Soupisky
Krajská soutěž I. třídy B
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 111. - 120.cizinec 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži 181. - 190. 
3.Bruckner Tomáš2002kraj. muži 191. - 200. NHostování z MSK Břeclav
4.Kalivoda Petr1981reg. muži 20. 
5.Koníček Marek1978kraj. muži 211. - 220. N 
6.Polášek Zdenek1959reg. muži 40. 
7.Sláma Miroslav1958reg. muži 45. 
8.Polášek Michal1984reg. muži 61. - 70. 
9.Tomek Jan1958reg. muži 71. - 80. 
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 71.-80. 
2.Busta Stanislav1985kraj. muži 121.130. 
3.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 121.-130. 
4.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 131.-140. 
5.Frimmer Ján1958reg. muži 19. 
6.Hynšt Martin1970reg. muži 23. 
7.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 29. 
8.Götz Bořivoj1947reg. muži 32. 
9.Holec Ondřej1983reg. muži 50,5 
10.Masařík Michal1987reg. muži 117. 
11.Hasala Petr1984reg. muži 144. 
12.Hrabal Marek1995reg. muži 146. 
13.Masařík David1984reg. muži 244. 
14.Fiala Jan1969reg. muži 245. 
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Traxler Jan1985kraj. muži 111-120N 
2.Táborský Jindřich1956kraj. muži 131-140 
3.Tupec Pavel1978kraj. muži 131-140 
4.Třináctý Richard1976kraj. muži 191-200 
5.Zaplatil Radek1977reg. muži 81-90 N 
6.Holčik Petr1963reg. muži 101 - 110 
7.Konečný Rostislav1968reg. muži 131-140 
8.Adam Vlastimil1980reg. muži 151-160 
9.Kozel Petr1981reg. muži 151-160 N 
10.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170 
11.Halický David2000reg. muži 171-180 
12.Jaroušek Dušan1957reg. muži 171-180 
13.Čampa Petr1961reg. muži 171-180 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galanda František1947kraj. muži 121-130 
2.Mach Ondřej1984kraj. muži 201-210 
3.Dědek Zdeněk1971reg. muži 71-80 
4.Bezděkovský Jan1982reg. muži 81-90 
5.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
6.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
7.Kubín Jiří1952reg. muži 91-100 
8.Tatar Ivo1965reg. muži 101-110 
9.Havránek Lukáš2002reg. muži 121-130 
10.Nováček Jiří1984reg. muži 121-130 
11.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
12.Kubín Aleš1983reg. muži 141-150 
13.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
14.Voznica František1952reg. muži 151-160 
15.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 
16.Novak Adam2001reg. muži 181-190Střídavý start z TJ Sokol Brno I
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozubík Pavel1994kraj. muži 51-60 
2.Toufar Jan1997kraj. muži 71-80 
3.Ličbinský Roman1980kraj. muži 81-90 
4.Novák Martin1965kraj. muži 101-110 
5.Tureček Petr1983kraj. muži 101-110 
6.Šefr Filip1999kraj. muži 101-110N 
7.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
8.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
9.Záděrová Linda2003reg. muži 61-70N 
10.Barč Andrej1997reg. muži 81-90Ncizinec 
11.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90N 
12.Schwarz Milan1982reg. muži 91-100 
13.Chmelík Daniel1970reg. muži 91-100 
14.Handlar Jiří st.1975reg. muži 191-200N 
15.Oškrdal Jan2002reg. muži 221-230N 
16.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 241-250N 
17.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
18.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55 
19.Skála Marek2004kraj. dci 65 
20.Janošek Adam2004kraj. dci 83 
21.Kysela Štěpán2003kraj. dci 83 
22.Pecka Karel2004kraj. dci 102 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděra Luboš1972kraj. muži 91.-100. 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 151.-160. 
3.Paták Zdeněk1981kraj. muži 161.-170. 
4.Vališ Petr1974kraj. muži 171.-180. 
5.Vašulín Karel1960kraj. muži 201.-210. 
6.Škorpík Jan1986kraj. muži 211.-220. 
7.Záděra František1953kraj. muži 211.-220.N 
8.Kolbert Radek1985reg. muži 40. 
9.Záděra Kamil1981reg. muži 42. 
10.Křupala Vladislav1963reg. muži 49. 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušek Přemek1976kraj. muži 12 
2.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 16 
3.Studýnka František1960kraj. muži 111-120 N 
4.Studýnka Miloslav1959kraj. muži 141-150 N 
5.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
6.Wirth Imrich1977kraj. muži 141-150 N 
7.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
8.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
9.Pokorný Radek1980reg. muži 25 
10.Horák Ondřej1990reg. muži 26 N 
11.Blažek Jiří1974reg. muži 32 
12.Hušek Jan1982reg. muži 35 
13.Hušek Jindřich1981reg. muži 38 
14.Šlancar Jiří1961reg. muži 43 
15.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
16.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30 
17.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200Střídavý start z TJ Jevišovka
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 61-70 N 
2.Jamný Petr1976kraj. muži 101-110 
3.Marek Jan st.1973kraj. muži 111-120 
4.Tomeček Tomáš1988kraj. muži 151-160 
5.Kamenský Petr1981kraj. muži 181-190 
6.Vaverka Lubomír1988reg. muži 51-60 N 
7.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
8.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 91-100 
9.Vránová Radana1994reg. muži 91-100 N 
10.Martinek Tomáš1982reg. muži 91-100 N 
11.Frolek Radek1995reg. muži 111-120 
12.Marek Jan ml.2002reg. muži 111-120 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Pavel1967kraj. muži 61- 70 
2.Rachunek Martin1997kraj. muži 131- 140 
3.Kouřil Přemysl1969reg. muži 31- 40 
4.Studnička Ondřej1997reg. muži 41- 50 
5.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
6.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
7.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
8.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
9.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
10.Šnajdr Michal1988reg. muži 121- 130 
11.Křiva Zdeněk1955reg. muži 151- 160 
12.Šnajdr Radomír1963reg. muži 151- 160 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weiser Daniel1994kraj. muži 101-110 
2.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 111-120 
3.Mikuš Juraj1989kraj. muži 121-130cizinec 
4.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 121-130 
5.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
6.Chlíbek David1988kraj. muži 211-220 
7.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
9.Burda Radim1995reg. muži 111-120 
10.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
11.Kucin Michal1991reg. muži 121-130 
12.Trávníčková Eliška1957reg. muži 121-130 
13.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
14.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
15.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
16.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160NStřídavý start z TJ Sokol Brno I
SKST Mart Hodonín Stavoimpex E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Patrik1993kraj. muži 91-100 
2.Mádel Ladislav1954kraj. muži 101-110cizinec 
3.Trgo Miloš1986kraj. muži 111-120 Ncizinec 
4.Podrazil David2001kraj. muži 121-130 N 
5.Svoboda Petr2002kraj. muži 131-140 
6.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
7.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 191-200 N 
8.Kraus Jan1995kraj. muži 211-220 N 
9.Hašlík Jakub1996reg. muži 41-50 
10.Lorenc David2002reg. muži 51-60 
11.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
12.Malík Vladimír1968reg. muži 71-80 Ncizinec 
13.Mikulecký Marek1985reg. muži 81-90 
14.Novotná Lucie1997ČR ženy 41 
15.Ševčíková Klára2000ČR ženy 44 
16.Blechová Barbora1998ČR ženy 46 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži 131-140 
2.Mocek Milan1987kraj. muži 151-160 
3.Jangl Marek1981kraj. muži 191-200 
4.Kubík Josef1999kraj. muži 211-220 
5.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 21N 
6.Šťavík Ondřej1982reg. muži 23N 
7.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
8.Vajbar Antonín1955reg. muži 42 
9.Hoch Vítek2000reg. muži 49 
10.Oslzlý Michal1992reg. muži 51-60 
11.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
12.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline