Soupisky
Extraliga žen
TJ Sokol Nusle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 22 
2.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 33 
3.Vondráková Markéta1980ČR ženy 45 
4.Tenglová Vendula1993ČR ženy 37 
5.Procházková Olga1978ČR ženy 69 
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 41-60 
7.Matějovská Anna2000ČR ženy 49.Střídavý start z SKST Vlašim
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovová Nikita1999ČR ženy 24 
2.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 26 
3.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 27 
4.Grigelová Natália2000ČR ženy 35Ncizinec 
5.Sikorová Kamila1997ČR ženy 38 
6.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 20N 
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 5 
2.Tomanová Tamara1994ČR ženy 11 
3.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 16 
4.Hrachová Marie1963ČR ženy 19 
5.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 56 
6.Somrová Gabriela1981ČR ženy 72 
7.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20 
8.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 26-30Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
9.Kotková Daniela2000kraj. ženy 30-38Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
10.Chovancová Marie2002kraj. ženy 30-38Střídavý start z SK - Svinov
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 15 Ncizinec 
2.Mynářová Karolína1996ČR ženy 21 
3.Jirásková Tereza2001ČR ženy 47Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Sazimová Terezie2000ČR ženy 51Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 74 
6.Klempererová Anna2003ČR ženy 82Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bártová Tereza2005ČR sžy 36Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
8.Tonarová Tereza2006ČR sžy 52Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Truněčková Anežka2008ČR mžy 45Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 4. 
2.Éllö Vivien1974ČR ženy 5.Ncizinec 
3.Kučerová Aneta1991ČR ženy 6. 
4.Adámková Karin1994ČR ženy 8. 
5.Koberová Klára2003kraj. ženy 41.-45. 
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 12 
2.Blašková Dagmar1993ČR ženy 17 
3.Rozínková Daniela1993ČR ženy 18 
4.Němečková Monika1995ČR ženy 36 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 61 
6.Macurová Andrea1978kraj. ženy N12 
7.Doucková Aneta1997kraj. ženy N13 
8.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N25 
9.Bačinová Pavla2002kraj. ženy N26 
10.Bačinová Lucie2004kraj. ženy N32 
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Guo Ruichen1997ČR ženy 1 Ncizinec 
2.Štrbíková Renata1979ČR ženy 2 
3.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
4.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 N 
5.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 13 
6.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
7.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
8.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
9.Pyskatá Denisa1998kraj. ženy 21-25 N 
KST Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 30 
2.Vybíralová Monika1986ČR ženy 33 
3.Weberová Ivana1980ČR ženy 98 
4.Malíková Klára2002kraj. ženy 6 
5.Vrzalová Štěpánka2004kraj. ženy 10 
6.Horáková Libuše1976nez. Hostování z TTC FRÝDLANT
7.Záděrová Linda2003ČR ženy 48Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
8.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 60.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Sokol Kyjov - Eurolamp
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 5 Ncizinec 
2.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 23Hostování z SKST Hodonín
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 28 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 44Střídavý start z SKST Hodonín
MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Yoshida Mitsuki1984ČR ženy 10Ncizinec 
2.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 14 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 20 
4.Chernyavskaya Ekaterina1996ČR ženy 30Ncizinec 
5.Yefimova Anastasiia1995ČR ženy 60Ncizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS