Soupisky
Okresní přebor 3.třída
TJ Sokol Mníšek pod Brdy E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
2.Petkanič Vladimír1965reg. muži 131-140 
3.Kalbáč Karel1998reg. muži 141-145 
4.Šír Martin1999reg. muži 141-145 
5.Horák Ondřej1990reg. muži 145,5 
6.Kalousek Jindřich1950reg. muži 145,5 
7.Znamenáček Bohumil1948reg. muži 145,5 
8.Jirota Michal2002reg. muži 145,5 
9.Kokeš Oldřich1945nez.  
10.Stržínek Jiří1950nez.  
11.Vilimovský Miroslav1962nez.  
12.Jirovský Zbyněk1969nez.  
13.Jirovský Štěpán2008nez.  
Sokol Rudná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81 
2.Sloup Jiří1966reg. muži 91 
3.Požárský Josef1943reg. muži 91.-100 
4.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
5.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
6.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121 
7.Bachor Jan1983reg. muži 131 
8.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
9.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
10.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
11.Dvořák Jan1992reg. muži nez 
TJ Sokol Černošice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čáp Martin1975reg. muži 101.-110. 
2.Hrdina Pavel1971reg. muži 101.-110. 
3.Tichý Jiří1947reg. muži 101.-110. 
4.Farský Daniel2001reg. muži 130,5 
5.Veselý Petr1987reg. muži 131.-140. 
6.Šporová Šárka2002reg. muži 144,5 
7.Karnet Václav1958nez. muži  
8.Keclík Rostislav1964nez. muži  
9.Šporová Markéta2000nez. muži  
10.Havel Petr2005nez. muži  
11.Suchý Michal1976nez. muži  
12.Souček Jan2000nez. muži  
SK Viktorie Ořech E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yaroslavtsev Vitaly1959reg. muži 111. 
2.Pražský Michal1997reg. muži 120,5. 
3.Veverka Václav ml.2000reg. muži 121. 
4.Veverka Václav st.1961reg. muži 140,5. 
5.Krejčová Barbora1996reg. muži 140,5. 
6.Šimáček Libor1964reg. muži nezařazen 
7.Pavlín Šimon1997reg. muži nezařazen 
8.Jambor Václav1945reg. muži nezařazen 
9.Auf Tadeáš2006reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fürst Mirko1946reg. muži 91. 
2.Novák Tomáš1968reg. muži 111. 
3.Matoušek Zdeněk1956reg. muži 130,5. 
4.Němejc Melichar2005reg. muži 130,5. 
5.Cafourek Tomáš2000reg. muži 130,5. 
6.Severa Martin1968reg. muži 131. 
7.Sezemský Jaroslav1942reg. muži 131. 
8.Bulín Zdeněk1972reg. muži 140,5. 
9.Blažek Jiří1994reg. muži nezařazen 
10.Brůna Jiří1958reg. muži nezařazen 
11.Kuchta Jiří2006reg. muži nezařazen 
12.Kohlík Miroslav st.1949reg. muži nezařazen 
13.Chaloupka Vlastimil2003reg. muži nezařazen 
SK Viktorie Ořech G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poncar Karel2001reg. muži 110,5.Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
2.Hruška Ondřej1995reg. muži 111. 
3.Zacharda Aleš1972reg. muži nezařazen 
4.Zacharda Jáchym2005reg. muži nezařazenHostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
5.Soukup Vojtěch2002reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
6.Šrenk Štěpán2001reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
7.Redlich Michal2003reg. muži nezařazenHostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
8.Hlaváč Jan2001nez. muži Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
9.Flusser Martin1991reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Středokluky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vanson Patrick1967reg. muži 111 
2.Hikl Josef1947reg. muži 121 
3.Kamenszki Ivan1972reg. muži 121 
4.Tříska Luboš1961reg. muži 141 
5.Chval Ivan1962reg. muži 144,5 
6.Horák Marek1977reg. muži 144,5 
7.Fencl Lukáš1981nez. muži  
8.Kába Michal1953nez. muži  
9.Krlín Bohumil2003nez. muži  
TJ Sokol Únětice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honek Jan st.1964reg. muži 110,5 
2.Trubnikov Stanislav1965reg. muži 121-130 
3.Otradovec Josef1947reg. muži 130,5 
4.Freisleben Robin1971reg. muži 131-140 
5.Franc Martin1973reg. muži 141-144 
6.Anderson Ben1958nez. muži  
7.Honek Jan1991nez. muži  
8.Krupička Radim1974nez. muži  
9.Sitta Radomír1969nez. muži  
TJ Úholičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalihod Jakub2001reg. muži 111-120 
2.Dvořák František2002reg. muži 121-130 
3.Kozel Petr1968reg. muži 121-130 
4.Otépka Radim1968reg. muži 130,5 
5.Kapusta Arnošt1948reg. muži 131-140 
6.Nemec Libor1964reg. muži 144,5 
7.Vorm Petr1977reg. muži 144,5 
8.Hocek František1960reg. muži nez. 
9.Dvořák Josef1964reg. muži 121-130 
TJ Úholičky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jiří1970reg. muži 131-140 
2.Zapletal Radek1970reg. muži 144,5 
3.Král Martin1992reg. muži 144,5 
4.Ducháčková Radka1979reg. ženy nez. 
5.Dvořáková Martina1971reg. ženy nez. 
6.Dalihod Miroslav st.1971reg. muži nez. 
7.Martin Král st.1968reg. muži nez. 
8.Navrátil Vojtěch2001reg. muži nez. 
TJ Sokol Roztoky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Kryštof1998reg. muži 131-140 
2.Lukáš Jakub1979reg. muži 145,5 
3.Kačena Marek1999reg. muži 145,5 
4.Fabiánek David1983nez.  
5.Fishman Alexandr2003nez.  
6.Lukáš Lukáš2006nez.  
7.Antoš Vojtěch2003nez.  
8.Ciněk David2008nez.  
9.Šimon Matyáš2003nez.  
10.Vágner Jonáš2005nez.  
11.Kuchtová Klára2005nez.  
12.Tydlitát Jan2003nez.  
13.Lauermann Matěj2002nez.  
14.Litoš Josef2003nez.  
15.Kaláb Adam2006nez.  
16.Drábek Tomáš2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy