Soupisky
DIVIZE mužů
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyncl Jiří1983kraj. muži 31-40 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 51-70 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 71-100 
4.Švarc Ivo1979kraj. muži 71-100 
5.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 100N 
7.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
8.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
9.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
10.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
11.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
12.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoďák Václav1990kraj. muži 51. - 70. 
2.Antoš Petr1992kraj. muži 71. - 100. 
3.Kastner Patrik1974kraj. muži 101. - 130. 
4.Trávníček Luboš1972kraj. muži 161. - 200. 
5.Beniš Ondřej1990kraj. muži 200. N 
6.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
7.Kroupa Milan1965reg. muži 31. - 40. 
8.Grill Josef1967reg. muži 31. - 40. 
9.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
10.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
11.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
12.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
13.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
TJ Sokol Hudlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 71.-100 
2.Vajs Karel1992kraj. muži 71.-100. 
3.Hrabár Jiří1962kraj. muži 101.-130. 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 131.-160. 
5.Gruber Martin1976kraj. muži 131.-160. 
6.Drož Jan1965kraj. muži 161.-200. 
7.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250.Hostování z KST Rakovník
9.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50. N 
10.Lev Daniel1996reg. muži 52.-65.N 
11.Sklenář David1981reg. muži 66.-80. 
12.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
TTC Brandýs nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 21-30 
2.Sysel Pavel1964kraj. muži 31-40 
3.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 41-50 
4.Šejvl Jakub2000kraj. muži 51-70 
5.Balák Kryštof2001kraj. muži 201-250 
6.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
7.Sysel Vojtěch2000reg. muži 31-40 
8.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
9.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50Střídavý start z TTC Brandýs n.L, spolek
TTC Brandýs nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 41-50 
2.Berger Miroslav1965kraj. muži 51-70 
3.Blažek Martin1995kraj. muži 51-70 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 101-130 
5.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
6.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
7.Zatřepálek Petr1995reg. muži 31-40 
8.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
9.Semián Richard1973reg. muži 41-60 
TTC Říčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jícha David1998kraj. muži 41-50 
2.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 51-70 
3.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 71-100 
4.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-130 
5.Uksa Tomáš1971kraj. muži 201-250 
6.Voráč Jiří1982reg. muži 16-20 
7.Erlich Luboš1963reg. muži 31-40 
8.Stárek Karel st.1956reg. muži 31-40 
9.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
10.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
11.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
12.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
13.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
14.Šmíd Miroslav2003reg. muži 41-60 NHostování z Association Club Sparta Praha z.s.
15.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
16.Pavlíček Martin1987nez.  
TJ Sokol Příbram A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 51. - 70. 
2.Bauer Horst1975kraj. muži 51. - 70. 
3.Jaroš Antonín1986kraj. muži 51. - 70. 
4.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 71. - 100. 
5.Sýkora Josef1995kraj. muži 100.N 
6.Vrátný Martin1990kraj. muži 131. - 160. 
7.Císař Jan1965kraj. muži 201. - 250. 
8.Hlaváček Jaromír1962kraj. muži 201. - 250. 
9.Mráz Roman1964kraj. muži 201. - 250. 
10.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
11.Váňa Miroslav1972reg. muži 51. - 70. 
12.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
Sokol Lány A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 71-100 
2.Brožek Michal1992kraj. muži 101-130 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 131-160 
4.Moravec Petr ml.1997kraj. muži 161-200 
5.Moravec Milan1964kraj. muži 131-160 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
7.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
8.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
9.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
10.Jirkovský Václav1956reg. muži 51-100 
11.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
TTC Kladno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 31-40 
2.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 31-40 
3.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 71-100 
4.Novák Petr1970kraj. muži 71-100 
5.Gábriš Michal1962kraj. muži 71-100 
6.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 71-100 
7.Škach Martin1970kraj. muži 71-100 
8.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 71-100 
9.Mencl Jiří1990kraj. muži 101-130 
10.Levenec Alexandr1977kraj. muži 131-160 
11.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
12.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
13.Procházka Ondřej1997kraj. muži 201-250 
14.Pírka Josef1965reg. muži 20,5 
15.Jedlička Stanislav1959reg. muži 23 
16.Šulc Ladislav1951reg. muži 29 
17.Prágr Lukáš1987nez. muži  
TJ Sokol Hořovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Luboš1982kraj. muži 41-50 
2.Šmíd Jan1976kraj. muži 51-70 
3.Homolka Pavel1972kraj. muži 51-70 
4.Karda Martin1993kraj. muži 101-130 
5.Koros Pavel1981kraj. muži 71-100 
6.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 161-200 
7.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 41-50 
8.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
9.Rataj Miloš1976reg. muži 51-65 
10.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65 
11.Kebrle Josef1955reg. muži 66-80 
12.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 81-100 
13.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
14.Nykl Zdeněk1999reg. muži 101-120 
15.Koros Zdeněk1953reg. muži 121-140 
TJ Slovan Lochovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 41-50 
2.Šmejkal Radek1981kraj. muži 41-50 
3.Budělovský Petr1980kraj. muži 71-100 
4.Zítek Patrik1972reg. muži 9N 
5.Zitta Přemysl1969reg. muži 21-30 
6.Dražan Jiří1983kraj. muži 41-50 
7.Němec Tomáš1988reg. muži 41-50 
8.Jirkovský Antonín ml.2004reg. muži 66-80 
9.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 101-120 
10.Kureš Milan1978reg. muži 101-120 
11.Rácz Rudolf1975reg. muži 101-120 
12.Janeček Tomáš1999reg. muži 121-140 
13.Janeček Václav1970reg. muži 121-140 
14.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140N 
TJ Neratovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ehl Ladislav1984kraj. muži 51-70 
2.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 51-70 
3.Beneš Tomáš1976kraj. muži 71-100 
4.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 71-100 
5.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101-130 
6.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 131-160Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Michal Jiří1963kraj. muži 161-200 
8.Sauer Ondřej1996kraj. muži 201-250 
9.Weisser Petr1984reg. muži 14 
10.Košatý Jan1985reg. muži 16 
11.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 19-22 
12.Fabián Jiří1975reg. muži 19-22 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS