Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
KS II.A (MS)
TJ Mořkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Patrik1973reg. muži 41-45 
2.Poruba Jiří1967reg. muži 46-50 
3.Kravčenko Viktor1962reg. muži 61-70 
4.Holub Ivo1959reg. muži 61-70 
5.Kudělka Tomáš1970reg. muži 61-70 
6.Černoch Petr1969reg. muži 71-80 
7.Kučera Stanislav1965reg. muži 81-90 
8.Vybíral Petr1972reg. muži 91-100 
9.Kyselý Radim1976reg. muži 91-100 
10.Černoch Rostislav1965reg. muži 91-100 
11.Hušek Petr1959reg. muži 111-120 
12.Pavlín Petr1970reg. muži 131-140 
13.Kučera Roman1959reg. muži 164-200 
14.Cikryt Tomáš1994reg. muži nez. 
15.Kyselý Tomáš1984reg. muži 61-70 
16.Mezera Matěj2000reg. muži 51-60Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
ST Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohyla Petr1992kraj. muži 151-160 
2.Pavliska Martin1968kraj. muži 181-200 
3.Blabla Ladislav1962kraj. muži 201-220 
4.Pustka Mikuláš1994reg. muži 81-90 
5.Tofel Vojtěch1995reg. muži 101-120 
6.Tofel Antonín1964reg. muži 121-140 
7.Mohyla Jan1994reg. muži 121-140 
8.Jirousek Miroslav1954reg. muži 121-140 
9.Polášek Pavel1969reg. muži 121-140 
10.Nevlud Radek1969reg. muži 141-160 
11.Tobola Daniel1996reg. muži 161-180 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Petr1971kraj. muži 161-180 
2.Beneš Radek1996kraj. muži 200N 
3.Dolegovský Patrik1980reg. muži 61-70 
4.Gromnica Václav1996reg. muži 81-90 
5.Neuwirth Jaroslav1974reg. muži 71-80 
6.Vantuch František1999reg. muži 101-120 
7.Neuwirth Jaroslav ml.2002reg. muži 121-140 
8.Pinteš Petr1991reg. muži 121-140 
9.Vantuch Tomáš1962reg. muži 121-140 
10.Humplík David1976reg. muži 141-160 
11.Mrowetz Bruno2004reg. muži 161-180 
12.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 181-200 
13.Koval Jakub1984reg. muži 201-220N 
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 120N 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 131 - 140 
3.Chudík Jiří1951kraj. muži 150N 
4.Volný Marek1967kraj. muži 161 - 180 
5.Przybyla Jan1997kraj. muži 201 - 220 
6.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 71 - 80 
7.Benesz Radomír1977reg. muži 71 - 80 
8.Čellár Jaroslav1944reg. muži 91 - 100 
9.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 101 - 120 
10.Rusnák Tomáš1969reg. muži 141 - 160 
11.Literáková Taťána1977reg. muži 161 - 180N 
12.Dočkálek Tomáš1977reg. muži 181 - 200 
TJ Nový Jičín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trabura Lubomír1983kraj. muži 150N 
2.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 200N 
3.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 201-220 
4.Kratochvíl Roman1954reg. muži 41-45 
5.Šimíček Vladimír1953reg. muži 51-60 
6.Loukota Dušan1969reg. muži 61-70 
7.Kelnar Miroslav1951reg. muži 71-80 
8.Ščibrániová Jana1971reg. muži 71-80 
9.Tomčík Radek2000reg. muži 101-110 
10.Beier David2000reg. muži 101-110 
11.Bezděk Tomáš1976reg. muži 101-110 
12.Kment Tomáš2006reg. muži 121-130Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
13.Prejda Tomáš2002reg. muži 141-150 
14.Nguyen Adam2001reg. muži 141-150 
15.Loukota Filip1993reg. muži 164-200 
Orel Paskov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Matyáš1999kraj. muži 150N 
2.Novák Michal2000kraj. muži 200NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
3.Michna Petr1975kraj. muži 201-220 
4.Němčík Pavel1976kraj. muži 201-220 
5.Taichman Ivo1960reg. muži 71-80 
6.Válek Filip2000reg. muži 91-100 
7.Manda Zdeněk1952reg. muži 141-160 
8.Vidlička Radomír1970reg. muži 141-160 
9.Mička Petr1970reg. muži 161-180 
10.Michna Ivo1978reg. muži 161-180 
11.Polomíček Roman1943reg. muži 161-180 
12.Válek Petr1965reg. muži 161-180 
13.Matýsek Aleš1969reg. muži 181-200 
14.Kunát Martin2003reg. muži 301-350 
15.Michna Viktor2004reg. muži 301-350 
16.Pohanka Marek2001reg. muži 301-350 
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypr Tomáš1989kraj. muži 121-130 
2.Krček Kamil1966kraj. muži 141-150 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 151-160 
4.Fojtík Luděk1954reg. muži 46-50 
5.Velička Lukáš1995reg. muži 46-50 
6.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
7.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
8.Jakubec Ondřej2003reg. muži 121-130 
9.Krompolc Jiří1972reg. muži 151-163 
10.Bělík Jakub2001kraj. muži 221-227Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mitrega Waclaw1975reg. muži 35-40Ncizinec 
2.Drozd Aleš1984reg. muži 45-50 
3.Berbr Aleš1976reg. muži 51-60 
4.Cieslar Marcin1986reg. muži 71-80cizinec 
5.Zavřel Ivo1957reg. muži 91-100 
6.Drozd Kamil1979reg. muži 141-160 
7.Pszczolka Vlastimil1970reg. muži 181-200 
8.Staněk Radomír1969reg. muži 181-200 
9.Wawreczka Česlav1960reg. muži 181-200N 
10.Mojtek Ladislav1966reg. muži 201-220 
11.Dudys Roman1975reg. muži 241-260N 
12.Szopa Marek2002reg. muži 261-280 
SK Stolní tenis Pstruží B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelář Radim1967kraj. muži 150N 
2.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 201-220 
3.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 227N 
4.Spiel Petr1974kraj. muži 227N 
5.Velička Martin1987reg. muži 121-140 
6.Petr Jaromír1948reg. muži 201-220 
7.Samek Petr1974reg. muži 281-300 
8.Kubala Patrik2001reg. muži 281-300 
9.Humpoliček David1971nez. muži N 
SSK Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Aleš1965kraj. muži 161-180 
2.Branny Daniel1981kraj. muži 161-180 
3.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
4.Macura Roman1973kraj. muži 180 N 
5.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 221-227 
6.Nikl Zdeněk1948reg. muži 71-80 
7.Kroupa Pavel1992reg. muži 71-80 
8.Galmus Libor1963reg. muži 81-90 
9.Chylek Rostislav1970reg. muži 91-100 
10.Rada Zdeněk1955reg. muži 141-160 
11.Novák Petr1993reg. muži 161-180 
12.Přeček Libor1966reg. muži 161-180 
TJ TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 180N 
2.Galuszka Weronika1992kraj. muži 181-200cizinec 
3.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 181-200 
4.Weber Milan1956reg. muži 81-90 
5.Mitrega Roman1990kraj. muži 200N 
6.Makara Nico2000reg. muži 91-100 
7.Březina Tomáš1987reg. muži 91-100 
8.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
9.Dudys Dominik2001reg. muži 101-120 
10.Szwarc Pavel1970reg. muži 141-160 
11.Cieslar Ondřej1998reg. muži 181-200 
12.Byrtus Štěpán1986reg. muži 261-280N 
KST Dolní Lomná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Tomáš1973reg. muži 91 -100 
2.Gruszka Jan1983reg. muži 101 - 120 
3.Szotkowski Jan2003reg. muži 101 - 120 
4.Šigut Dalibor1969reg. muži 121 - 140 
5.Sikora Roman1974reg. muži 121 - 140 nez. 
6.Kantor Josef1948reg. muži 141 - 160 
7.Dacho Mikuláš1996reg. muži 201 - 220 
8.Ramšák Milan1957reg. muži 221 - 240 
9.Pawlowski Roman1947reg. muži 221 - 240 
10.Klus Roman1993reg. muži 241 - 260 nez. 
11.Rusnok Petr1967reg. muži 281 - 300 
12.Lisztwan Karel1952reg. muži 301 - 350 
13.Turek Josef2002reg. muži 301 - 350 
14.Klus Jiří1989reg. muži 301 - 350 nez. 
15.Martynek Filip2003reg. muži 301 - 350 nez. 
16.Szkandera Vojtěch2004reg. muži 301 - 350 nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy