Soupisky
Extraliga mužů
SKST Borová-Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 26. 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 38. 
3.Chiba Yuhei1996ČR muži 45Ncizinec 
4.Marek David1979ČR muži 55. 
5.Borůvka Lukáš1985ČR muži 81. 
6.Blinka Michal2001ČR muži 96. 
7.Šilhán Petr1995ČR muži 97. 
8.Medek Josef1976ČR muži 98. 
9.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
10.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
11.Kodým Jiří1968kraj. muži 11. 
12.Gireth Pavel1970kraj. muži 13. 
13.Reliszka Jakub1999kraj. muži 13Ncizinec 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 21 
2.Beneš Michal1994ČR muži 23 
3.Špánik Tibor1999ČR muži 40Ncizinec 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 45 
5.Mikolašík Michal1999ČR muži 87 
6.Gorecki Jan1999ČR muži 100 
7.Siwiec Matěj2001kraj. muži 21-25 
8.Bako Radim2001kraj. muži 30N 
9.Koutný Kamil1970nez.  
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 22 
2.Pavlica Martin1983ČR muži 32 
3.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 56 
4.Klásek Marek1975ČR muži 65 
5.Buben Vlastimil1999ČR muži 69 
6.Hort Tomáš1997ČR muži 79 
7.Mokrejš Jan2002kraj. muži 17 
8.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 18 
9.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
10.Hrunka Jakub1992kraj. muži 24 
11.Hušek Adam2001kraj. muži 26 
12.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 4 
2.Karakaševič Aleksandar1975ČR muži 5Ncizinec 
3.Bajger Ondřej1994ČR muži 24 
4.Korbel Petr1971ČR muži 11 
5.Korbel Richard1977ČR muži 77 
6.Gionis Panagiotis1980nez. cizinec 
7.Demek Tomáš1965nez.  
TJ Ostrava KST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 27 
2.Sadílek Tomáš1975ČR muži 30 
3.Martinko Jiří1999ČR muži 37 
4.Klos Patrik1998ČR muži 40 
5.Liška Libor1995ČR muži 64 
6.Martinko Tomáš2002ČR muži 89 
7.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
8.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
10.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30N 
11.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 9Střídavý start z SKST Hodonín
SF SK Kotlářka EN Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Stanislav1997ČR muži 29 
2.Kaucký Petr1975ČR muži 33 
3.Málek Tomáš1996ČR muži 49 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 44 
5.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 67 
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 1 
2.Kleprlík Jakub1986ČR muži 9 
3.Reitšpies David1996ČR muži 10 
4.Valenta Jan2001ČR muži 34Hostování z TSM Kladno, z.s.
5.Plachý Josef1971kraj. muži 20N 
6.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
7.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
8.Stach Matěj2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Tomáš1980ČR muži 15 
2.Panský Jindřich1960ČR muži 46 
3.Havlík Tomáš1986ČR muži 51 
4.Javůrek Petr1968ČR muži 78 
5.Orlowski Milan1952kraj. muži 20 
6.Špaček Pavel1952nez. muži  
7.Sváta Tomáš1967nez. muži  
8.Durdil Ivo1961nez. muži  
9.Staněk Jaroslav1940nez. muži  
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 12 
2.Koblížek Martin1996ČR muži 36 
3.Palkovský David1984ČR muži 41 
4.Foff Lukáš1995ČR muži 60 
5.Šlapák Miloš1986ČR muži 94 
6.Ševec Jakub1999ČR muži N100cizinec 
7.Bittner Michal1979kraj. muži 11 
8.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
TTC ELIZZA Praha EUROMASTER
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Samuel1997ČR muži 30Ncizinec 
2.Shouman Mohamed1993ČR muži 30Ncizinec 
3.Takeoka Junki1995ČR muži 45Ncizinec 
4.Moriya Tsubasa1996ČR muži 50Ncizinec 
5.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 61 
6.Laboutka Luděk1966ČR muži 68 
7.Průša David2000ČR muži 88 
8.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 93 
9.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS