Soupisky
2. liga mužů skupina A
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31 - 40 
2.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41 - 50 
3.Hořejší Radim1976kraj. muži 41 - 50 
4.Šimeček Jan1960kraj. muži 41 - 50 
5.Ambrož Adam1983kraj. muži 61 - 80 
6.Tichý Jiří1986kraj. muži 61 - 80 
7.Švec Radek1986kraj. muži 80 N 
8.Koděra Miloš1973kraj. muži 81 - 100 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101 - 150 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985ČR muži 75 
2.Vaculovič Libor1987kraj. muži 3N 
3.Kostelník Lukáš1994kraj. muži 3Ncizinec 
4.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 4 
5.Miffek Daniel1976kraj. muži 7 
6.Čamr František2000kraj. muži 10Hostování z TTC Elizza Praha
7.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21.-30. 
8.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21.-30. 
9.Záboj Matěj2002kraj. muži 71.-100.Hostování z TJ Ostrava KST
10.Jindra Josef1951kraj. muži 100N 
11.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
12.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 101.-130. 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991ČR muži 90 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 3 
3.Hervert Josef1998kraj. muži 11 
4.Bartošek Vít1986kraj. muži 11N 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 12 
6.Woznicki Patrik1979kraj. muži 14 
7.Chrvala Radovan1987kraj. muži 45,5cizinec 
8.Jindřich Vít1982kraj. muži 55,5 
9.Pospíšil Václav1967kraj. muži 65,5 
10.Skokan Viktor2003kraj. muži 65,5 
11.Boháč Dominik1992kraj. muži 85,5 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 98. 
2.Pařízek Martin2000kraj. muži 8. 
3.Kodým Jiří1968kraj. muži 11. 
4.Gireth Pavel1970kraj. muži 13. 
5.Reliszka Jakub1999kraj. muži 13Ncizinec 
6.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
7.Mejsnar František1988kraj. muži 17. 
8.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 18. 
9.Fabíni Marek1995kraj. muži 21.-30. 
10.Zikmund Adam1995kraj. muži 21.-30. 
11.Brožík Karel1978kraj. muži 21.-30. 
12.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
13.Klimenta Matouš1991kraj. muži 31.-40. 
14.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
15.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 41.-60. 
16.Waldhauser Štěpán2004kraj. muži 41.-60. 
TJ Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 3 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 6 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 11 
5.Kříž Dominik1999kraj. muži 41-50 
6.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 61-70 
7.Noha Miroslav1954kraj. muži 81-100 
8.Císler Václav1960kraj. muži 121-150 
9.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
10.Krieger Ladislav1987reg. muži nezařazen 
11.Rolník Tomáš1988reg. muži nezařazen 
12.Květon Ondřej2004kraj. muži 9Střídavý start z SK Jiskra Domažlice
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 4 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 9N 
3.Kortus Filip1999kraj. muži 10 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30 
5.Čelikovský Jakub1992kraj. muži 21-30N 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 131-160 
7.Smažík David2004kraj. muži 131-160N 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 161-200 
9.Legát Petr1999kraj. muži 16Střídavý start z TJ Union Plzeň
10.Marat Petr1999kraj. muži 31-40Střídavý start z TTC Elizza Praha
11.Slapnička Jakub2003kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
12.Dvořák Petr2000kraj. muži 61-80Střídavý start z TTC Elizza Praha
Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 12. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 13. 
3.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 14. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 16. 
5.Šváb Richard1974kraj. muži N29. 
6.Šplíchal Jan1979kraj. muži N31. 
7.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 61-70. 
8.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71-80. 
9.Valeš Jakub2003kraj. muži N90. 
10.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120. 
11.Dymák Ladislav1976kraj. muži 121-140. 
12.Drahotský Tomáš1987kraj. muži N140. 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999kraj. muži 21.-30. 
2.Stach Matěj2003kraj. muži 31.-40.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Šablatura Michal1995kraj. muži 31.-40.cizinec 
4.Krejcar Vilém1998kraj. muži 31.-40. 
5.Obešlo František1991kraj. muži 31.-40. 
6.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 41.-50. 
7.Ezr Václav1996kraj. muži 41.-50. 
8.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 50.N 
9.Půlpán David1993kraj. muži 51.-60. 
10.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61.-80. 
11.Cholínský Jan1965kraj. muži 61.-80. 
12.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81.-100. 
13.Kaucký Jakub2003kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
14.Kubát Petr1999kraj. muži 81.-100. 
15.Přída Kryštof2002kraj. muži 81.-100.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
16.Počta Tomáš1981kraj. muži 101.-150. 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 14. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 16. 
3.Drechsler Dušan1973kraj. muži 21.-30. 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 21.-30. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 161.-200. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 161.-200. 
8.Lesák Jakub1987reg. muži 31.-50. 
9.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
10.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
11.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Tomáš1994kraj. muži 5 
2.Zajíček Pavel1965kraj. muži 12 
3.Balog Roland1987kraj. muži 13 
4.Lapka Miroslav1998kraj. muži 51 - 70 
5.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 31 - 40 
6.Kapras Karel1986kraj. muži 101 - 130 
7.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
8.Balcar Miroslav1972kraj. muži 201 - 250 
9.Malý Petr1975kraj. muži 201 - 250 
10.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 31 - 40 N 
11.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
12.Blecha David1997reg. muži 41 - 50 N 
SKST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998ČR muži 84 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 6. 
3.Žaloudík Jan1998kraj. muži 7. 
4.Žák Jan1989kraj. muži 8.N 
5.Březovský Petr2000kraj. muži 11.N 
6.Polák Michal1979kraj. muži 13. 
7.Marek David1971kraj. muži 81.-90. 
8.Petera Jiří1968kraj. muži 91.-100. 
9.Špalek Vít2003kraj. muži 101.-120. 
10.Kytka Rudolf2002kraj. muži 121.-150. 
11.Průcha Petr1948kraj. muži 121.-150. 
12.Levora Vojtěch2003kraj. muži 11Střídavý start z SKST Cheb
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001kraj. muži 21-30 
2.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 41-50 
3.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 51-60 
4.Kuba Josef1972kraj. muži 51-60 
5.Juklík Tomáš1973kraj. muži 61-80 
6.Mráz Jiří1963kraj. muži 61-80 
7.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
8.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101-150 
9.Krameš Jan st.1975kraj. muži 151-200 
10.Blažek Jan1964kraj. muži 301-350 
11.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 301-350 
12.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 301-350cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline