Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
KS II.B (MS)
VSK VŠB - TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zeman Karel1983kraj. muži 145,5 
2.Mayrhofer Jindřich1989kraj. muži 190,5 
3.Chvojka Peter1983kraj. muži 210,5 
4.Čornyjová Daniela1993reg. muži 70N 
5.Koral Michal1991kraj. muži 227N 
6.Malík David1998reg. muži 75,5 
7.Vavrečka Michal1997reg. muži 85,5 
8.Vláha Jiří1943reg. muži 110N 
9.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 130N 
10.Václavík Vojtěch1978reg. muži 135,5 
11.Staffin Petr1997reg. muži 145,5 
12.Dokoupil Jiří1984reg. muži 160N 
13.Zíka Milan1976reg. muži 160N 
14.Broskevič Jan1998reg. muži 285N 
15.Moravec Michal1998kraj. muži 110NStřídavý start z Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
SKST Baník Havířov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medvecký Ján1978kraj. muži 60N 
2.Horut Daniel1981kraj. muži 110N 
3.Harenčák Jakub2000kraj. muži 111-120 
4.Macurák Michal2002kraj. muži 161-180 
5.Bednář Otakar1962kraj. muži 161-180 
6.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180 
7.Bednářová Bronislava1969reg. muži 51-60 
8.Košťál Daniel2005reg. muži 51-60 
9.Slaný Vojtěch2005reg. muži 71-80N 
10.Marosz Alexandr2001reg. muži 81-90 
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musiol Kamil1971kraj. muži 101-110 
2.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
3.Laburda František1985kraj. muži 151-160 
4.Harasim Rudolf1951kraj. muži 227N 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
6.Polák Jan1968reg. muži 26-30 
7.Ricka Jiří1971reg. muži 46-50 
8.Rataj Jakub1984reg. muži 51-60 
9.Kramář Petr1960reg. muži 60N 
10.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 61-70 
11.Kostřica Jan1960reg. muži 110N 
12.Fojtík Martin1971reg. muži 148N 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 131.- 140. 
2.Pastrňák Jan1966kraj. muži 201.-220. 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 221.-227. 
4.Pavlínek Zdeněk1962kraj. muži 221.-227. 
5.Hrstka Pavel1962reg. muži 71.-80.N 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 81.-90. 
7.Lodňan Josef1959reg. muži 91.-100. 
8.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 91.-100. 
9.Vicher Roman1976reg. muži 101.-110. 
10.Chobot Miroslav1950reg. muži 111.-120.N 
11.Muroň David1970reg. muži 121.-130. 
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosellek Tomáš1992kraj. muži 181-200 
2.Čížek Aleš1986kraj. muži 181-200N 
3.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 227N 
4.Horáček Tomáš1988reg. muži 41-50 
5.Trávníček Jakub1994reg. muži 41-50N 
6.Sliž Petr1997reg. muži 61-70 
7.Krafčík Tomáš1993reg. muži 61-70N 
8.Reicher Lukáš1990reg. muži 61-70N 
9.Růžička Tomáš1991reg. muži 81-90 
10.Wachtarczyk Matěj2004reg. muži 101-120 
TJ Sokol Hrabůvka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150 
2.Filípek Ondřej1987kraj. muži 180N 
3.Molin Vojtěch1999kraj. muži 181.-200. 
4.Vavrečka Radomír ml.1971reg. muži 71.-80. 
5.Osvald Petr1967reg. muži 51.-60. 
6.Trojek Ivo1963reg. muži 71.-80. 
7.Roháč Pavel1956reg. muži 81.-90. 
8.Osvald David1990reg. muži 81.-90. 
9.Herold Jan2002reg. muži 91-100 
10.Mončka Petr1962reg. muži 101.-110. 
11.Oborný Dominik1999reg. muži 131.-140. 
12.Dyba Daniel1973reg. muži 131.-140. 
13.Knopp Pavel1979reg. muži 181.-200.N 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vícha Radomír1980kraj. muži 71-80 
2.Vitásek Adam2000kraj. muži 71-80 
3.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 141-150 
4.Dzida Martin2001kraj. muži 151-160 
5.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 181-200 
6.Chmela Tibor1985reg. muži 30,5 
7.Vajda Marek1973reg. muži 51-60 
8.Černín Tomáš1964reg. muži 61-70 
9.Vykydal Tomáš1963reg. muži 61-70 
10.Ostárek Martin2003reg. muži 71-80 
11.Vícha Radomír st.1954reg. muži 71-80 
12.Krušberský Matěj2003reg. muži 91-100 
13.Stania Jindřich1937reg. muži 111-120 
14.Dzida Lukáš2006reg. muži 148,5 
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Michal1985kraj. muži 121-130 
2.Hendrych Daniel1998kraj. muži 121-130 
3.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 140N 
4.Tyl Richard1974kraj. muži 160N 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 151-160 
6.Bača Jaroslav1972kraj. muži 161-180 
7.Holemý Josef1970kraj. muži 181-200 
8.Král Petr1956reg. muži 51-60 
9.Jakubec Vladimír1962reg. muži 71-80 
10.Barša Michal1980reg. muži 81-90 
11.Barša Milan1950reg. muži 81-90 
12.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 91-100Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
13.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 101-110 
14.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 111-120 
15.Lev Jiří2001reg. muži 121-130 
16.Hrachovec Jakub2003reg. muži 121-130 
17.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 151-163 
18.Hendrych Pavel2007reg. muži 164-200 
19.Hendrych Radek1970reg. muži 164-200 
TTC Hať
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Tomáš1966kraj. muži 161 - 180 
2.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 220N 
3.Libscher Petr1968reg. muži 31-35 
4.Smetka Pavel1961reg. muži 36-40 
5.Vařecha Pavel1963reg. muži 41-45 
6.Holeček Jiří1964reg. muži 51-60 
7.Smolka Josef1962reg. muži 81-90 
8.Mikeska Jan1961reg. muži 91-100 
9.Janík Miroslav1965reg. muži 91-100 
10.Machalla Jiří1991reg. muži 91-100 
11.Pískala Pavel1991reg. muži 101-110 
12.Sobek Vojtěch1991reg. muži 148,5 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121.-130. 
2.Kuře Jiří1962kraj. muži 201.-220. 
3.Kozelský Martin1998kraj. muži 201.-220. 
4.Ribka Filip1995reg. muži 31.-35. 
5.Borunský Pavel1964reg. muži 31.-35. 
6.Válek Jiří1974reg. muži 36.-40. 
7.Radek Libor1971reg. muži 41.-45. 
8.Bala Zdeněk1944reg. muži 148,5 
9.Šindler Emanuel1950reg. muži 148,5 
10.Uvírová Nela2000kraj. ženy 16.-20. 
SK - Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinák Lukáš1982kraj. muži 131-140 
2.Jašek Milan1955kraj. muži 160N 
3.Chovanec Pavel1970kraj. muži 161-180 
4.Turay Tomáš1967kraj. muži 201-220 
5.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 71-80 
6.Theodor Filip1999reg. muži 71-80 
7.Zapletal František1987reg. muži 81-90N 
8.Bartoš Václav1965reg. muži 91-100 
9.Kus Ondřej2000reg. muži 111-120 
10.Vicherková Šárka1995reg. muži 111-120 
11.Henžel Michal2002reg. muži 111-120 
12.Henžel Miroslav1968reg. muži 130N 
TJ Sokol Záblatí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 71-80 
2.Tyrala Břetislav1951kraj. muži 201-220 
3.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 221-227 
4.Perutka Radomír1975reg. muži 41-50 
5.Kocur Rostislav1963reg. muži 41-50 
6.Koch Petr1975reg. muži 51-60 
7.Palička Jiří1953reg. muži 51-60 
8.Jochym David1979reg. muži 51-60N 
9.Jochym Petr1956reg. muži 61-70 
10.Kocur Michal1988reg. muži 61-70N 
11.Chlapek Josef1961nez. muži  
12.Frejvolt Lukáš2000nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy