Soupisky
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 171-180 
2.Kalousek Viktor1973reg. muži 47 
3.Bastl Pavel1974reg. muži 80 
4.Večerka Pavel1988reg. muži 82 
5.Zubal Ladislav1954reg. muži 88 
6.Borovec Karel1965reg. muži 92 
7.Skála Petr1979reg. muži 113 
8.Indra Roman1967reg. muži 125 
9.Kupčík Jakub2000reg. muži 137 
Spartak Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapusta Ján1990kraj. muži 171-180Ncizinec 
2.Masařík Radim1969reg. muži 24 
3.Dočkalová Gabriela1978reg. muži 26-30 
4.Beneš Zbyněk1985reg. muži 31-40 
5.Bezděk Petr1980reg. muži 76-100N 
6.Všianský Martin1986reg. muži 101-150 
7.Farkaš Michael1993reg. muži 101-150 
8.Kotol Lukáš1994reg. muži 151-250 
9.Dobeš Roman1978reg. muži 151-250 
10.Ostrý Jan1979reg. muži 151-250N 
11.Trnčák Stanislav1985reg. muži 151-250N 
12.Šafárik Ferdinand1968reg. muži 151-250N 
13.David Lukáš1988reg. muži 151-250N 
14.Žáček Michal1999reg. muži 31-40Střídavý start z TJ Vysočany
Triangl o.s. Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969reg. muži 25 
2.Zouhar Michal1983reg. muži 26-30 
3.Svoboda Jan1993reg. muži 31-40 
4.Koumar Jiří1966reg. muži 51-60 
5.Vodák Jiří1978reg. muži 41-50 
6.Šustáček Ondřej1978reg. muži 61-75 
7.Malach Martin1986reg. muži 76-100 
8.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 76-100 
9.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
10.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
11.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
12.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
13.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250N 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 141-150 
2.Rotrekl David1980kraj. muži 151-160 
3.Robek Petr1968reg. muži 71-80 
4.Macek Ondřej1981reg. muži 71-80 
5.Ječmínek Radek1964reg. muži 101-110 
6.Marcell Jan1962reg. muži 151-160 
7.Malina Jan1942reg. muži 151-170 
8.Vytřísal Karel1958reg. muži 191-200 
9.Krajčovič Jozef1972reg. muži 191-200 
10.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Marek1977kraj. muži 191-200 
2.Mráz David1980kraj. muži 191-200 
3.Rulíšek Karel1962reg. muži 17 
4.Spáčil Tomáš1959reg. muži 42 
5.Fianta René1975reg. muži 63 
6.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 65 
7.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 84 
8.Spáčil Petr1969reg. muži 91 
9.Honek Tomáš1994reg. muži 97 
10.Res Oldřich1948nez.  
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bil Martin1990reg. muži 22 
2.Dragan Tomáš1980reg. muži 28 
3.Macháň David2002reg. muži 30 
4.Spirit Michal1990reg. muži 31 
5.Rotrekl Martin1970reg. muži 64 
6.Kohoutek Radek1975reg. muži 81 
7.Vrána Michal1971reg. muži 93 
8.Skalický Jaroslav1965reg. muži 96 
9.Plšek Ondřej1985reg. muži 111 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 171-180 
2.Vermouzek František1964kraj. muži 211-220 
3.Fučík Petr1984kraj. muži 211-220 
4.Šťastný Pavel1979reg. muži 51-60 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 81-90N 
KST Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Ondřej1986reg. muži 23 
2.Němec Josef1947reg. muži 26-30 
3.Fiala Karel1978reg. muži 31-40 
4.Trávníčková Karla1973reg. muži 31-40 
5.Zukal Aleš2002reg. muži 101-150 
6.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
7.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150 
8.Skoupý Michal2002reg. muži 101-150 
9.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150 
10.Pokorný Martin2004reg. muži 151-250 
11.Vencel Stanislav1958reg. muži 151-250 
12.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400 
13.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 77 
14.Svoboda Lukáš1981reg. muži 22N 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 211-220 
2.Bubla Jaroslav st.1964reg. muži 25 
3.Vojáček Jaromír1979reg. muži 27 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 34 
5.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 48 
6.Šebeček Antonín1973reg. muži 52 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 77 
8.Pros Roman1995reg. muži 123 
9.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 128 
10.Heřmanský Josef1985reg. muži 135 
11.Cupák Radim1999reg. muži 139 
12.Šebeček Jan1999reg. muži 153 
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srna Antonín1991reg. muži 45 
2.Drápal Petr1966reg. muži 50 
3.Trávníček Michal1995reg. muži 67 
4.Čakovský Jan1990reg. muži 83 
5.Tichý Zdeněk1973reg. muži 154 
6.Olejníček Vojtěch2002reg. muži 188 
7.Luong Manh1980reg. muži 200.-210.cizinec 
8.Černý Radek1997kraj. muži 161-170Střídavý start z TJ Sokol Rebešovice
9.Novák Dominik2001kraj. muži 201-242Střídavý start z TJ Sokol Čechovice, z.s.
10.Trávniček Boris1998reg. muži 55Střídavý start z SK Olšany
11.Libánek Ondřej2001reg. muži 72Střídavý start z Klub stolního tenisu Vyškov
12.Beránek Pavel2002reg. muži 81-90NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988kraj. muži 171-180 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 181-190 
3.Henek Dominik1998reg. muži 22N 
4.Cetkovský Martin1969reg. muži 22N 
5.Krása Petr st.1970reg. muži 22N 
6.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
7.Švancara Vladimír1965reg. muži 61-75 
8.Stloukal Jiří1980reg. muži 101-150 
9.Odehnal Vladimír1964reg. muži 101-150 
10.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
11.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
Orel Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horváth Tomáš1998reg. muži 22.N 
2.Svěrák Martin1985reg. muži 31.-40. 
3.Sekanina Jan1963reg. muži 51.-60. 
4.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76.-100. 
5.Zachoval Leoš1969reg. muži 51.-60. 
6.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
7.Mládek Jindřich1958reg. muži 101.-150. 
8.Votoček Michal2001reg. muži 101.-150.N 
9.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250. 
10.Votoček Lukáš2004reg. muži 151.-250. 
11.Harna Václav1999reg. muži 151.-250.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS