Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1.třídy
DTJ-Slavia Hradec Králové G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pugzík Antonín1955kraj. muži 141-170 
2.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
3.Michálek Roman1970kraj. muži 231-260 
4.Kalenský Štěpán1994reg. muži 81-90 
5.Obrdlíková Lucie1985reg. muži N100 
6.Režný Pavel1966reg. muži 101-110 
7.Prokeš Marek2005kraj. mži 22-24 
8.Hampl Jakub2005kraj. mži 25-27 
9.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
10.Světlík Vladimír1970nez. muži  
11.Černíková Bohuslava1955nez. ženy  
12.Světlík Matěj2001nez. dci  
13.Dürschmied Jan2002nez. dci  
14.Kropáček Adam2005nez. mži  
15.Kotal Petr2007nez. nži  
TJ Kosice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černík Jaromír1969reg. muži 81. - 90. 
2.Kouba Jaroslav1974reg. muži 81. - 90. 
3.Zima Jiří st.1962reg. muži 101. - 110. 
4.Holman Josef1952reg. muži 111. - 121. 
5.Zima Jiří ml.1991reg. muži 111. - 121. 
TJ Jiskra Nový Bydžov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sauer Miroslav1975reg. muži 91 - 100 
2.Macák Lukáš1997reg. muži 91 - 100 
3.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91 - 100 
4.Panocha Jan1967reg. muži 91 - 100 
5.Haltuf David2001reg. muži 101 - 110 
6.Veinfurter Karel1979reg. muži 111 - 121 
7.Wagner Filip1997reg. muži 111 - 121 
8.Štefan Martin2003reg. muži 111 - 121 
9.Vlášek Tomáš1996nez.  
10.Obermajer Pavel1982nez.  
11.Fuit Jan1954nez.  
TJ Sokol Stěžery D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
2.Bohdanecký Petr1968reg. muži 91-100 
3.Šimek Karel1960reg. muži 91-100 
4.Halberštát Ondřej2002reg. muži 101-110 
5.Krása Jakub2005reg. muži 111-121 
6.Kvasnička Tomáš1989nez.  
7.Prousek Adam1989nez.  
8.Šanc Tomáš2008nez.  
9.Šanc Vojtěch1995nez.  
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Tomáš1965kraj. muži 230 N 
2.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 71-80 
3.Tesolin Riccardo2003reg. muži 71-80 
4.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
5.Kosinka Josef1959reg. muži 71-80 
6.Pauliš František1955reg. muži 81-90 
7.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
8.Zajíc Jiří1962reg. muži 91-100 
9.Kozáková Tereza1999ČR ženy 94 
10.Skákal Dominik2009kraj. nži 23-24 
11.Skákal Daniel2011kraj. nži 23-24 
12.Ciborová Natálie2009kraj. nžy 21-24 
13.Pleskač Jan1980nez. muži  
14.Bártová Tereza2005ČR sžy 36Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šorm Luboš ml.2005reg. muži 90 N 
2.Bém Milan1935reg. muži 110 N 
3.Riedl Josef1940reg. muži 111-121 
4.Tměj Milan1947reg. muži 111-121 
5.Kačer Pavel1959reg. muži 121 N 
6.Ježek Tomáš2003ČR sži 74 
7.Truněček Martin2004ČR sži 84 
8.Wagner Max Richard2005ČR sži 126 
9.Wagner Robin Mark2007ČR mži 98 
10.Pek Jan2005ČR mži 143 
11.Jeřábek Jáchym2007ČR nži 60 
12.Šorm Luboš st.1964nez. muži  
13.Frízel Radek1980nez. muži  
14.Tměj Ronald1969nez. muži  
15.Kulhánek Tomáš1992nez. muži  
16.Tmějová Marta1948nez. ženy  
17.Viz Meenal1993nez. ženy cizinec 
18.Handl Samuel2006nez. mži  
19.Handl Viktor2008nez. nži  
20.Vícha Oldřich2007nez. nži  
21.Vícha Jan2010nez. nži  
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedivý Roman2000kraj. muži 171-200 
2.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
3.Kycelt Martin1996reg. muži 71-80 
4.Havlín Jan1966reg. muži 81-90 
5.Jeřábek Jan1973reg. muži N100 
6.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 30-34 
TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Leden Michal1976reg. muži 91-100 
2.Koníček Jan1992reg. muži 101-110 
3.Veselý Zdeněk1960reg. muži 101-110 
4.Kycelt Jakub2004reg. muži 101-110 
5.Kyceltová Petra2001reg. muži N121 
6.Dosedělová Marcela1971kraj. ženy N24 
7.Fuxa Jiří2004kraj. mži 19-20 
8.Fuxa Tomáš2004kraj. mži 19-20 
9.Jirousek David2002nez. muži  
SK Převýšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Miroslav1965reg. muži 81-90 
2.Pilař Petr1982reg. muži 101-110 
3.Vaněk Petr1986reg. muži 111-121 
4.Vaníček Lukáš1985reg. muži 111-121 
5.Belanec Michal1975reg. muži nez. 
6.Vaníček Ondřej1989reg. muži nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy