Soupisky
Okresní přebor IV.třídy
TJ Jiskra Humpolec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajčiar Jan2003reg. muži 121-130 
2.Hlaváček Milan2002reg. muži 121-130 
3.Roh Tomáš2003reg. muži 141-150 
4.Pazderka Patrik2004reg. muži 141-150 
5.Brůna Petr2002reg. muži 151-160 
6.Bošek Lukáš2001reg. muži 151-160N 
7.Rohová Michaela2007reg. muži 161-180N 
8.Hlaváček Aleš2004reg. muži N 
9.Klubal Jiří2002reg. muži N 
10.Zadina Josef1971reg. muži N 
SK Horní Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brada Jakub2004nez. sži  
2.Černý Michal2003nez. sži  
3.Dvořák Jakub2005nez. mži  
4.Dvořák Josef1955nez. muži  
5.Kasal Jan2004nez. sži  
6.Makovička Karel1963nez. muži  
7.Venkrbec Petr2004nez. sži  
SKST Putimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Princ Martin1988reg. muži 1 
2.Pihávek Jan1998reg. muži 2 
3.Paclík Václav1995reg. muži 3 
4.Pavlů Jan1994reg. muži 4 
5.Šimsa Václav1964reg. muži 5 
6.Pihávek Jiří1971reg. muži 6 
SK Jiřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jůzl Radek1999reg. muži 101-110 
2.Vincenc Jan1980reg. muži 111-120 
3.Cihlář Vladimír1952reg. muži N 151-160 
4.Džumurat Valentyn1975reg. muži 161-180 
5.Dvořák Vladimír1974reg. muži 161-180 
6.Jiřík Pavel1976reg. muži 161-180 
7.Skácel Václav1985reg. muži 161-180 
8.Jůzl Martin1976reg. muži N 161-180 
9.Farka Ladislav1969reg. muži N 
TJ Spartak Pelhřimov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chodur Jiří1956reg. muži 141.-150. 
2.Říha David2000reg. muži 141.-150.N 
3.Mach Radek2001reg. muži 151.-160. 
4.Duong Anh Nam2003nez.  
5.Le Karel Duy2002nez.  
6.Slavětínský Matěj2003nez.  
7.Fák Vojtěch2005nez.  
8.Kos Matouš2002nez.  
9.Mazanec Petr2004nez.  
Sokol Častrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pomikáček Jan1998reg. dci 151-160 
2.Jirsa Marek1999reg. dci 151-160N 
3.Spielvogel Tom2003reg. sži 161-180 
4.Marek Lukáš2002reg. dci 160-180 
5.Fuxová Markéta1978reg. ženy N 
6.Jirsová Nikola2002reg. dky N 
7.Marková Aneta2002reg. dky N 
8.Mareš Matěj2005reg. mži N 
9.Kuldan František2007reg. nži N 
10.Spielvogelová Natali2005reg. mžy N 
11.Severa Lukáš2001reg. dci N 
12.Fuxová Lucie2002reg. dky N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS