Soupisky
Krajská soutěž I. třídy A
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
2.Vybíral Matouš2001kraj. muži 131.-140. 
3.Andorko Pavel1994kraj. muži 161-170 
4.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
5.Adam Petr1989kraj. muži 181.-190. 
6.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
7.Ondra Milan1970kraj. muži 191.-200.N 
8.Hruška Petr1964kraj. muži 211.-220.N 
9.Kazdera Pavel1955reg. muži 16 
10.Zimek Jaroslav1963reg. muži 17. 
11.Šalomoun Ivo1984reg. muži 18. 
12.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21.N 
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetocha Martin1981kraj. muži 71-80 
2.Fila Martin1991kraj. muži 121-130 
3.Tůma Karel1999kraj. muži 131-140 
4.Tůma Pavel1969kraj. muži 161-170 
5.Juračka Petr1965reg. muži 91-100 
6.Slavíček Martin2001reg. muži 111-120 
7.Křeček Michal1978reg. muži 111-120 
8.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111-120 
9.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121-130 
10.Herman Patrik1963reg. muži 141-150 
11.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
12.Oleksík Václav1972kraj. muži 111-120 
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
2.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 161-170 
3.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 171-180 
4.Vojtěch Martin1973kraj. muži 201-210 
5.Hofírek Dominik1995reg. muži 48 
6.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
7.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
8.Rotrekl Michal1995reg. mži 61-70 
9.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80N 
10.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 91-100 
11.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170N 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 31-40 
2.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
3.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 161-170 
4.Javůrek Martin1986kraj. muži 171-180 
5.Škvařil Petr1997kraj. muži 181-190 
6.Vysloužil Jan1996kraj. muži 191-200 
7.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
8.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
9.Žilka Milan1963reg. muži 71-80 
10.Klimeš René1966reg. muži 71-80N 
11.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90 
12.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 111-120 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 131-140 
3.Konečný Štěpán1996kraj. muži 151-160 
4.Obalil Jiří1984kraj. muži 171-180 
5.Dvořák Leoš1962reg. muži 26-30 
6.Krátký Marek1990reg. muži 41-50 
7.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 61-75 
8.Zouhar Aleš1969reg. muži 61-75 
9.Kutil Šimon1991reg. muži 61-75N 
10.Mikulášek Josef1975reg. muži 76-100 
11.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
12.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Pavel ml.1991kraj. muži 191.-200. 
2.Hruška Pavel1984kraj. muži 201.-210. 
3.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 39.N 
4.Kytner Matěj1998reg. muži 71-80 
5.Kubát Kryštof2003kraj. dci 61. 
6.Kluger Marek2002kraj. dci 66. 
7.Koumar Radim ml.2003kraj. dci 70. 
8.Cvrkal Richard2002kraj. dci 105. 
9.Krištof Lukáš nejml.2005kraj. mži 24. 
10.Kurdiovský Matěj nejml.2006kraj. mži 25. 
11.Dankovič Jozef1970nez.  
12.Dospíšil Jiří1945nez.  
13.Sedlář Jakub1984nez.  
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voráč Pavel1977kraj. muži 141-150 
2.Polívka Ondřej2001kraj. muži 161-170 
3.Petr Michal2002kraj. muži 181-190 
4.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 201-210 
5.Procházka Ondřej1986reg. muži 23 
6.Němec Josef1947reg. muži 26-30 
7.Fiala Karel1978reg. muži 31-40 
8.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150 
9.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
10.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
11.Pavlicová Renata1992ČR ženy 42 
12.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 77 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lučko Martin1983kraj. muži 71-80N 
2.Fischer Karel1997kraj. muži 111-120 
3.Svoboda Jan1991kraj. muži 111-120 
4.Juřík Adam1994kraj. muži 131-140 
5.Černý Radek1997kraj. muži 161-170 
6.Mišejka Luboš1958reg. muži 43N 
7.Šenkýř Jiří1960reg. muži 51-60 
8.Sedláček Josef1984reg. muži 61-70 
9.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
10.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
11.Němec Stanislav1956reg. muži 81-90 
12.Černý Libor1991reg. muži 101-110 
13.Sekanina Jiří1995reg. muži 101-110 
14.Mišejka Lubomír ml.1983reg. muži 101-110N 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filák Tomáš1988kraj. muži 91-100 
2.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 111-120N 
3.Veber Marek1973kraj. muži 141-150 
4.Netolička Lubomír1971kraj. muži 201-210 
5.Jedlička Jindřich1970reg. muži 43 
6.Striegler Tomáš1982reg. muži 45 
7.Frühauf Michael1990reg. muži 51-60 
8.Staněk Milan1958reg. muži 61-70 
9.Kuchařík Pavel1964reg. muži 71-80 
10.Pavliš Josef1957reg. muži 71-80N 
11.Široký Pavel1980reg. muži 81-90 
12.Švéda Bořivoj ml.1991reg. muži 81-90 
13.Stix Jiří1981reg. muži 81-90 
14.Tichý Jaroslav1981reg. muži 101-110 
15.Krula Miroslav1989reg. muži 101-110N 
16.Fučík Martin1990reg. muži 111-120 
17.Telecká Jana1980ČR ženy 57 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 91-100 
2.Pačinek Jakub1986kraj. muži 101-110 
3.Krása Petr ml.1995kraj. muži 141-150 
4.Těžký Pavel1970kraj. muži 151-160 
5.Suchý Petr1988kraj. muži 171-180 
6.Křepela Lubomír1973kraj. muži 181-190 
7.Henek Dominik1998reg. muži 22N 
8.Cetkovský Martin1969reg. muži 22N 
9.Krása Petr st.1970reg. muži 22N 
10.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
11.Švancara Vladimír1965reg. muži 61-75 
12.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 61-70 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 111-120 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 141-150 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 161-170 
5.Klíma Miloš1968kraj. muži 211-220 
6.Feith Marek1968reg. muži 47 
7.Minstr Jan1952reg. muži 51-60 
8.Feith Erik1976reg. muži 51-60N 
9.Minster Roman1977reg. muži 91-100 
10.Chytka Tomáš1964reg. muži 91-100 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 81-90 
2.Kovář Jakub1983kraj. muži 121-130 
3.Navrátil Václav1966kraj. muži 131-140N 
4.Sirbu Jakub1983reg. muži 14,5 
5.Baričák Marek1984reg. muži 20,5 
6.Kobolka Luboš1983reg. muži 21 
7.Šmetka Miroslav1986reg. muži 24 
8.Procházka Miroslav1957reg. muži 36 
9.Novák Ivo1958reg. muži 41 
10.Šafařík Michal1988reg. muži 51 
11.Machala Vítězslav1962reg. muži 62 
12.Sádlík Luděk1963reg. muži 94 
13.Vágner Milan st.1962reg. muži 131 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline