Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž 1
TJ Sokol Čehovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Luboš1998reg. muži 71.-100 
2.Kunert Pavel1975reg. muži 71.-100 
3.Kardinál Tomáš1973reg. muži 71.-100 
4.Mlčoch Miloš1964reg. muži 101.-150 
5.Kardinál Tomáš ml.1999nez. muži 151.-182.N 
6.Mlčoch Jiří1996nez. muži 151.-182.N 
7.Růžička Lubomír1972nez. muži 151.-182.N 
8.Růžička Svatopluk1943reg. dci 101.-150 
9.Kunert Lukáš2007reg. mži 151.-182n 
TJ Sokol Brodek u Prostějova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1972reg. muži 71.-100. 
2.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
3.Širila Jaroslav1985reg. muži 71.-100. 
4.Fojtík Lubomír1986reg. muži 101.-150. 
5.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
6.Švécarová Pavla1984reg. ženy 2. 
7.Bořil Miloš1966reg. muži 151.-182. 
8.Oulehla Jaromír1961reg. muži 151.-182. 
9.Smékal Petr1986reg. muži 151.-182. 
10.Belant Vladislav1951nez. muži  
11.Doležal Michal1972nez. muži  
12.Soldán Martin1973nez. muži  
SDH Dětkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Viktor1979reg. muži 51-70 
2.Hybl Martin1995reg. muži 71-100 
3.Danyi Petr1999reg. muži 71-100 
4.Juráček Michal1977reg. muži 101-150 
5.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
6.Hýbl Tomáš1999reg. muži 151-182 
7.Penezič Vladan1942nez.  
8.Buřt Petr1962nez.  
9.Koudelková Kateřina1998nez.  
10.Brlica Filip1998nez.  
TJ Sokol Plumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňák Pavel ml.1977reg. muži 71-100 
2.Piňos Zbyněk1972reg. muži 71-100 
3.Vyskočil Petr1956reg. muži 71-100 
4.Šmudla Roman1989reg. muži 71-100 
5.Komínek Tomáš1979reg. muži 101-150 
6.Krychtálek Martin1978reg. muži 101-150 
7.Vaňák Pavel st.1949reg. muži 101-150 
8.Marušinec Rostislav1963reg. muži 151-182 
9.Parák Patrik2000reg. muži - 
10.Lužný Radek1975reg. muži - 
11.Zelený Miloš1971reg. muži - 
12.Staněk David1979reg. muži - 
TJ Sokol Němčice nad Hanou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diviš Marek1976reg. muži 71.-100. 
2.Meixner Petr1983reg. muži 71.-100. 
3.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
4.Bouda Květoslav1971reg. muži 71.-100. 
5.Válek Jiří1965reg. muži 71.-100. 
6.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
7.Oplocký Petr st.1965reg. muži 101.150. 
8.Coufalík Jaroslav1973reg. muži 101.-150. 
9.Kroupa Zdeněk1962reg. muži 101.-150. 
10.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
11.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
12.Richter Antonín1938nez. muži  
13.Bartošík Michal2006nez. mži  
14.Bartošík Pavel2003nez. sži  
15.Buriánek Jan2004nez. sži  
16.Janík Šimon2007nez. nži  
17.Prečan Lukáš2005nez. mži  
18.Oulehlová Marie2006nez. mžy  
19.Slatina Miroslav2008nez. nži  
20.Bouda Martin2004nez. sži  
21.Coufalík Jakub2006nez. mži  
22.Jeřábek Jan2007nez. nži  
ST Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Jaroslav1971reg. muži 101-150 
2.Krupa Petr1967reg. muži 101-150 
3.Barták Michal1981reg. muži 151-182 
4.Tesař Vladimír1986reg. muži 151-182 
5.Vítek Jaroslav1967reg. muži 151-182 
6.Staněk Vladimír1974reg. muži 151-182 
7.Říčař Miroslav1964reg. muži 151-182 
8.Švéda Rostislav1968reg. muži 151-182 
9.Synek Pavel1974reg. muži 151-182 
TJ Sokol Čechy pod Kosířem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvorský Dušan1966reg. muži 71-100 
2.Koutný Jaroslav2000reg. muži 101-150 
3.Tesárek Pavel1973reg. muži 151-182 
4.Zavadil Roman1971reg. muži 101-150 
5.Zbořil Radek1967reg. muži 101-150 
TJ Sokol Čechovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolík Petr1965kraj. muži 201-242 
2.Makovec Rostislav1957reg. muži 51-70 
3.Fréhar Jan1983reg. muži 71-100 
4.Frňka Patrik1973reg. muži 71-100 
5.Havlíček Ondřej2003reg. muži 101-150 
6.Šteigl Šimon2005reg. muži 101-150 
7.Šťastný Pavel1972reg. muži 101-150 
8.Dušek Viktor2003reg. muži 101-150 
9.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
10.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
11.Šťastný David2004reg. muži 151-182 
12.Weisser Radim2001reg. muži 151-182 
13.Šťastný František1974reg. muži 151-182 
14.Šťastný Josef1948reg. muži 151-182 
15.Zapletal Josef1961reg. muži 151-182 
16.Kořínek Petr1973reg. muži 151-182 
17.Kolík Pavel1977reg. muži 151-182N 
18.Velešík Josef1967reg. muži 151-182N 
Babylon Brodek u Konice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýža Daniel1963nez. muži  
2.Leskovec Václav1950reg. muži 101.-150. 
3.Novák Radomír1960reg. muži 151.-182 
4.Páleníček Michal1988reg. muži 101.-150. 
5.Podhorný Zdeněk1971reg. muži 151 - 182 
6.Šmíd Vladimír1965reg. muži 101.-150. 
7.Švancara Jaroslav1950reg. muži 71.-100. 
8.Tuscher Josef1976nez. muži  
TJ Sokol Otaslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
2.Patková Markéta1973reg. ženy 3. 
3.Jansa Martin1999reg. muži 151.-182. 
4.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-182. 
5.Šatný Jaroslav1996reg. muži 151.-182. 
6.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-182. 
7.Fiala Tomáš1984nez. muži  
8.Slavík Petr1973nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy