Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Český pohár, 1. stupeň
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
3.Kolesa Ladislav1960reg. muži 20N 
4.Jareis Otakar ml.1980reg. muži 21 
5.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
6.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
7.Sunek Pavel1946nez.  
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
2.Zahradník Jan1982reg. muži 24 
3.Mastník Radek1971reg. muži 28 
4.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
5.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
2.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Štěpánek František1951reg. muži 61-90N 
4.Černý Václav1963reg. muži 91-120 
5.Jareis Otakar st.1955reg. muži 91-120 
6.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
7.Kotyza Josef1961nez.  
8.Slavík Miroslav1964nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986kraj. muži 9 
2.Jirman Petr1977kraj. muži 31-40 
3.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
4.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
5.Urban Milan1960kraj. muži 41-60 
6.Dominh Martin1996kraj. muži 81-100 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Anton Petr1981reg. muži 41-60 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 41-60 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-100 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Milan1988reg. muži 61-100 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 61-100 
3.Andrle Tomáš1979reg. muži 61-100 
4.Cmunt Martin1982nez. muži  
TJ Sokol Vesec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 81-100 
2.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
3.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
4.Ježek Pavel1967reg. muži 21-60 
5.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
6.Šírek František1946reg. muži 21-60 
7.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
8.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
9.Macoun Michael1967kraj. muži 101-148 
10.Vele Martin1972reg. muži 101-148 
11.Pleštil Luděk1979nez.  
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
2.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
3.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
4.Klement Milan1982kraj. muži 61.-80. 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 61.-80. 
6.Smetana Josef1983kraj. muži 61.80. 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
2.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
3.Huk Martin2000kraj. muži 41.-60. 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
5.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
2.Mečl Jan st.1964reg. muži 60N 
3.Pusch František2002reg. muži 61.-100. 
4.Veselka Jiří st.1958reg. muži 61.-100. 
5.Nevery Filip2001reg. muži 101.-191. 
6.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 101.-191. 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 101.-130. 
2.Pařízková Monika2005reg. muži 60N 
3.Žid Jaromír1962reg. muži 61.-100. 
4.Absolonová Marie2000reg. muži 61.-100. 
5.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-130. 
6.Berger Jan1984reg. muži 101.-191. 
7.Žid Čeněk1997reg. muži xxx 
SKST Liberec N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Pavel1970reg. muži 101.-191. 
2.Donát Ondřej2000reg. muži 101.-191. 
3.Link Martin2001reg. muži 101.-191. 
4.Jandák Jan2004reg. muži xxx 
5.Horák Ondřej2003reg. muži xxx 
6.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
7.Volf Ondřej2003reg. muži xxx 
SKST Liberec O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Milan1988reg. muži 101.-191. 
2.Sálová Anežka2000reg. muži 101.-191. 
3.Perný Matěj2003reg. muži 101.-191. 
4.Spilka Jaroslav1980reg. muži 101.-191. 
5.Kopecká Barbora1994reg. muži 101.-191. 
6.Reslerová Věra2003reg. muži xxx 
7.Čermák Felix1966reg. muži xxx 
8.Ďurík Vojtěch2003reg. muži xxx 
9.Kučera Pavel2004reg. muži xxx 
10.Glázr Tomáš2000reg. muži xxx 
Sportovní organizace Slaná u Semil
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
2.Janata Tomáš1996reg. muži 61-100 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
4.Kouble Daniel1997nez. muži x 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just František1950kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Bříza František1950kraj. muži 101 - 130 
6.Milata Vladimír ml.1985kraj. muži 101 - 130 
TJ Sokol Mukařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Pavel1978reg. muži 27 
2.Bartůněk Radek1977reg. muži 31-60 
3.Melichar Václav1952reg. muži 61-90 
4.Vele Jaroslav1977reg. muži N 
5.Pivrnec Zdeněk1976reg. muži N 
6.Netopil Jiří1944reg. muži N 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr1979kraj. muži 21-30 
2.Salomon Daniel1996kraj. muži 41-60 
3.Csizmazia Michal1979kraj. muži 61-80 
4.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
5.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 81-100 
6.Dědek Jiří1968kraj. muži 101-130 
7.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
2.Vrabec Jan1985kraj. muži 101-130 
3.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
4.Knob Michal1965reg. muži 20 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
6.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
7.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
2.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
3.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
6.Matoušková Stanislava1956reg. muži 100 N 
7.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
2.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
3.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
4.Kosař Václav2003reg. muži 101-148 
5.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
ST Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 61-100 
2.Nohejl Martin1975reg. muži 101-191 
3.Starý Jiří st.1958reg. muži 101-191 
4.Nohejl Václav1975reg. muži 101-191 
5.Škeřík Petr1974reg. muži 101-191 
6.Žabka Radek1990reg. muži 101-191 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy