Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RSST Přerov 4.třídy
ST Rajnochovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachrla Radim1979reg. muži 201-250 
2.Blažek Martin1976reg. muži 201-250 
3.Švarc Jiří1983reg. muži 251-300 
4.Bednárik Milan1946reg. muži 251-300 
5.Frkal Miroslav1973reg. muži 251-300 
6.Chromčák Luboš1966reg. muži 251-300 
7.Jurečka Petr1955reg. muži 251-300 
8.Ides Petr1977reg. muži N 
9.Černocký Stanislav1950reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Újezd C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Václav1967reg. muži 101-150 
2.Viliš Libor1964reg. muži 151-200 
3.Šeda Pavel1965reg. muži 101-150 
4.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
5.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
6.Ház Martin1973reg. muži 201-250 
7.Štěpán Filip1992reg. muži 251-300 
8.Pecha Radek1977reg. muži 251-300 
9.Hostášek Jakub1977reg. muži 301-338 
10.Turbek Ondřej1977reg. muži 301-338 
TJ Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Michal1991reg. muži 201-250 
2.Házová Katarína1974reg. muži 251-300 
3.Pacáček Dominik1999reg. muži 251-300 
4.Rýček Eduard1964reg. muži 251-300 
5.Bouchal Petr1971reg. muži 251-300 
6.Skopal Jaromír1972reg. muži 251-300 
7.Ház Jaroslav2000reg. muži 251-300 
8.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-300 
9.Házová Tereza2002nez.  
TJ Sokol Černotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Antonín2000reg. muži 201-250 
2.Vacek Michal1976reg. muži 201-250 
3.Mynařík Antonín1957reg. muži 250-301 
4.Pernický Marek1973reg. muži 250-301 
5.Vašek Michal1975reg. muži 301-338 
6.Oblouk Josef1955reg. muži 301-338 
7.Hon Jiří1965reg. muži 301-338 
8.Nedělka Aleš1976reg. muži 301-338 
9.Svák Vladimír1989reg. muži 250-301 
TJ Sokol Lipník nad Bečvou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Radoslav1959reg. muži 101 
2.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151 
3.Mainuš Michal1970reg. muži 151 
4.Záboj Karel1958reg. muži 151 
5.Kotlán Miroslav1960reg. muži 201 
6.Vaculík Jan1965reg. muži 301 
SK Všechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1983reg. muži 150-200 
2.Ponížil Martin1991reg. muži 201-250 
3.Fryšák Roman1981reg. muži 201-250 
4.Indruch Adam2002reg. dci 250-300 
5.Kopřiva Ondřej2002reg. dci 250-300 
6.Martin Tomáš1991reg. muži N 
TJ Sigma Cidemat Hranice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 201-250 
2.Staněk Roman1973reg. muži 201-250 
3.Zavadil Dominik2001reg. muži 251-300 
4.Besta Vratislav2000reg. muži 251-300 
5.Kula Vítězslav1965reg. muži 301-345 
6.Kuchař Vlastimil1959reg. muži 301-345 
7.Kaspar Michal2001reg. muži 251-300 
8.Pospíchal Radek1962reg. muži 301-345 
9.Koval Jiří1954reg. muži 301-345 
10.Poštulka Ivo1989reg. muži 301-345 
11.Kozák Ivan1969reg. muži 301-345 
12.Janíček Miroslav1992nez. muži  
13.Kořínek Michal1966nez. muži  
Stolní tenis Radkovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Luděk1978reg. muži 201-250 
2.Kratochvíl Tomáš1987reg. muži 301-345 
3.Mikeška Lukáš1986reg. muži 301-345 
4.Ondruška Ivo1960nez. muži  
5.Vašina Roman1973reg. muži 151-200 
6.Dluhoš Petr1944nez. muži  
TJ Chropyně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 51-100 
2.Konečný Radim2002reg. muži 51-100 
3.Konečný Roman1973reg. muži 101-150 
4.Ocknecht Jiří1975reg. muži 100-150N 
5.Brandejs Lukáš1990reg. muži 201-250 
6.Zawadski Michael1991reg. muži 201-250 
7.Caletka Petr1991reg. muži 250-300 
8.Ištvánek Dalibor1947reg. muži 250-300 
9.Zlámalová Petra1992reg. muži 301-338 
10.Baďura Jiří1998reg. muži 301-338 
11.Krejčíř Jiří1960reg. muži 301-338 
12.Sigmundová Julie1998reg. muži 301-338 
13.Křižan Jakub2001nez. muži  
TJ Sokol Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Pavel1956reg. muži 151-200 
2.Stejskal Pavel1978reg. muži 201-250 
3.Rozkošný Martin1974reg. muži 251-300 
4.Rozkošný Filip1999reg. muži 251-300 
5.Štábl Jaroslav1954reg. muži 251-300 
6.Boháčová Marcela1965reg. muži 301-350 
TJ Sokol Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 201 - 250 
2.Gryc Miroslav1943reg. muži 201 - 250 
3.Tomek Lumír1962reg. muži 201 - 250 
4.Hradil Bedřich1988reg. muži 251 - 300 
5.Kotek Pavel1940reg. muži 301 - 338 
6.Žeravík Pavel1997reg. muži Nezařazen 
7.Andtýsek Petr1981reg. muži Nezařazen 
STK Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200 
2.Sehnálková Lenka1974reg. muži 151-200 
3.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250 
4.Dvořáková Eva1979reg. muži 201-250 
5.Blaha Igor1977reg. muži 201-250 
6.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
7.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
8.Vaculík Jaroslav1978reg. muži 251-300 
9.Lehnfeld Miroslav1950reg. muži N 
10.Jiřík Pavel1975reg. muži 251-300 
11.Matysík Jiří1980reg. muži 301-338 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy