Soupisky
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960reg. muži 20N 
4.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21 
5.Zahradník Jan1982reg. muži 24 
6.Mastník Radek1971reg. muži 28 
7.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
8.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
9.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
10.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
11.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
12.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
13.Slavík Miroslav1964nez.  
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61-80 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Pobuda Josef1969kraj. muži 101-130 
4.Lučan Ladislav1962reg. muži 31-60 
5.Bukovec Radek1966reg. muži 31-60 
6.Motl Ladislav1952reg. muži 61-100 
7.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
8.Fečuš Jan1963nez. muži nezařazen 
9.Lindner Ladislav1953nez. muži nezařazen 
10.Pulkrábek Václav1953nez. muži nezařazen 
11.Smetáček Jiří1971nez. muži nezařazen 
12.Švec Josef1984nez. muži nezařazen 
13.Vrba Josef1959nez. muži nezařazen 
14.Židlický Martin1967nez. muži nezařazen 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
2.Požárský Jiří1962kraj. muži 61.-80. 
3.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
4.Marholt David1982reg. muži 60N 
5.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
6.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
7.Matějčík Jan2003reg. muži 101.-191. 
8.Knot Jan1994reg. muži 101.-191. 
9.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-130. 
10.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-191. 
11.Misař Daniel1999reg. muži 101.-191. 
12.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
13.Kutifel Josef ml.2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
14.Mareš Erik2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
15.Čermák Bohuslav2007reg. muži 101.-191. 
16.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži xxxcizinec 
17.Mikula Oldřich1935reg. muži xxx 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
2.Butrym Dariusz1972kraj. muži 100Ncizinec 
3.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
4.Butrym Sandra2000reg. muži 60Ncizinec 
5.Pařízková Monika2005reg. muži 60N 
6.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
7.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
8.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
9.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
10.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
11.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
12.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
13.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
14.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-191. 
15.Vogel Jakub2006reg. muži 101.-191. 
16.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-191. 
17.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
18.Brumlich Daniel1997kraj. muži xxx 
19.Štolfa Jakub2003reg. muži 101.-191. 
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
2.Horník Stanislav1957kraj. muži 81-100 
3.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
4.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
5.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
6.Šákr Josef1956kraj. muži 101-130 
7.Hofman Denis1999reg. muži 31-60 
8.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
9.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
10.Brejcha Karel1952reg. muži 31-60 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-60 
12.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
2.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
3.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
4.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
5.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
6.Knob Michal1965reg. muži 20 
7.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
8.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
9.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
10.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
11.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
12.Šonský Patrik1992reg. muži 60 N 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Anton Petr1981reg. muži 41-60 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 41-60 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
5.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
6.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
7.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
8.Plíšek Jan1979reg. muži 101-191 
9.Smutný Štěpán1986reg. muži 101-191 
10.Cmunt Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 61-80 
2.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
5.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
7.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
8.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
9.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
10.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
11.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
12.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-148 
13.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-148 
14.Šubrt František2000nez.  
15.Otmar Milan ml.1982nez.  
16.Otmar Milan st.1959nez.  
17.Doškář Vladimír2003nez.  
18.Drašar Lukáš2004nez.  
19.Píro Štěpán2003nez.  
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81-100 
2.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 81-100 
3.Fojt Pavel1974kraj. muži 101-130 
4.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-60 
5.Svobodová Gabriela1992reg. muži 31-60 
6.Madaraszová Klára1994reg. muži 31-60 
7.Vrabec David1995reg. muži 61-100 
8.Polák Tomáš1982nez. muži 0 
9.Studničný Josef1968nez. muži 0 
10.Tomek Jaroslav st.1963nez. muži 0 
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišera Milan1967kraj. muži 81-100 
2.Bárta Roman1959kraj. muži 101-130 
3.Pavelka Josef1959kraj. muži 101-130 
4.Česenek Vratislav1965reg. muži 21-30 
5.Mládek Petr1973reg. muži 31-60 
6.Král Pavel1965reg. muži 61-100 
7.Bílek Rudolf st.1959nez. muži  
8.Čeřovský Ivo1962nez. muži  
9.Fišera Tadeáš1999nez. muži  
10.Grančič Ivan1966nez. muži  
11.Grančič Václav1973nez. muži  
12.Novotný Miroslav1972nez. muži  
13.Ceban Alexandr2004nez.  
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61-80 
2.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
3.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 81-100 
4.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-60 
6.David Lukáš2003reg. muži 61-100 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Málek Lukáš1984reg. muži 61-100 
9.Krejsa Karel1952reg. muži 61-100 
10.Král Libor1971reg. muži 61-100 
11.Jína Vladimír1967nez. muži nez. 
12.Baudys Václav1964nez. muži nez. 
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Aleš1978kraj. muži 31-40 
2.Korp Petr st.1972kraj. muži 101-130 
3.Čermák Miloslav1967kraj. muži 101-130 
4.Korp Oliver Petr2003reg. muži 31-60 
5.Jindrák Lukáš2003reg. muži 31-60 
6.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
7.Kadlec Ladislav1957reg. muži 61-100 
8.Hanus Antonín st.1977reg. muži 101-200 
9.Slanina Jaroslav1951reg. muži 101-200 
10.Korpová Romana ml.2007nez. nžy S 
11.Korpová Romana st.1984nez. ženy S 
12.Majcher Patrik2004nez. sži S 
13.Nacházel Pavel2002nez. dci S 
14.Piszcor Stanislav1979nez. muži S 
15.Grubr Vojtěch2002kraj. muži 190Střídavý start z SKST Děčín, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS