Soupisky
Regionální soutěž 3.třídy
TTC Dobřichovská Pivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikner Jan1971reg. muži 101-130 
2.Souček Radek1964reg. muži 131-160 
3.Slabý Jaroslav1962reg. muži 131-160 
4.Horký Miroslav1953reg. muži 131-160 
5.Malec Jan1964reg. muži 131-160 
6.Mašín Pavel1976reg. muži 131-160 
7.Ježek Jiří1976reg. muži 161-190 
8.Karban Tomáš1998nez. muži  
Sokol Zásmuky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí František1951reg. muži 71.-100. 
2.Suchý Ladislav1963reg. muži 101.-130. 
3.Skývová Lenka1977reg. muži 131.160. 
4.Cikán Miloslav1965reg. muži 131.-160. 
5.Švec Josef1968reg. muži 131.-160. 
6.Kašpar Milan1957reg. muži 161.-190. 
7.Kormaňák Pavel1958reg. muži 999. 
8.Krombholz Josef1995reg. muži 999. 
KST Týnec nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-130. 
2.Jehlička Jan1957reg. muži 131.-160. 
3.Kubelka Lukáš1979reg. muži 131.-160. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 131.-160. 
5.Cincibus Milan ml.2003reg. muži 161.-190. 
6.Chobotová Věra1977reg. muži 101.-130. 
7.Novotný Radek1965nez.  
8.Novotná Natálie2002nez.  
Viktoria Radim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašín Miloslav1948reg. muži 71-100 
2.Prorok Jaroslav1965reg. muži 71-100 
3.Thiel Pavel1950reg. muži 101-130 
4.Klimák Josef1945reg. muži 101-130 
5.Hovorka Tomáš1973reg. muži 101-130 
6.Němeček Robert1971reg. muži 131-160 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 131-160 
8.Meserod Václav1958reg. muži 161-190 
9.Růžičková Klára1997nez.  
10.Hovorka Marek2005nez.  
11.Jetenský Marek2004nez.  
12.Vaníček Ivan1968nez. muži  
TJ Sokol Plaňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 131-160 
2.Koudelka Ivan1948reg. muži 131-160 
3.Ležal Jaromír1963reg. muži 161-190 
4.Kulhavý Roman1963reg. muži 191-242 
5.Komárek Josef1948reg. muži 191-242 
6.Brůžek Petr1945reg. muži nezař. 
7.Mencl Zdeněk1962reg. muži 191-242 
8.Lakatoš Josef1976reg. muži nezař. 
9.Pros Jaroslav ml.1987reg. muži nezaž. 
TJ Sokol Český Brod "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homola Petr1953reg. muži 131-160 
2.Janich Petr1970reg. muži 131-160 
3.Opršal Tomáš1971reg. muži 131-160 
4.Kolář Marek st.1974reg. muži 161-190 
5.Linger Tomáš1997reg. muži 191-242 
6.Opršal Dan1997reg. muži 191-242 
7.Gurčík Jan1965reg. muži 191-242 
8.Devera Patrik2001reg. muži 191-242 
9.Valentová Klára2006reg. muži 191-242 
10.Kolářová Linda2006reg. muži 191-242 
11.Přibyl Jonáš2000reg. muži 191-242 
12.Davídková Jana1956nez. muži  
13.Kyba Ondřej2004nez. muži  
14.Chlad Matyáš2004nez. muži  
15.Vosecký Vojtěch2005nez. muži  
16.Bašta Radek1979nez. muži  
TJ Sokol Velký Osek E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdek František1954reg. muži 131-160 
2.Zach Daniel1977reg. muži 131-160 
3.Kurka Jiří1963reg. muži 131-160 
4.Kukal Antonín1949reg. muži 131-160 
5.Otta Jiří1962reg. muži 131-160 
6.Mašek Dominik1999reg. muži 161-190 
7.Ziegelbauer Adam2002reg. muži 161-190 
8.Žilka Jan2003reg. muži 161-190 
9.Žižka Ladislav1947reg. muži 161-190 
10.Průcha Martin2003reg. muži 191-242 
11.Čebiš Patrik2006reg. muži 191-242 
12.Chod Jakub2004reg. muži 191-242 
13.Kulíček Jan1999reg. muži 191-242 
14.Psota Karel1958reg. muži 191-242 
15.Váňa Dominik2002reg. muži 191-242 
16.Otta Vojta2006reg. muži N 
17.Otta Pavel1989reg. muži N 
18.Otta Martin2001reg. muži N 
ST Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1962reg. muži 101.-130. 
2.Vyhnánek Jakub1993reg. muži 161.-190. 
3.Fejfar Václav1982reg. muži 161.-190. 
4.Vyhnánek Vojtěch1990reg. muži 161.-190. 
5.Filip Marek1992reg. muži 161.-190. 
6.Martínek Ondřej1989reg. muži 161.-190. 
7.Hruška Václav1958reg. muži 101.-130. 
SK Nová Ves I."C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 131-160 
2.Kubišta Petr1965reg. muži 161-190 
3.Hladík Martin1975reg. muži 161-190 
4.Bodláková Tereza1988reg. muži 161-190 
5.Nosek Lukáš1994reg. muži N 
6.Tvrdíková Veronika1994reg. muži N 
7.Hrouda Vladimír2004reg. muži 191-242 
8.Vrkota Jiří1973reg. muži 161-190 
9.Pych Daniel1999reg. muži 131-160 
10.Sova Tomáš2005reg. muži 161-190 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline