Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 2. třídy
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Jan1982reg. muži 24 
3.Mastník Radek1971reg. muži 28 
4.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
5.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
6.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
7.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
8.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
9.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
10.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
11.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
12.Černý Václav1963reg. muži 91-120 
13.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
14.Sunek Pavel1946nez.  
15.Kotyza Josef1961nez.  
16.Slavík Miroslav1964nez.  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971kraj. muži 81-100 
2.Pavelka Radim1971kraj. muži 101-130 
3.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 22 
4.Směšný Milan1957reg. muži 31-60 
5.Slavík Jaroslav1966reg. muži 31-60 
6.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
7.Vorlíček Michal1977reg. muži 61-90 
8.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
9.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 61-90 
10.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
11.Marousek Vladimír1961reg. muži 61-90 
12.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
13.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
14.Štěpánek Jaroslav1978nez. muži  
15.Gregor Radim1975nez. muži  
16.Koucký Vladimír1970nez. muži  
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
2.Pařízková Monika2005reg. muži 60N 
3.Novák Kamil1967reg. muži 61.-100. 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
5.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 61.-100. 
7.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
8.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-191. 
9.Link Martin2001reg. muži 101.-191. 
10.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
11.Knot Jan1994kraj. muži 101.-191. 
12.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
13.Misař Daniel1999reg. muži 101.-191. 
14.Veselý Martin1999reg. muži 101.-191. 
15.Štolfa Jakub2003reg. muži 101.-191. 
16.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
17.Lieskovský Daniel1997nez. muži xxx 
18.Brumlich Daniel1997kraj. muži xxx 
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
2.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
3.Holík Tomáš2002reg. muži 61.-100. 
4.Matějčík Jan2003reg. muži 101.-191. 
5.Tauchman Denis2002reg. muži 61.-100. 
6.Kutifel Josef ml.2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
7.Mareš Erik2002reg. muži 101.-191.Hostování z TTC Hrádek nad Nisou, z.s.
8.Vejvoda Viktor2006kraj. muži 101.-191. 
9.Vogel Matěj2004reg. muži 101.-191. 
10.Hlavatý Martin1998reg. muži 101.-191. 
11.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
12.Mikula Oldřich1935reg. muži xxx 
13.Rosu Robert Alexandru2005kraj. muži xxxcizinec 
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
2.Ryšavý Milan1967reg. muži 41. - 60. 
3.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 100. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 61. - 100. 
5.Pikous Marsel1975reg. muži 61. - 100. 
6.Sršeň Jiří1948reg. muži 101. - 191. 
7.Suchánková Sylvie1986reg. muži 101. - 191. 
8.Horák David1998reg. muži 101. - 191. 
9.Čapek Josef1948reg. muži 101. - 191. 
10.Schiller Miroslav1935reg. muži 101. - 191. 
11.Vondráček Luboš2001reg. muži 101. - 191. 
12.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 101. - 191. 
13.Rieger Pavel2004reg. muži 101. - 191. 
14.Boháč Vladimír1951nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
2.Daníček Radek1983reg. muži 23 
3.Matouš Roman1967reg. muži 29 
4.Molitoris Dušan1944reg. muži 30 
5.Hradecký Jakub1980reg. muži 31-60 
6.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
7.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
8.Thér Petr1962reg. muži 31-60 
9.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
10.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
11.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
12.Sudek Karel1994reg. muži 91-120 
13.Tichý Vojtěch2000reg. muži 61-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.
14.Barbora Adam2001reg. muži 91-120Střídavý start z Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka, z.s.
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
2.Šákr Josef1956kraj. muži 101-130 
3.Hofman Denis1999reg. muži 31-60 
4.Nešvera Miroslav1964reg. muži 31-60 
5.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 31-60 
7.Brejcha Karel1952reg. muži 31-60 
8.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
9.Lepšík Jan1995reg. muži 61-100 
10.Hepp Petr1977reg. muži 61-100 
11.Bém Leoš1963reg. muži 61-100 
12.Hudeček Evžen1956nez.  
13.Novák Roman1962nez.  
14.Kubásek Daniel1971nez.  
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
2.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
4.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
5.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
6.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
7.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
8.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
9.Matoušková Stanislava1956reg. muži 100 N 
10.Ouvín Josef1950reg. muži 101-148 
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knob Michal1965reg. muži 20 
2.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
3.Zítko Martin1987reg. muži 21-60 
4.Šonský Patrik1992reg. muži 60 N 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
6.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
7.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
8.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
9.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
10.Varcl Jan ml.1990reg. muži 100 N 
11.Pitro Lukáš1999reg. muži 101-148 
12.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
13.Krauter Gunar1992nez.  
14.David Jaroslav1998reg. muži 61-100Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Semily
15.David Lukáš2003reg. muži 61-100Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Semily
16.Jindrák Lukáš2003reg. sži 31-60Střídavý start z TJ Jiskra Kamenický Šenov, Sokolská 629, z.s.
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
2.Reichl Radomír1951reg. muži 17 
3.Jaderný Petr1958reg. muži 31 - 60 
4.Jablonovský Jan1958reg. muži 31 - 60 
5.Čech Milan1961reg. muži 31 - 60 
6.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31 - 60 
7.Kopecký Stanislav1963reg. muži 61 - 100 
8.Dědek Pavel1967reg. muži 61 - 100 
9.Kopecký Luboš1966nez.  
10.Gabriel Jan2007nez.  
11.Choma Ondřej2008nez.  
12.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Petr1962reg. muži 41.-60. 
2.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-100. 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61.-100. 
4.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-100. 
5.Charvát Luboš1967reg. muži nezařazen 
6.Lipenský Robert1972nez. muži  
7.Hanák Petr1966nez. muži  
8.Palušová Jana1967nez. cizinec 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
3.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
4.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
5.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
6.Šírek František1946reg. muži 21-60 
7.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
8.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
9.Macoun Michael1967reg. muži 101-148 
10.Vele Martin1972reg. muži 101-148 
11.Pleštil Luděk1979nez.  
12.Kůtek Milan1978nez.  
13.Brziak Jozef1970nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy