Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži (MS)
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Jan1994kraj. muži 50N 
2.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50N 
3.Rusnák Aleš2002kraj. muži 51-60 
4.Číž Rostislav1977kraj. muži 51-60 
5.Medvecký Ján1978kraj. muži 60N 
6.Horut Daniel1981kraj. muži 110N 
7.Harenčák Jakub2000kraj. muži 111-120 
8.Macurák Michal2002kraj. muži 161-180 
9.Bednář Otakar1962kraj. muži 161-180 
10.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180 
11.Košťál Daniel2005reg. muži 51-60 
12.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 61 - 70 
2.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 81 - 90 
3.Kalina František1989kraj. muži 91 - 100 
4.Uhlář Radim1972kraj. muži 91 - 100 
5.Kavala Filip1979kraj. muži 91 - 100 
6.Posker Jan1958kraj. muži 110N 
7.Lulek Tomáš1961kraj. muži 131 - 140 
8.Guřan Jiří1978kraj. muži 131 - 140 
9.Skalický Jiří1994kraj. muži 141 - 150 
10.Olbricht Petr1978kraj. muži 201 - 220 
11.Štůsek Dušan1957reg. muži 61 - 70 
12.Müller Dominik1999reg. muži 91 - 100 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 41-45 
2.Hudeczek Roman1977kraj. muži 131-140 
3.Pajak Wojciech1970kraj. muži 151-160 
4.Koloničný Petr1975kraj. muži 181-200 
5.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
6.Beneš Radek1996kraj. muži 200N 
7.Dolegovský Patrik1980reg. muži 61-70 
8.Neuwirth Jaroslav1974reg. muži 71-80 
9.Gromnica Václav1996reg. muži 81-90 
10.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
11.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 121-140 
12.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
ASK Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 61-70 
2.Merenda Ladislav1968kraj. muži 81-90 
3.Schwarz Ota1995kraj. muži 81-90 
4.Randis Vilém1977kraj. muži 101-110 
5.Vojvodík Roman1998kraj. muži 141.-150. 
6.Bělík Jakub2001kraj. muži 221-227 
7.Michálek Pavel1975reg. muži 41-45 
8.Borovský Michal1993reg. muži 51-60 
9.Mezera Matěj2000reg. muži 51-60 
10.Pavič Marcel1999reg. muži 81-90 
TJ Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Inderský Martin1979kraj. muži 51-60 
2.Inderský Lukáš1976kraj. muži 81-90 
3.Šustek Pavel1979kraj. muži 81-90 
4.Orság Pavel1981kraj. muži 111-120 
5.Král Michal1985kraj. muži 121-130 
6.Hendrych Daniel1998kraj. muži 121-130 
7.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 140N 
8.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 151-160 
9.Tyl Richard1974kraj. muži 160N 
10.Bača Jaroslav1972kraj. muži 161-180 
11.Holemý Josef1970kraj. muži 181-200 
12.Král Petr1956reg. muži 51-60 
13.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
14.Barša Michal1980reg. muži 81-90 
15.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 91-100Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
16.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 151-163 
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Radek1981kraj. muži 71-80 
2.Przybyla Michal1983kraj. muži 90N 
3.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 101-110 
4.Skulina David1991kraj. muži 151-160 
5.Martinák Lukáš1982kraj. muži 131-140 
6.Jašek Milan1955kraj. muži 160N 
7.Chovanec Pavel1970kraj. muži 161-180 
8.Turay Tomáš1967kraj. muži 201-220 
9.Theodor Filip1999reg. muži 71-80 
10.Zapletal František1987reg. muži 81-90N 
11.Kus Ondřej2000reg. muži 111-120 
12.Henžel Michal2002reg. muži 111-120 
13.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 80N 
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křenek Tomáš1994kraj. muži 71-80cizinec 
2.Krupník Jan1980kraj. muži 91-100 
3.Kupec Rostislav1997kraj. muži 91-100 
4.Demek Zdeněk1963kraj. muži 110N 
5.Merta Marek1992kraj. muži 131-140 
6.Valošek Jakub2000kraj. muži 141-150 
7.Adamčík Jiří1997kraj. muži 180N 
8.Vašendová Jana2003kraj. ženy 11-15 
9.Joung Sunghun1975reg. muži 90Ncizinec 
10.Kadlec Vít2005reg. muži 90N 
11.Kubas Marcel1973reg. muži 121-130 
12.Kolář Martin ml.2002reg. muži 131-140 
13.Koláček Lukáš1983reg. muži 150N 
14.Vitásek Adam2000kraj. muži 71-80Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
15.Dzida Martin2001kraj. muži 151-160Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 71.-80. 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 101.-110. 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 141.-150. 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 161.-180. 
5.Kuře Jiří1962kraj. muži 201.-220. 
6.Kozelský Martin1998kraj. muži 201.-220. 
7.Borunský Pavel1964reg. muži 31.-35. 
8.Ribka Filip1995reg. muži 31.-35. 
9.Bala Zdeněk1944reg. muži 148,5 
10.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16.-20. 
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 81-90 
2.Zajíc Josef1953kraj. muži 111-120 
3.Urbaniec Radim1972kraj. muži 111-120 
4.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 141-150 
5.Popelář Radim1967kraj. muži 150N 
6.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 201-220 
7.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 227N 
8.Spiel Petr1974kraj. muži 227N 
9.Velička Martin1987reg. muži 121-140 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 51-60 
2.Koždoň Marian1972kraj. muži 60N 
3.Kliment Miroslav1985kraj. muži 91-100 
4.Pilch Jakub1999kraj. muži 91-100 
5.Szwarc Matěj2001kraj. muži 91-100 
6.Cieslar Radek1967kraj. muži 101-110 
7.Mitrenga Josef1986kraj. muži 150N 
8.Glos Michal1999kraj. muži 151-160 
9.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 180N 
10.Galuszka Weronika1992kraj. muži 181-200cizinec 
11.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200 
12.Weber Milan1956reg. muži 81-90 
TTC FRÝDLANT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotek Dominik1999kraj. muži 51-60 
2.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 61-70 
3.Horáková Libuše1976kraj. muži 70N 
4.Kaloč Svatopluk1953kraj. muži 81-90N 
5.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 90N 
6.Skotnica Martin2004kraj. muži 91-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Vaňous Jiří1981kraj. muži 101-110 
8.Sviták Jakub1983kraj. muži 120N 
9.Pustka Matouš2001kraj. muži 121-130Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
10.Židek Jiří1988kraj. muži 130N 
11.Herec Lukáš2000kraj. muži 181-200Hostování z BSK Malenovice
12.Sedláček Michael2003kraj. muži 201-220Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
13.Židek Miloslav1962kraj. muži 227N 
14.Cigler Vojtěch1987reg. muži 71-80 
15.Kaliáš Petr1977reg. muži 71-80N 
16.Papřok Martin1963reg. muži 81-90N 
17.Zahrádka Jiří1966reg. muži 201-220N 
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
2.Bezdíček Milan1966kraj. muži 61-70 
3.Gembala Jan1991kraj. muži 70N 
4.Skácelík František1965kraj. muži 81-90 
5.Cabák Josef1949kraj. muži 81-90 
6.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 
7.Schenk Miroslav1957kraj. muži 120-130N 
8.Musil Milan1960kraj. muži 181-200 
9.Branný Tomáš2002kraj. muži 181-200 
10.Sikora Robert2000reg. muži 51-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy