Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
TJ Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Libor1967reg. muži 36-40 
2.Fryš Zdeněk1978reg. muži 41-50 
3.Urban Jiří1973nez. muži 41-50 
4.Jangl Zdeněk1956reg. muži 61-70 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 41-50 
6.Zbírkovský Milan1954reg. muži 81-90 
7.Tájek Jaroslav1948reg. muži 81-90 
8.Švejda Ondřej1994reg. muži 91-100 
9.Šťastný Jiří1957reg. muži 111-130 
10.Bucek Jindřich1976reg. muži 111-130 
11.Civín Miloš1977reg. muži 111-130 
12.Korec Oldřich1954reg. muži 111-130 
13.Ledvinová Lucie1986reg. muži 131-150 
14.Suchan Milan1957reg. muži 151-168 
15.Hrubý Josef1944reg. muži 168,5 
16.Burgr Martin1997reg. muži N 
SK Pšovlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadeřábek Milan1966reg. muži 21. - 50. 
2.Hospodářský Jonny ml.1994reg. muži 51. - 100. 
3.Šulitka Oldřich1986reg. muži 101. - 150 
4.Flajšingr Petr1989reg. muži 101. - 150. 
5.Koleníková Dana1977reg. muži 101. - 150. 
6.Netrh Václav1949reg. muži 101. - 150. 
7.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži 150,5 
8.Mayer František1954reg. muži 151. - 200. 
9.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 201. - 275. 
10.Kadeřábek David2001reg. muži 201. - 275. 
11.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 275. 
12.Koleník Dušan1951reg. muži 275,5 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975reg. muži 26 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 28 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 31-35 
4.Stolz Daniel1974reg. muži 36-40 
5.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
6.Lafek Dominik2002reg. muži 101-110 
7.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
8.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 111-130 
9.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-130 
10.Štěpán Pavel1954reg. muži 168,5 
11.Pesl Václav2000reg. muži 36-40 
KST Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Jan2004kraj. muži 101.-130. 
2.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 201.-250. 
3.Adamczuk Jan2002reg. muži 21.-50. 
4.Fabinger Vít1978reg. muži 21.-50. 
5.Adamczuk Janusz1981reg. muži 21.-50. 
6.Froněk Petr1961reg. muži 21.-50. 
7.Kapoun Ondřej1986reg. muži 21.-50. 
8.Lepka Martin ml.1992reg. muži 21.-50. 
9.Štepka Vladimír1987reg. muži 50N. 
10.Fojtík Jiří1956reg. muži 51.-100. 
11.Pisárová Kateřina2006reg. muži 150N. 
12.Brabcová Alžběta1990reg. muži 200N. 
Sokol Rudná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Lukáš1988reg. muži 27,5 
2.Frýdl Miloš1974reg. muži 31.-40 
3.Cacek Tomáš1987reg. muži 31-.40 
4.Barcal Petr1966reg. muži 31-40 
5.Hluchý Marek1989reg. muži 31.-40 
6.Mitáš Josef1987reg. muži 50,5 
7.Jelínek Vladimír1964reg. muži 51.-60 
8.Nágr Pavel1966reg. muži 70,5 
9.Cihelka Jaroslav1946reg. muži 81.-90 
10.Požárský Josef1943reg. muži 91.-100 
11.Sloup Jiří1966reg. muži 91.-100 
12.Šenbauer Jiří1958reg. muži 100,5 
13.Wimmerová Lucie1975reg. muži 110,5 
14.Charvát Vojtěch1951reg. muži 121.-130 
15.Bachor Jan1983reg. muži 131.-140 
16.Bystroň Ondřej1977reg. muži nez 
17.Foltyn Jiří1985reg. muži nez 
18.Novák Miroslav1951reg. muži nez 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krous Martin1970kraj. muži 201-250 
2.Plachá Liliana2003reg. muži 101-110 
3.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 111-130 
4.Vojna Daniel2004reg. muži 131-150 
5.Brynda Matyáš2001reg. muži 131-150 
6.Archmann Jiří1992reg. muži 131-150 
7.Mikulík Martin1999reg. muži 151-168 
8.Vidrich Aleš1998reg. muži 151-168 
9.Činčura Přemysl1996reg. muži 151-168 
10.Truksa Michal2001reg. muži 151-168 
11.Petrovský Jakub2001nez. muži 168,5 
12.Albrecht Karel2004nez. muži  
13.Bláha Matěj2003nez. muži  
14.Hýžová Denisa2006nez. muži  
15.Kvardová Kateřina2004nez. muži  
16.Šáfková Veronika2005nez. muži  
17.Plachý Josef1947nez. muži  
18.Jindrák Miroslav2006nez. muži  
19.Leopold Matěj2003nez. muži  
20.Špalek Michal2003nez. muži  
21.Střela Roman2007nez. muži  
22.Cimrmanová Eliška2002nez. muži  
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Milan1964kraj. muži 131-160 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 201-250 
3.Spiegl Richard1963reg. muži 21-50 
4.Szabo Jiří1974reg. muži 21-50 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 51-100 
6.Běloušek David1999reg. muži 51-100 
7.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
8.Libovický Radek1991reg. muži 101-150 
9.Lážnovský Jan1958reg. muži 151-200 
10.Moravcová Alena2001reg. muži 151-200 
11.Hrbek Daniel1985reg. muži 151. - 200. 
SK Viktorie Ořech A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáčník Martin1989kraj. muži 201. 
2.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 16. 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 16. 
4.Novák Marek1996reg. muži 16. 
5.Škoda Jiří1992reg. muži 27,5. 
6.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 41. 
7.Krolop David1991reg. muži 41. 
8.Vávra Aleš1998reg. muži 51. 
9.Matoušek Michal1982reg. muži 61. 
10.Pavlín Jiří1962reg. muži 61. 
11.Matoušek Tomáš1985reg. muži 61. 
12.Veverka Jan1997reg. muži 71. 
TTC Kladno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levenec Alexandr1977kraj. muži 131-160 
2.Mikulejský Filip1999kraj. muži 161-200 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 161-200 
4.Procházka Ondřej1997kraj. muži 201-250 
5.Čierný Jan1951reg. muži 51-60 
6.Vospálek Miroslav1948reg. muži 51-60 
7.Habrcetl Milan1968reg. muži 80,5 
8.Strejc Václav1969reg. muži 81-90 
9.Horbaj Dušan1980reg. muži 81-90 
10.Hálek Zdeněk1963reg. muži 91-100 
11.Coubal Václav1993reg. muži 101-110 
12.Jelínek Kryštof2002reg. muži 131-150 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 201. - 250. 
2.Macák Petr1960kraj. muži 250 N. 
3.Pánek Jan1968reg. muži 27. 
4.Sajdl Vladimír1960reg. muži 28,5 
5.Poláček Vladimír1953reg. muži 30. 
6.Rampa Ladislav1950reg. muži 35,5. 
7.Bouška Jiří1948reg. muži 36. - 40. 
8.Černý Martin2005reg. muži 41. - 50. 
9.Zýmová Pavla1971reg. muži 50,5. 
10.Materna George1989reg. muži 61. - 70. 
11.Ovčaříková Eva1957reg. muži 61. - 70. 
12.Horský Jindřich1949reg. muži 70,5. 
13.Vajnar Luboš1988reg. muži 71. - 80. 
14.Jarolímek Jiří1942reg. muži 100,5. 
15.Chadima Ondřej2005reg. muži 131. - 150. 
16.Štricová Niamh2002nez. Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 161-200 
2.Rujder David1971kraj. muži 250N 
3.Rákosník Petr1961reg. muži 21-30 
4.Šturc Jaroslav1964reg. muži 31-40 
5.Pech Jan1968reg. muži 41-50 
6.Šmíd Miroslav1954reg. muži 52-65N 
7.Sedmík Zdeněk1980reg. muži 66-80 
8.Homolka Tomáš1972reg. muži 81-100N 
9.Dvořák Jan1963reg. muži 81-100N 
TJ Sokol Roztoky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-100 
2.Žáček Josef1970kraj. muži 101-130 
3.Ghariani Sebastian1999reg. muži 16-27 
4.Vodňanský Martin1981reg. muži 16-27 
5.Jakoubek Jakub1998reg. muži 16-27 
6.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
7.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 41-50 
8.Švarc Martin1976reg. muži 50,5 
9.Vacek Jiří1978reg. muži 50,5 
10.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 81-90 
11.Matějíček Marián1962kraj. muži 201-250 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline