Soupisky
Krajská soutěž A
SK Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Otakar1969kraj. muži 101-130 
2.Kadlec Pavel1998kraj. muži 161-200 
3.Milota Miroslav1973kraj. muži 201-240 
4.Plojhar Ota1969kraj. muži 241-250 
5.Plojhar Tomáš1998reg. muži 81-110 
6.Pasák Václav1958reg. muži 81-110 
7.Novák František1958reg. muži 111-137 
8.Hanzlík Miloš1964reg. muži 111-137 
9.Veselý Stanislav1976nez. muži 111-137N 
10.Novák Martin1998reg. muži N 
Lhenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gyori Richard1975reg. muži 13 
2.Houška Jaromír1964reg. muži 21.-30. 
3.Sivera Adam2004reg. muži 21.-30. 
4.Sivera Radek2001reg. muži 31.-50. 
5.Halabrín Milan ml.2006reg. muži 81.-110. 
6.Halabrín Milan st.1979reg. muži 81.-110. 
7.Traxler František2003reg. muži 111.-137. 
8.Dubravcová Aneta2005reg. muži 111.-137. 
9.Dubravcová Eliška2001reg. muži 111.-137. 
10.Pavlič Josef2004reg. muži 111.-137.N 
11.Novotná Tereza2007reg. muži nez.Hostování z TJ Sokol Vodňany
Sokol Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
2.Turek Václav1948kraj. muži 131-160 
3.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
4.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
5.Šimoník Vladimír1977kraj. muži 201-240 N 
6.Špatný Albert1973kraj. muži 241 - 250 N 
7.Páral Lukáš1976reg. muži 12 
8.Šottner Jiří1967reg. muži 24 
9.Vaněčková Eliška1988reg. muži 21 
10.Kolář Martin1973reg. muži 42 
11.Fürst Petr1969reg. muži 49 
12.Neubert Josef1962reg. muži 49 
13.Soucha Jan1951nez. muži  
14.Jarešová Klára2003nez. muži  
KST ZŠ Vyšší Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 101-130 
2.Mleziva Pavel1958kraj. muži 161-200 
3.Kuchta Kamil nejml.2004reg. muži nez. 
4.Kuchta Štefan1966reg. muži nez. 
5.Procházková Šárka2002kraj. muži 161-200 
6.Pokorná Eva2004kraj. muži nez.Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
7.Goldman David2000reg. muži nez. 
8.Levai Ondřej2007reg. muži nez. 
9.Meškánová Andrea2004reg. muži nez. 
10.Bandíková Linda2000reg. muži nez. 
11.Levaiová Tereza2003reg. muži nez. 
12.Petrů Andrea2006reg. muži nez. 
OST Velešín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betka Kamil1980kraj. muži 71-100 
2.Chromeček Vladimír1955reg. muži 21-30 
3.Ferenčík František1982reg. muži 31-40 
4.Vraspír Martin1997reg. muži 31-40N 
5.Peterka Vilém1955reg. muži 41-50 
6.Salon Jan1944reg. muži 41-50 
7.Javořík Miroslav1967reg. muži 51-70 
8.Stehlík Pavel1975reg. muži 51-70 
9.Krauskopf Pavel1991reg. muži 51-70 
10.Pešel Jiří1972reg. muži 51-70N 
11.Grznárik Jakub1995nez.  
12.Sládek Jan1985nez.  
Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 101-130 
2.Topinka Václav1951kraj. muži 161-200 
3.Brabec Ondřej1982reg. muži 4 
4.Lednický Josef1956reg. muži 8 
5.Vařečka Karel1957reg. muži 9 
6.Macháček Jiří1963reg. muži 10 
7.Soumar Milan1965reg. muži 12 
8.Martan Pavel1956reg. muži 4N 
9.Polanský Milan1977reg. muži 23 
10.Patzelt Pavel1967nez. muži  
11.Kudelová Alena1968reg. muži 11 
12.Marková Ivana1965reg. muži 13 
13.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. muži 21 
Protivín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Färber František1963kraj. muži 161-200N 
2.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200N 
3.Zoch Samuel1995reg. muži 2 
4.Pártl Pavel1986reg. muži 3N 
5.Klárner Jakub2002reg. muži 18 
6.Vařečka Ondřej2002reg. muži 19 
7.Šťastný Michael ml.1995reg. muži 32 
8.Vojta Jan1985reg. muži 53 
9.Sochora Vojtěch2003reg. muži 67 
10.Velíšek Václav1983nez.  
11.Bendula Martin1983nez.  
Sokol N. Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
2.Malčák Karel1947kraj. muži 161-200 
3.Houška Miroslav1966kraj. muži 161-200 
4.Morávek Jiří1965kraj. muži 201-240N 
5.Návara Filip2000kraj. muži 201-240 
6.Lojka David1973kraj. muži 241-250 
7.Troup Miroslav1945reg. muži 71-100N 
8.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
9.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
10.Prokop Václav1947reg. muži 131-170 
11.Joun Luděk1947reg. muži 131-170 
12.Hošna Jiří1999reg. muži 131-170 
13.Vrábek Otto1980reg. muži 171-209 
Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hůlka Jan1963kraj. muži 131 - 160 
2.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 131 - 160 
3.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 161 200 
4.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161 200 
5.Vondrák Zdeněk1969reg. muži 21 -30 
6.Dobrovodský Martin1972reg. muži 21 - 30 
7.Laštovička Jan1979reg. muži 31 - 40 
8.Fleischmannová Klára1981reg. muži 21 - 30 
9.Jiráň Jiří1961reg. muži 41 - 50 
10.Mandát Jiří1971reg. muži 51 - 70 
Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 131-160 
2.Beneš Petr2005kraj. muži 161-200 
3.Mašek Josef1959kraj. muži 201-240 
4.Štarman Robert2002reg. muži 21-30 
5.Kratochvílová Mirka1976kraj. muži 161-200 
6.Wolowiec Jaroslav1952reg. muži 31-40 
7.Pospíšil Jaroslav1976nez.  
8.Sláma Luboš1963nez.  
9.Weber Tomáš1982nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS