Soupisky
Krajská soutěž II. třídy C
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 141-150 
2.Zástěra Libor1982kraj. muži 201-210 
3.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 211-220 
4.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 44 
5.Šubík Jiří2001reg. muži 51-60 
6.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
7.Svoboda Aleš1972reg. muži 61-70 
8.Ryšavý Luděk1965reg. muži 81-90 
9.Páleník Jiří1969reg. muži 81-90 
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 161-170N 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 181-190 
3.Salajka Milan1966kraj. muži 191-200 
4.Mikeska Michal1988kraj. muži 191-200 
5.Čechovský Václav1960kraj. muži 211-220N 
6.Vacenovský Pavel1970kraj. muži 211-220N 
7.Král Jiří1969reg. muži 71-80 
8.Schenel David1971reg. muži 131-140 
9.Kmeť Milan1958reg. muži 141-150 
10.Stašek Lubomír1946reg. muži 141-150 
11.Hrubý Otto1999reg. muži 151-160 
12.Vaňhara Michal1978reg. muži 191-200 
13.Drábek Ivo1958nez.  
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bábíček Josef1971kraj. muži 141-150 
2.Novák Radek1984kraj. muži 181-190 
3.Charvát Vít ml.1997kraj. muži 201-210 
4.Kuchařič Jiří st.1969reg. muži 51-60 
5.Kordula Jiří1984reg. muži 71-80 
6.Hrbáček Milan1970reg. muži 81-90 
7.Charvát Vít st.1975reg. muži 101-110 
8.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 111-120 
9.Kordula Petr1983reg. muži 121-130 
10.Hradil Kryštof2000reg. muži 171-180 
11.Kladňák Martin1998kraj. muži 201-210 
12.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 201-210 
13.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 211-220 
14.Bolf Marek1991reg. muži 261-270 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 171-180 
2.Malošek Radek1979kraj. muži 191-200N 
3.Kolář David1984reg. muži 61-70 
4.Drábek Milan1985reg. muži 81-90 
5.Chvátal Tomáš1996reg. muži 71-80 
6.Chvátal Antonín1968reg. muži 101-110 
7.Valuch Michal1992reg. muži 121-130 
8.Juryca Dalibor1984reg. muži 131-140 
9.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
10.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
11.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 151-160 
12.Luzum Jaroslav1951reg. muži 161-170 
13.Rybecký Jakub1998reg. muži 171-180 
14.Vinklárek Filip1994reg. muži 171-180 
15.Hruška Jaroslav1965reg. muži 241-250 
16.Maňák Patrik1996reg. muži 251-260 
17.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
18.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
19.Kotásková Petra2000kraj. ženy 26-30 
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Libor1976kraj. muži 131-140 
2.Wirth Imrich1977kraj. muži 141-150 N 
3.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
4.Hladký Rostislav1979kraj. muži 181-190 
5.Pokorný Radek1980reg. muži 25 
6.Horák Ondřej1990reg. muži 26 N 
7.Blažek Jiří1974reg. muži 32 
8.Hušek Jan1982reg. muži 35 
9.Hušek Jindřich1981reg. muži 38 
10.Šlancar Jiří1961reg. muži 43 
11.Kuchař Pavel1971reg. muži 51-60 
12.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 26-30 
13.Ebach Petr1972nez.  
14.Matlach Jan1958nez.  
15.Pleskač Pavel1970nez.  
16.Preiss Marian1974nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968reg. muži 21 
2.Suský Stanislav1967reg. muži 36 
3.Valoušek František1988reg. muži 51.-60. 
4.Pluháček Radek1970reg. muži 61.-70. N 
5.Vala Vítězslav1976reg. muži 51.-60. 
6.Berka Petr1970reg. muži 91.-100. 
7.Darmovzal Jan1995reg. muži 121.-130. 
8.Průdek Filip1999reg. muži 131.-140. 
9.Průdek Daniel1972reg. muži 141.-150. 
10.Straka Dominik1995reg. muži 161.-170. 
TJ Jiskra Strážnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenský Petr1981kraj. muži 181-190 
2.Vaverka Lubomír1988reg. muži 51-60 N 
3.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
4.Vránová Radana1994reg. muži 91-100 N 
5.Žajdlík Ludvík1964reg. muži 91-100 
6.Martinek Tomáš1982reg. muži 91-100 N 
7.Frolek Radek1995reg. muži 111-120 
8.Marek Jan ml.2002reg. muži 111-120 
9.Pukl Ondřej2004reg. muži 171-180 
10.Orel Eduard2005reg. muži 181-190 
11.Bureš Martin2004reg. muži 231-240 
12.Lanová Renata1969reg. ženy 12 
13.Látal Roman2002reg. muži 111-120Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
TJ Sokol Vracov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašík Michal1998reg. muži 51- 60 
2.Koutný František1962reg. muži 61- 70 
3.Petrželka Tomáš1992reg. muži 71- 80 
4.Trcala Miroslav1965reg. muži 71- 80 
5.Valko Jan1999reg. muži 100- 111 
6.Šnajdr Michal1988reg. muži 121- 130 
7.Křiva Zdeněk1955reg. muži 151- 160 
8.Šnajdr Radomír1963reg. muži 151- 160 
9.Nikl František1968reg. muži 161- 170 
10.Bednařík Matěj1994reg. muži 181- 190 
11.Bábíček Radek2001reg. muži 191- 200 
12.Vašina Antonín1950reg. muži 200- 210 
13.Boruta Matěj2004reg. muži 241- 250 
14.Bábík Jan2004reg. muži 291- 300 
15.Boruta Vladislav1965nez. muži - 
16.Maňas Martin1974nez. muži - 
SKST Mart Hodonín Stavoimpex F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhel Štěpán2006kraj. muži 151-160 
2.Veselý Jan1993kraj. muži 171-180 
3.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 191-200 N 
4.Hašlík Jakub1996reg. muži 41-50 
5.Kraus Jan1995kraj. muži 211-220 N 
6.Lorenc David2002reg. muži 51-60 
7.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
8.Malík Vladimír1968reg. muži 71-80 Ncizinec 
9.Mikulecký Marek1985reg. muži 81-90 
10.Šebesta Štefan1951reg. muži 81-90 Ncizinec 
11.Hájek Pavel1965reg. muži 101-110 
12.Kosík Tomáš1975reg. muži 101-110 
13.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 N 
14.Benda Vojtěch2004reg. muži 121-130 
15.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
16.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 26-30 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík Roman1991kraj. muži 191-200 
2.Rybár Dušan ml.1995reg. muži 21Ncizinec 
3.Rybár Dušan st.1969reg. muži 41-50Ncizinec 
4.Kalivoda Martin1983reg. muži 61-70 
5.Bezucha Jan1962reg. muži 61-70 
6.Rančík Antonín1962reg. muži 71-80 
7.Zlámal Martin1976reg. muži 111-120 
8.Rosek Pavel1976reg. muži 141-150 
9.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 141-150 
10.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
11.Mikuš Tomáš2000reg. muži 191-200 
12.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
13.Juras Pavel2001reg. muži 61-70Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hřebačka Tomáš1966reg. muži 21N 
2.Šťavík Ondřej1982reg. muži 23N 
3.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
4.Vajbar Antonín1955reg. muži 42 
5.Hoch Vítek2000reg. muži 49 
6.Oslzlý Michal1992reg. muži 51-60 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
8.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 
9.Dufek Vladimír1960reg. muži 71-80 
10.Studýnka Antonín1959reg. muži 141-150 
11.Novák Jiří st.1973reg. muži 161-170N 
12.Matějovič David2002reg. muži 201-211 
13.Mrázek Petr2004reg. muži 201-211 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
2.Vutov Ivan1971reg. muži 61-70 N 
3.Hanák Zdeněk1963reg. muži 71-80 
4.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190 
5.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
6.Mikulík Jan2003reg. muži 181-190 
7.Dobiáš Rudolf1963reg. muži 181-190N 
8.Čepera Roman1979reg. muži 181-190N 
9.Kovář Pavel1972reg. muži 201-211 
10.Tomola Vladimír1960reg. muži 201-211 
11.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 71-80 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS