Soupisky
Divize ženy
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodáková Aneta2000kraj. ženy 41-45Hostování z Orel jednota Šitbořice
2.Straková Dana1964kraj. ženy 41-45 
3.Knappeová Aneta2004kraj. ženy 51-55 
4.Pilátová Lucie2003kraj. ženy 61-65 
5.Hutáková Pavla nejml.2009nez.  
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 31.-35.Hostování z TJ Sokol Ondratice z.s.
2.Šenková Kateřina2003kraj. sžy 15.Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
3.Šefčíková Zuzana2006kraj. mžy 22. 
4.Brázdová Marie1999nez. ženy  
5.Křivánková Dana1965nez. ženy Hostování z Sokol Starý Lískovec
6.Ulrychová Hana1988nez. ženy Hostování z Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno
7.Kořínková Markéta2004nez. ženy  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 46-50 
2.Benešová Zuzana1984kraj. ženy 46-50Hostování z TJ Jevišovka
3.Tomolová Anna1963kraj. ženy 51-60Hostování z TJ Jevišovka
4.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 56-60 
5.Škňouřilová Tereza1999nez. ženy Hostování z SKST Nový Lískovec, z.s.
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 56-60 
2.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 56-60 
3.Lustigová Barbora2003nez.  
4.Oušková Sára2002nez.  
5.Kuchaříková Pavlína2004nez.  
6.Slaná Pavla2008nez.  
7.Makovická Michaela2007nez.  
SKST Mart Hodonín Stavoimpex D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 88 
2.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
3.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 41-45 
4.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 N 
5.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60 
6.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65 
7.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-35 
8.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38 
9.Búřilová Karolína2007reg. dky 17 
10.Šerešová Timea2009reg. sžy 17 
11.Hlobilová Viktorie2001nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 41.-45. 
2.Janoušková Nikola2005kraj. ženy 61.-65. 
3.Garčicová Karolína2005kraj. ženy 66.-70. 
4.Tichá Lucie2008kraj. nžy 6. 
5.Ivanová Linda1979nez.  
6.Koberová Martina1978nez.  
7.Izáková Veronika2007nez.  
8.Klepáčová Daniela2007nez.  
9.Mikulášková Hana2008nez.  
10.Šmerdová Markéta2009nez.  
11.Šmerdová Sára2007nez.  
12.Studenková Markéta2007nez.  
13.Helešicová Nikol2005nez.  
14.Chmurovičová Klára2008nez.  
15.Trčková Aneta2005nez.  
TTC Moravská Slavia C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 41-45 
2.Goliášová Jana1967kraj. ženy 46-50N 
3.Stejskalová Nikol2004kraj. ženy 56-60 
4.Svobodová Anna2006kraj. mžy 115 
5.Groligova Anna2005kraj. mžy 115 
6.Pilitowská Lea2005nez. Hostování z Spartak Adamov, z.s.

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS