Soupisky
Okresní přebor II.třídy
SK Kamenice nad Lipou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Jiří1950reg. muži 71-80 
2.Luňák Zdeněk1964reg. muži 81-90 
3.Jirsa Miloš1971reg. muži 91-100 
4.Dejmek Oldřich1962reg. muži 91-100 
5.Kubíska Radek1976reg. muži 91-100 
6.Jelínková Simona1997reg. muži 111-120 
7.Kubů Štěpán1998reg. muži 121-130 
8.Jůna Jan1999reg. muži 121-130 
9.Luňák Josef1935reg. muži 131-140N 
10.Vítovcová Martina1995reg. muži 141-150 
11.Liška Lubomír1969reg. muži 141-150 
12.Musil Josef1959reg. muži 151-160 
13.Štěpánová Jana1975reg. muži 151-160 
14.Semerád Pavel1968reg. muži 161-180N 
SK Tenis Polesí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smeták Libor1964nez. muži 91-100 
2.Doubek Jiří1947reg. muži 10N 
3.Volavka Milan1968reg. muži 41-50 
4.Lisý Ondřej1993reg. muži 51-60 
5.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 61-70 
6.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 61-70 
7.Smrčka Roman1959reg. muži 81-90 
8.Ištok Jan1988nez. muži 81-90 
9.Ištok Josef1962nez. muži 161-180 
TJ Chmelná z.s. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubata Vacek Jaroslav1966reg. muži 21 - 30 N 
2.Zadražil Miloslav1961reg. muži 21 - 30 N 
3.Vodička Bohuslav1953reg. muži 41 - 50 
4.Pisinger Václav1988reg. muži 51 - 60 
5.Klubal Jan1984reg. muži 91 - 100 N 
6.Drbal Miloslav1960reg. muži 111 - 120 
7.Přibyl Petr1967reg. muži 151 - 160 
8.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
TJ Slavoj Pacov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krenar Pavel1966reg. muži 61-70 
2.Lískovec Martin1986reg. muži 71-80 
3.Michálek Jan1950reg. muži 91-100 
4.Augustin Roman1963reg. muži 111-120 
5.Veleta Jaroslav1957reg. muži 121-130 
6.Dvořák Miroslav1968reg. muži 131-140 
7.Markvart Vladimír1962reg. muži 141-150 
8.Stejskal Oldřich1961reg. muži 141-150 
9.Sekyra Jan1999reg. dci 141-150 
10.Červenka Roman st.1960reg. muži 151-160 
11.Míka Tomáš1999reg. dci N 141-150 
SK Rodinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filípek Jindřich1977reg. muži 51-60 
2.Emr Čestmír1970reg. muži 71-80 
3.Tržil Jiří1977reg. muži 81-90 
4.Daňhel Jiří1981reg. muži 101-110 
5.Tomec Pavel1961reg. muži 111-120 
6.Novotný Petr1989reg. muži 161-180 
7.Jun David1992reg. muži nez. 
8.Janus Jakub1990reg. muži nez. 
9.Semotán Jiří1957reg. muži nez. 
TJ Jiskra Humpolec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamza Tomáš1976reg. muži 51-60 
2.Krčil Jiří1969reg. muži 61-70 
3.Kubů Zdeněk1967reg. muži 71-80 
4.Kubíček Oldřich1968reg. muži 91-100 
5.Hájek Jaroslav2003reg. muži 91-100 
6.Marek Jiří1974reg. muži 111-120 
7.Hajčiar Jan2003reg. muži 121-130 
8.Prokop Tomáš1971reg. muži N 
SK Horní Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Parkan Aleš1984reg. muži 3. 
2.Fröhlich Václav1961reg. muži 19. 
3.Dvořák Aleš1984reg. muži 61. - 70. 
4.Švehla Jaroslav1956reg. muži 131. - 140. 
5.Fousek Jan1983nez. muži  
6.Černý Michal2003nez. sži  
7.Dvořák Jakub2005nez. mži  
TJ Sokol Rynárec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Eduard1969reg. muži 21-30 
2.Vránek Vratislav1956reg. muži 41-50 
3.Urbánek Jaroslav st.1961reg. muži 61-70 
4.Březina Miroslav1955reg. muži 101-110 
5.Urbánek Jaroslav ml.1982reg. muži N 
6.Urbánek Miloslav1984reg. muži N 
SK Jiřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Roman1978reg. muži 91-100 
2.Šimůnek Petr1972reg. muži 101-110 
3.Svoboda Jaroslav1981reg. muži 101-110 
4.Jůzl Josef1988reg. muži 101-110 
5.Jůzl Radek1999reg. muži 101-110 
6.Vincenc Jan1980reg. muži 111-120 
7.Jůzl Martin1976reg. muži N 161-180 
8.Tejkal Miroslav1981reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Zdeněk1961reg. muži 61.-70. 
2.Kubín Vlastislav1956reg. muži 71.-80. 
3.Nacházel Aleš1981reg. muži 71.-80.N 
4.Hrkal Václav1955reg. muži 81.-90. 
5.Vacek Václav1948reg. muži 81.-91. 
6.Váňa Milan1955reg. muži 111.-120. 
7.Mach Radek st.1969reg. muži 131.-140. 
8.Čermák Karel1970reg. muži 131-140. 
9.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-150. 
10.Mach Radek2001reg. muži 151.-160. 
11.Chu Mien Van1950nez.  
12.Pacner Jaroslav1991nez.  
TJ Start Nový Rychnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nepraš Jiří1983reg. muži r 31-40 
2.Nepraš Jaromír1947reg. muži r 51-60 
3.Krejzlík Michal1974reg. muži 131-140 
4.Havelka Jiří1973reg. muži 141-150 
5.Vaněk Jaroslav1999reg. dci 161-180 
6.Pech Jakub2003reg. dci 161-180 
7.Kestler Ivo1964reg. muži 131-140 
TJ Sokol Božejov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paluch Lukáš1979reg. muži 61-70 
2.Malý Milan1965reg. muži 81-90 
3.David Lukáš1982reg. muži 121-130 
4.Dvořák Libor1966reg. muži N 
5.Dvořák Tomáš1989reg. muži N 
6.Horák Tomáš1972reg. muži N 
7.Kopřiva Miloslav1962reg. muži N 
8.Kottová Jana1966reg. muži N 
9.Vacek Vladimír1954reg. muži N 
10.Vaněk Jaroslav1952reg. muži N 
11.Vrána Milan1970reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS