beltrám Javier Ernesto1978reg. muži 130,5 
7.Popek David1974nez. muži  
8.Bartoň Milan1975nez. muži  
TJ Sokol Libčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telipský Josef1968reg. muži 60,5 
2.Špiegel Jan1961reg. muži 71-80 
3.Klinga Petr1963reg. muži 71-80 
4.Manek Jakub2000reg. dci 80,5 
5.Kosnar Vladimír1944reg. muži 130,5 
6.Palan Vladimír1957nez. muži  
SK Viktorie Ořech D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlín Jiří1962reg. muži 61. 
2.Píš Daniel1969reg. muži 71. 
3.Píš Ondřej1995reg. muži 101. 
4.Heřman Miroslav1978reg. muži 101. 
5.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Hruška Ondřej1995reg. muži 111. 
7.Novák Tomáš1968reg. muži 111. 
8.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111. 
9.Pražský Michal1997reg. muži 120,5. 
10.Veverka Václav ml.2000reg. muži 121. 
11.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
12.Cafourek Tomáš2000reg. muži 130,5. 
13.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
14.Bulín Zdeněk1972reg. muži 140,5. 
15.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
16.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
17.Zacharda Jáchym2005reg. muži nezařazenHostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
18.Redlich Michal2003reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
19.Hlaváč Jan2001nez. muži Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
20.Soukup Vojtěch2002reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
21.Čierny Alexander1971nez. muži nez 
Řevnická sportovní s.r.o
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roziňák Jan1954reg. muži 81.-90. 
2.Vácha Vladimír ml.1994reg. muži 81.-90. 
3.Vácha Vladimír st.1965reg. muži 91.-100. 
4.Merta Jiří1948reg. muži 131.-140 
5.Váchová Věra1969nez.  
TJ Slavoj Davle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka František1950reg. muži 71.-80 
2.Kruch Petr1966reg. muži 81.-90 
3.Počta Tomáš1943reg. muži 91.-100 
4.Nágl Václav1951reg. muži 111.-120 
5.Braný Václav1947reg. muži 130,5 
6.Hloch Jan1975reg. muži nez. 
7.Karlík Václav1943reg. muži nez. 
8.Slanec Josef1942reg. muži nez. 
9.Tománek František1966reg. muži nez. 
10.Urbanský Tomáš1986reg. muži nez 
TJ Úholičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krásný Antonín1952reg. muži 71-80 
2.Navrátil Lukáš1998reg. muži 81-90 
3.Carvan Miloslav1957reg. muži 91-100 
4.Dalihod Miroslav1998reg. muži 101-110 
5.Dalihod Jakub2001reg. muži 111-120 
6.Dvořák František2002reg. muži 121-130 
7.Dvořák Josef1964reg. muži 121-130 
8.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
9.Otépka Radim1968reg. muži 130,5 
10.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-140 
11.Kapusta Arnošt1948reg. muži 131-140 
12.Král Martin1992reg. muži 144,5 
13.Nemec Libor1964reg. muži 144,5 
14.Zapletal Radek1970reg. muži 144,5 
15.Vorm Petr1977reg. muži 144,5 
16.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
17.Hocek František1960reg. muži nez. 
TJ Viktoria Vestec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jan1955reg. muži 80,5 
2.Ihl Roman1967reg. muži 101-110 
3.Pecháček Jiří1984reg. muži 101-110 
4.Vaňousová Barbora1985reg. muži 111-120 
5.Havlíčková Markéta1976reg. muži 130,5 
6.Procházka Martin1967reg. muži nez. 
7.Šperl Michal1969reg. muži nez. 
8.Šteiner Vojtěch1967reg. muži nez. 
9.Lauko Ladislav1975reg. muži nez. 
10.Jungvirt Tomáš1981reg. muži nez. 
TJ Sokol Lety B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Květoň Jan1964reg. muži 61 
2.Nykl Václav1970reg. muži 81 
3.Holeček David1975reg. muži 81 
4.Kovář Václav1975reg. muži 111 
5.Sup Richard1962reg. muži 144 
6.Amort Miroslav1966reg. muži nez 
7.Fryje Jindřich1946reg. muži nez 
8.Krisová Marcela1978reg. muži nez 
9.Drbohlav Jiří1949reg. muži nez 
10.Černý Radek1987reg. muži nez 
TJ Sokol Roztoky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
2.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
3.Eibich Jan1999reg. muži 91-100 
4.Šturm Vojtěch2002reg. muži 145,5 
5.Bárta Kryštof1998reg. muži 131-140 
6.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
7.Kačena Marek1999reg. muži 145,5 
8.Fabiánek David1983nez.  
9.Fishman Alexandr2003nez.  
10.Lukáš Lukáš2006nez.  
11.Antoš Vojtěch2003nez.  
12.Šimon Matyáš2003nez.  
13.Tydlitát Jan2003nez.  
14.Vágner Jonáš2005nez.  
15.Ciněk David2008nez.  
16.Kuchtová Klára2005nez.  
17.Medek Jan2001reg. muži 121-130 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS