Soupisky
Krajská soutěž II. třídy A
TTC Komořany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frimmer Ján1958reg. muži 19. 
2.Hynšt Martin1970reg. muži 23. 
3.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 29. 
4.Götz Bořivoj1947reg. muži 32. 
5.Holec Ondřej1983reg. muži 50,5 
6.Masařík Michal1987reg. muži 117. 
7.Hasala Petr1984reg. muži 144. 
8.Hrabal Marek1995reg. muži 146. 
9.Masařík David1984reg. muži 244. 
10.Fiala Jan1969reg. muži 245. 
11.Horák Petr1976nez.  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
2.Adam Petr1989kraj. muži 181.-190. 
3.Ondra Milan1970kraj. muži 191.-200.N 
4.Šalomoun Ivo1984reg. muži 18. 
5.Musil Tomáš1989reg. muži 19N 
6.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20 
7.Goldmann Tomáš1977reg. muži 21.N 
8.Polák Jan2003reg. muži 39. 
9.Durda Vojtěch2003reg. muži 40. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Petr1964kraj. muži 211.-220.N 
2.Kazdera Pavel1955reg. muži 16 
3.Zimek Jaroslav1963reg. muži 17. 
4.Kovář Josef st.1963reg. muži 19 
5.Tuhý Roman1965reg. muži 22, 
6.Koc František1963reg. muži 31. 
TJ Lažánky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galla Martin1992reg. muži 50 
2.Brandštettr Tomáš1989reg. muži 51-60 
3.Sova Jan1999reg. muži 71-80 
4.Kadlec Milan1977reg. muži 91-100N 
5.Urbánek Pavel1974reg. muži 101-110 
6.Steinhauser Petr1974reg. muži 121-130 
7.Nečas Robert1969reg. muži 121-130 
8.Perka Jiří1965reg. muži 131-140 
9.Hloska Filip1998reg. muži 151-160 
10.Simetinger Petr1980reg. muži 161-170 
11.Steinhauser Filip2001reg. muži 161-170 
12.Hloska Martin1970reg. muži 191-200 
TJ Cemo Mokrá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofírek Dominik1995reg. muži 48 
2.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 51-60 
3.Levardi Robert1973reg. muži 61-70 
4.Rotrekl Michal1995reg. mži 61-70 
5.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80N 
6.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 91-100 
7.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
8.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 121-130N 
9.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 141-150 
10.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170N 
11.Gruška Milan1991reg. muži 171-180N 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škvařil Petr1997kraj. muži 181-190 
2.Vysloužil Jan1996kraj. muži 191-200 
3.Pospíšil Josef1956kraj. muži 211-220N 
4.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
5.Žilka Milan1963reg. muži 71-80 
6.Klimeš René1966reg. muži 71-80N 
7.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90 
8.Šturm Jan1992reg. muži 81-90 
9.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
10.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
11.Javůrek Leoš1964reg. muži 131-140 
12.Harašta Petr1959reg. muži 131-140N 
13.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
14.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
15.Spilka Vilém1975reg. muži 231-240N 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šefr Filip1999kraj. muži 101-110N 
2.Pavelka Jakub1991kraj. muži 121-130 
3.Střítežský Roman1969kraj. muži 141-150 
4.Barč Andrej1997reg. muži 81-90Ncizinec 
5.Schwarz Milan1982reg. muži 91-100 
6.Chmelík Daniel1970reg. muži 91-100 
7.Blatná Alena1957reg. muži 141-150N 
8.Handlar Jiří st.1975reg. muži 191-200N 
9.Oškrdal Jan2002reg. muži 221-230N 
10.Lukjanov Vojtěch2001reg. muži 241-250N 
11.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 93 
12.Herman Jaroslav2001kraj. dci 55 
13.Skála Marek2004kraj. dci 65 
14.Janošek Adam2004kraj. dci 83 
15.Kysela Štěpán2003kraj. dci 83 
16.Pecka Karel2004kraj. dci 102 
17.Tureček Petr1983kraj. muži 101-110 
Orel Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašulín Karel1960kraj. muži 201.-210. 
2.Škorpík Jan1986kraj. muži 211.-220. 
3.Záděra František1953kraj. muži 211.-220.N 
4.Kolbert Radek1985reg. muži 40. 
5.Záděra Kamil1981reg. muži 42. 
6.Křupala Vladislav1963reg. muži 49. 
7.Záděra Josef1947nez. muži  
8.Horák Radek1979nez. muži  
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 181-190 
2.Himal Tomáš1999kraj. muži 191-200 
3.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
4.Konečný Jaroslav1974reg. muži 27 
5.Benešová Zuzana1984reg. muži 171-180 
6.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
7.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 191-200 
8.Tomolová Anna1963reg. muži 201-211 
TJ Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Aleš1968kraj. muži 91-100 
2.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
3.Prachař Marek1970kraj. muži 101-110 
4.Dočekal Petr1999kraj. muži 151-160N 
5.Musil Ondřej1975kraj. muži 151-160N 
6.Kvarda Lubomír1961reg. muži 61-70 
7.Chládek Lukáš1975reg. muži 71-80n 
8.Prachař Tomáš1975reg. muži 81-90 
9.Ryšavý Filip1988reg. muži 81-90 
10.Klecker Roman1977reg. muži 81-90n 
11.Kopřiva Tomáš1990reg. muži 81-90n 
12.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
13.Hanák Jiří1975reg. muži 91-100 
14.Šibl Robert1981reg. muži 101-110 
15.Basovník Dalibor1985reg. muži 111-120 
16.Rygl Ondřej2000reg. muži 111-120 
17.Pavlíček Jan1974reg. muži 121-130 
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cvrkal Rudolf1969kraj. muži 41-50N 
2.Jízdný Martin1986reg. muži 41N 
3.Šplíchal Jiří1963reg. muži 50N 
4.Štourač Milan1963reg. muži 51-60 
5.Štěpánek Luděk1978reg. muži 71-80 
6.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 81-90 
7.Hammer Michal1974nez.  
8.Burkart Filip2006nez.  
9.Chvátal Daniel2003nez.  
10.Dvořáček Jan2002nez.  
11.Eremiáš Adam2008nez.  
12.Fikejs Tomáš2005nez.  
13.Kříž Jakub2004nez.  
14.Vojanec Lukáš2008nez.  
15.Petříček Lukáš2006nez.  
16.Mudroň Matyáš2003nez.  
17.Cvrkal Richard2002kraj. dci 105.Střídavý start z Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981kraj. muži 141-150 
2.Chlíbek David1988kraj. muži 211-220 
3.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
4.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 71-80 
5.Burda Radim1995reg. muži 111-120 
6.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
7.Kucin Michal1991reg. muži 121-130 
8.Trávníčková Eliška1957reg. muži 121-130 
9.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
10.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
11.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
12.Vereščák Jan1983reg. muži 201-210 
13.Pelánek Ondřej2001reg. muži 201-210 
14.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS