Soupisky
2. liga žen skupina A
T. J. Sokol Králův Dvůr Queens
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996kraj. ženy 12 
2.Richterová Eva1957kraj. ženy 21-22 
3.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 23NHostování z TSM Kladno
4.Mašková Marie1997kraj. ženy 24Hostování z TJ Broumy
5.Pisárová Kateřina2006kraj. ženy 26Hostování z KST Rakovník
6.Lupínková Lucie1988kraj. ženy 36N 
TJ ABC Branik
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 21-40 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 21-40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
5.Scheubová Jana1962kraj. ženy 41-60 
6.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 41-60 
7.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
8.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
9.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
10.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 3 
2.Janoušová Petra1999kraj. ženy 8 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
4.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 13 
5.Vacíková Renata1978kraj. ženy 19 
6.Dobrovská Kateřina1978kraj. ženy 31-40 
7.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
8.Muzikova Alice1994kraj. ženy 31-40 
9.Mašková Nicole2003reg. muži 78-80Hostování z SK Toužim
10.Nikolenko Alina1993nez. ženy cizinecHostování z TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 11 
2.Nováková Monika1984kraj. ženy 15 
3.Vyletová Helena1972kraj. ženy 18 
4.Melnyková Liana1998kraj. ženy 20 
5.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 21-25 
6.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 21-25 
7.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 26-30 
8.Lněničková Marta1979kraj. ženy 31-40 
9.Zuchová Petra2003kraj. dky 22 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Veronika1997kraj. ženy 21-40 
2.Maršíková Martina1973kraj. ženy 41-60Hostování z SK HAMR
3.Strnadová Karolína2003kraj. ženy 41-60 
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
5.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
6.Franeková Věra2003kraj. ženy 61-80 
7.Vydrová Lucie2004kraj. ženy 61-80 
8.Hong Do Hanh1987nez. ženy cizinec 
9.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 80 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 58. 
2.Prášilová Andrea1980kraj. ženy 21.-40. 
3.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21.-40. 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
5.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 21.-40. 
6.Timonina Vjatsheslavovna Valerija1999kraj. ženy 21.-40.cizinec 
7.Šimonovská Blanka1989nez.  
8.Málková Zuzana1984nez.  
Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnojská Andrea2003ČR ženy 92 
2.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 97Hostování z TJ Sokol Pocinovice
3.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 5Hostování z TJ Sokol Pocinovice
4.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 14Hostování z SK Jiskra Domažlice
5.Račáková Michaela1993kraj. muži 201.-248.Hostování z TJ Sokol Horažďovice
6.Hnojská Helena1974nez.  
7.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38Střídavý start z SKST Hodonín
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 91. 
2.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 21.-40.Hostování z AC Sparta Praha
3.Plachá Liliana2003kraj. ženy 41.-60.Hostování z TSM Kladno
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41.-60. 
5.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy 61.-80.Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 61.-80. 
7.Procházková Šárka2002kraj. ženy nez.Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
TJ Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 7 
2.Pokorná Eva2004kraj. ženy 12Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Černá Lenka1986kraj. ženy 16 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 17 
5.Meškánová Andrea2004nez. ženy Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
6.Čížková Alena1959kraj. ženy 10Hostování z Dioss Nýřany
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998kraj. ženy 1 
2.Matoušová Aneta2002kraj. ženy 4 
3.Skopová Šárka1991kraj. ženy 6Hostování z TJ Sokol Bor
4.Matoušová Jana1973kraj. ženy 9 
5.Janečková Jaroslava1970kraj. ženy 21-25Hostování z TJ Spartak Strašice
6.Oplová Renáta1968kraj. ženy 26-30 
7.Komorousová Adéla2004kraj. ženy nezařazena 
8.Krákorová Adriana2003kraj. ženy nezařazena 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline