Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajský přebor 2B
TJ SPORT Javorník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žejdlík Pavel1985reg. muži 19 
2.Šteigl Josef1972reg. muži 18 
3.Lukeš Vlastimil1976reg. muži 31 
4.Mrvka Milan1951reg. muži 42 
5.Vasilev Dominik1999reg. muži 45 
6.Zbořil Marek1973nez. muži  
7.Šteigl Josef ml.1998nez. muži  
8.Pleskač Bořivoj1952nez. muži  
9.Kotas Petr1969nez. muži  
10.Vrána František ml.2000reg. muži 21.-30.Střídavý start z TJ Sport Mikulovice
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grézl Martin1984kraj. muži 101-150 
2.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 101-150 
3.Jarmara Martin1979kraj. muži 101-150 
4.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101-150 
5.Hvězda Martin1979kraj. muži 101-150 
6.Nantl Rostislav2002kraj. dci 201-242 
7.Májek Josef1968kraj. muži 201-242 
8.Hojgr Stanislav1951reg. muži 71-100 
9.Veselý Josef1969reg. muži 131-160 
10.Strouhal Karel st.1942reg. muži 131-160 
11.Montág Petr1988reg. muži 161-200 
12.Huf Richard1982reg. muži 161-200 
13.Ellner Michal1978reg. muži 161-200 
14.Slamkova Petra1985reg. ženy 161-200 
15.Olejník Petr1967nez. muži  
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 151-200 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Adámek Zdeněk1975reg. muži 71-100 
5.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
6.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 101-130 
8.Dus Jakub1999reg. muži 101-130 
9.Solařová Květoslava1949reg. muži 101-130 
10.Zádrapa Stanislav1948reg. muži 131-160 
11.Lázna Petr1977reg. muži 131-160 
12.Drugda Aleš1998reg. muži 131-160 
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobza Štěpán1997kraj. muži 101-150 
2.Altman Petr1966kraj. muži 151-200 
3.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
4.Vogel Jiří1995kraj. muži 151-200 
5.Hrdina Pavel1968kraj. muži 151-200 
6.Kudláček Pavel1969kraj. muži 151-200 
7.Hranička Libor1974reg. muži 51-70 
8.Jelínek Jiří1964reg. muži 71-100 
9.Jelínek Pavel1965reg. muži 71-100 
10.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101-130 
11.Kreuzigerová Lucie1977reg. muži 101-130 
12.Kočnar Libor1958reg. muži 131-160 
13.Kocián Pavel1966reg. muži 161-200 
14.Odstrčil Petr1964nez.  
15.Šula Radek1975nez.  
16.Jílek Stanislav1988nez.  
17.Sasz Jiří1944nez.  
18.Jandejsek Martin st.1972nez.  
19.Jandejsek Martin ml.2000nez.  
20.Benda František1953nez.  
21.Drlík Matěj2001nez.  
22.Hoško Jan1992nez.  
23.Směšný Ivar1947nez.  
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
2.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
3.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 151-200 
4.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-242 N 
5.Žák Milan1959kraj. muži 201-242 N 
6.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
7.Poisl Isidor1965reg. muži 131-160 
8.Sitta František1949reg. muži 131-160 
9.Hatala Milan1966reg. muži 161-200 
10.Klimeš Zdenek1958reg. muži 201-238 
11.Hecl Břetislav1961reg. muži 201-238 
12.Klimeš Zdenek1989reg. muži N 
13.Hatala Adam2006reg. muži 161-200 
14.Los Alois1958reg. muži nezařazen 
TJ Olympia Bruntál B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 151-200 
2.Krajča Rudolf1971nez. muži  
3.Kolář Vojta1994nez. muži  
4.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2 
5.Čechová Kristina1980nez. ženy  
6.Mazalová Klaudie1955kraj. ženy 8.N 
7.Sabolová Věra1954kraj. ženy 8.N 
8.Měrka František1944nez. muži  
9.Sabol Miroslav1948nez. muži  
10.Lattner Kamil1974nez. muži  
11.Mazalová Veronika2006nez. mžy 4 
12.Mlčoch František1961nez. muži  
KST Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 101.-150. 
2.Hudáček Jiří1987kraj. muži 101.- 150. 
3.Paraskevopulos Filip1986kraj. muži 101.-150. 
4.Macík Karel1990kraj. muži 201.- 242. 
5.Macík Petr1964kraj. muži 201. -242. 
6.Rak Tomáš1978kraj. muži 201.-242. 
7.Kunc Radim1972kraj. muži 201. -242.N 
8.Kašník Sebastián2003reg. dci 41.-51. 
9.Gerasis Pavel1965reg. muži 31. 40.N 
10.Chytil Zdeněk1979nez. muži nezařazený 
TJ Sokol Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949reg. muži 41-50 
2.Cikryt Petr1958reg. muži 41-50 
3.Vaněk Miloš1982reg. muži 41-50 
4.Berka Jiří1975reg. muži 51-70 
5.Bureš Vladimír1974reg. muži 51-70 
6.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
7.Bureš Adam1999reg. muži 101-130 
8.Bureš Ondřej1996reg. muži 131-160 
9.Janda František1948reg. muži 131-160 
10.Berka Martin2001nez.  
TJ Granitol Moravský Beroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trbušek Jiří1957kraj. muži 151-200 
2.Glück Roman1974kraj. muži 151-200 
3.Veselka Jan1971kraj. muži 201-242 
4.Kusmič Vlastimil1961reg. muži 35-46 
5.Rádek Ivo1959kraj. muži 201-242 
6.Glücková Lenka2003ČR sžy 35 
7.Švanda Radovan1961nez. muži 35 
8.Chaloupka Tomáš1975reg. muži 35-46 
9.Bršťák František1962nez. muži  
10.Vydržel Milan1964reg. muži 35-46 
11.Plichta Lubomír1957reg. muži 35-46 
12.Bouzek František2005nez. mži  
13.Pavela Ondřej2005nez. mži  
TJ Sokol Dubicko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braný Milan ml.1981reg. muži 31-40 
2.Strouhal Karel1977nez. muži 51-70 
3.Neoral Ondřej1995reg. muži 51-70 
4.Horák Luděk1966reg. muži 51-70 
5.Vlček Vojtěch1955reg. muži 71-100 
6.Langer Rudolf1959reg. muži 71-100 
7.Vidomus Michal1983reg. muži 131-160 
8.Krmíček Marcel1972reg. muži 161-200 
9.Novotný Petr1977nez. muži 161-200 
10.Braný Milan1953nez. muži  
11.Horák Filip1996nez. muži  
12.Smetana Petr1985nez. muži  
13.Sobotík Petr1980nez. muži  
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 101-150 
2.Slavík Ota1970kraj. muži 151-200 
3.Svrček Václav1973kraj. muži 201-242 
4.Šimončík Josef1950kraj. muži 201-242N 
5.Kopfová Tereza1997kraj. muži 201-242 
6.Ondra David1970nez. muži  
7.Slavík Petr2005kraj. muži 201-242 
8.Martínková Blanka1977nez.  
9.Šimončík Marek1972nez. muži  
10.Chlebec Vladimír1965nez. muži  
11.Demel Martin2002nez.  
12.Drtil Pavel2001nez.  
13.Švanová Zuzana2005ČR sžy 34 
14.Slavíková Kristýna2003nez.  
15.Slavíková Lenka1981nez.  
16.Poláchová Iva1979nez.  
17.Slavíková Lenka1973nez.  
18.Šimončík Štěpán2007nez.  
19.Patočka Tomáš1991nez.  
20.Kresta Vojtěch2004nez.  
21.Lichnovský Stanislav1970nez.  
22.Olšanský Vojtěch2002nez.  
23.Petrek Tomáš2005nez. Střídavý start z TJ Horní Město
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Aleš1965kraj. muži 151-200 
2.Václavík Aleš1982kraj. muži 151-200 
3.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151-200 
4.Casciani Luděk1974kraj. muži 151-200 
5.Lašák Roman1975kraj. muži 151-200 
6.Kalaš Miroslav st.1959kraj. muži 151-200 
7.Kocourek Bohuslav1963nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy