Soupisky
1. liga mužů
KST SK US Steinerová Choceň z.s
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 53 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 63 
3.Čopián Ondřej1983kraj. muži 6 
4.Gregořica Radek1972kraj. muži N6 
5.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7 
6.Slavík Miroslav1971kraj. muži 91 
7.Šťastný Daniel1996kraj. muži 101 
8.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
9.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 141 
10.Beneš Václav1969kraj. muži 161 
11.Absolon Martin1975reg. muži 7 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 60 
2.Šlapák Miloš1986ČR muži 94 
3.Ševec Jakub1999ČR muži N100cizinec 
4.Bittner Michal1979kraj. muži 11 
5.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
6.Pozník David1985kraj. muži 28 
7.Slavík Libor1975kraj. muži 33 
8.Mrázek Jiří1985kraj. muži 46 
9.Málek Daniel1996kraj. muži 51-60 
10.Paclík Jiří1950kraj. muži 51-60 
11.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži N60cizinec 
12.Foff Miroslav st.1969kraj. muži N60 
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 45 
2.Lokaj Roman1965ČR muži 86 
3.Mikolašík Michal1999ČR muži 87 
4.Škopec Oliver1968kraj. muži 20Ncizinec 
5.Gorecki Jan1999ČR muži 100 
6.Siwiec Matěj2001kraj. muži 21-25 
7.Volný Karel1990kraj. muži 26-30 
8.Bako Radim2001kraj. muži 30N 
9.Boháč Jan1994kraj. muži 50N 
10.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 50N 
11.Rusnák Aleš2002kraj. muži 51-60 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 57 
2.Žoldoš Petr1986ČR muži 83Ncizinec 
3.Šmerda Marek1973ČR muži 99 
4.Smýkal Tomáš1993kraj. muži 6N 
5.Chrást Roman1991kraj. muži 7 
6.Skála Radek2002kraj. muži 11 
7.Sigmund Ivo1978kraj. muži 14N 
8.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 19 
9.Štofka Filip1991kraj. muži 21-30 
10.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 21-30 
11.Juroška Ivan1955kraj. muži 31-40 
12.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 41-50 
13.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klásek Marek1975ČR muži 65 
2.Buben Vlastimil1999ČR muži 69 
3.Hort Tomáš1997ČR muži 79 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 17 
5.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 18 
6.Brát Karel ml.1997kraj. muži 19 
7.Hrunka Jakub1992kraj. muži 24 
8.Hušek Adam2001kraj. muži 26 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 34 
10.Brož Petr1996kraj. muži 39 N 
11.Hýbl Jan1999kraj. muži 43 
12.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 44 
13.Jakubský Filip2002kraj. muži 51-60 
14.Janovský Dan2003kraj. muži 71-80 
15.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
16.Mynář Marian1988kraj. muži 91-100 
17.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 120 N 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klos Patrik1998ČR muži 40 
2.Liška Libor1995ČR muži 64 
3.Martinko Tomáš2002ČR muži 89 
4.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
5.Karásek Karel1968kraj. muži 20N 
6.Plachta Jakub2000kraj. muži 26-30 
7.Karczmarczyk Michal1991kraj. muži 30N 
8.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
9.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 41-45 
10.Vybíral Filip2002kraj. muži 50N 
11.Štalzer Adam2003kraj. muži 51-60 
12.Bajger Jiří1972kraj. muži 80N 
13.Kadlec Vít2005reg. muži 90N 
SKST Warmnis Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979ČR muži 55. 
2.Borůvka Lukáš1985ČR muži 81. 
3.Blinka Michal2001ČR muži 96. 
4.Šilhán Petr1995ČR muži 97. 
5.Medek Josef1976ČR muži 98. 
6.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
7.Protiva Martin1983kraj. muži 10. 
8.Kodým Jiří1968kraj. muži 11. 
9.Gireth Pavel1970kraj. muži 13. 
10.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
11.Mejsnar František1988kraj. muži 17. 
12.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
13.Fabíni Marek1995kraj. muži 21.-30. 
14.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
15.Perný Michal1976kraj. muži 31.-40. 
16.Prosa Tomáš1992kraj. muži 31.-40. 
17.Řípa David1991kraj. muži 41.-60. 
18.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80. 
19.Smetana Josef1983kraj. muži 61.-80. 
20.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moriya Tsubasa1996ČR muži 50Ncizinec 
2.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 61 
3.Laboutka Luděk1966ČR muži 68 
4.Průša David2000ČR muži 88 
5.Hlaváček Tomáš1979ČR muži 93 
6.Thang Do Trong1985kraj. muži 20 Ncizinec 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
8.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
9.Benák Libor1969kraj. muži 51-60 
10.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80 
11.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 61-80 
12.Píša Radovan1974kraj. muži 81-100 
13.Fausek Matěj1999kraj. muži 9NStřídavý start z SK Pedagog ČB
14.Čamr František2000kraj. muži 10Střídavý start z TTC Elizza Praha
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlček Michal1979ČR muži 50 
2.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 72 Ncizinec 
3.Broiakovskyi Vsevolod1999kraj. muži 3 Ncizinec 
4.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 9 
5.Hasil Tomáš1979kraj. muži 14 
6.Gráf Jiří1978kraj. muži 20 N 
7.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
8.Brhel Richard1965kraj. muži 21-30 N 
9.Hromek Filip2001kraj. muži 51-60 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001ČR muži 34Hostování z TSM Kladno
2.Obešlo Marek1991ČR muži 44 
3.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 67 
4.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
5.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
6.Stach Matěj2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Šablatura Michal1995kraj. muži 31.-40.cizinec 
8.Krejcar Vilém1998kraj. muži 31.-40. 
9.Ezr Václav1996kraj. muži 41.-50. 
10.Půlpán David1993kraj. muži 51.-60. 
11.Cholínský Jan1965kraj. muži 61.-80. 
12.Kaucký Jakub2003kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Plachý Josef1971kraj. muži 20N 
14.Žaloudík Jan1998kraj. muži 7.Střídavý start z SKST Cheb
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987ČR muži 42 
2.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
3.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
4.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
5.Hájek Michal1990kraj. muži 41-50 
6.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
7.Kreder Benjamin1997kraj. muži 61-80cizinec 
8.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
9.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
10.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
11.Landers Michael1994kraj. muži Ncizinec 
12.Novák Robert1977kraj. muži 30N 
13.Hobl Lukáš1998ČR muži 84Střídavý start z SKST Cheb
14.Bárta Daniel1999kraj. muži 1Střídavý start z HB Ostrov Havlíčkův Brod
15.Jadrný Šimon2002kraj. muži 7Střídavý start z HB Ostrov Havlíčkův Brod
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 70 
2.Pavlovský Lukáš1986kraj. muži 9 N 
3.Hoferik Petr1978kraj. muži 10 
4.Dvořáček Petr1975kraj. muži 14 N 
5.Janoušek Přemek1976kraj. muži 12 
6.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
7.Studýnka František1960kraj. muži 111-120 N 
8.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
9.Wirth Imrich1977kraj. muži 141-150 N 
10.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
11.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gomez Gustavo1994kraj. muži 6Ncizinec 
2.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-25 
3.Koldas Tomáš2000kraj. muži 31-35Hostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
4.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 35Ncizinec 
5.Novotný Jiří1976kraj. muži 31-35 
6.Sikora Filip1997kraj. muži 36-40 
7.Revay Radomír1970kraj. muži 36-40 
8.Sikora Radek1979kraj. muži 51-60 
9.Heuman Ivan1980kraj. muži 61-70 
10.Gembala Jan1991kraj. muži 70N 
11.Skácelík František1965kraj. muži 81-90 
12.Sionkala Eduard1952kraj. muži 151-160 
13.Musil Milan1960kraj. muži 181-200 
14.Bělík Šimon2004kraj. muži 35NStřídavý start z Table Tennis Club Ostrava 2016

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS