Soupisky
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Randák Adam1975kraj. muži 201-250 
2.Klimek Tomáš1990kraj. muži 250N 
3.Lambert Zbyněk1956reg. muži 21-30 
4.Stupavský Milan1966reg. muži 21-30 
5.Semrád Petr1980reg. muži 31-40 
6.Ouda Pavel1951reg. muži 41-60 
7.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
8.Doule Josef1972reg. muži 81-100 
9.Maršál Petr1964reg. muži 101-120 
10.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
11.Holub Pavel1974reg. muži 101-120 
12.Petřík Zdeněk1956reg. muži 101-120 
13.Šiler Jiří1946reg. muži 121-140 
TJ Sadská B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martin Petr1980kraj. muži 71-100 
2.Beran Martin1975kraj. muži 131-160 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 131-160 
4.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
5.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
6.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
7.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
8.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
9.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
10.Fiedler Michael1997reg. muži 51-70 
11.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
12.Dědek Martin1972reg. muži 51-70 
13.Sláčal Pavel2004reg. muži 101 - 150 
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 101.-130. 
2.Rubín Pavel1974kraj. muži 201.-250. 
3.Kulíšek Milan1966reg. muži 17. 
4.Moulis Pavel1968reg. muži 19.-22. 
5.Bíba Jaroslav1951reg. muži 18. 
6.Polák Karel1997reg. muži 25.-26. 
7.Růžička Zdeněk1959reg. muži 27.-29. 
8.Kočiš Ludovít1970reg. muži 29.N 
9.Urban Milan1961reg. muži 30.-31. 
10.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
11.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
12.Novák Aleš1975reg. muži 43.-50. 
13.Tesárek Jiří1974nez. muži  
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 131. - 160. 
2.Čech Jiří1992kraj. muži 161. - 200. 
3.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 161. - 200. 
4.Bříška Jan1991reg. muži 31. - 40. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 21. - 30. 
6.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Soumar Vladimír1960reg. muži 61. - 80. 
9.Durdis Petr st.1955reg. muži 61. - 80.N 
10.Reiter Jiří1960reg. muži 101. - 120. 
11.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
12.Procházka Zdeněk1948reg. muži 101. - 120. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150.N 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 71.-100. 
2.Paroulek Milan1962kraj. muži 131.-160. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 131.-160. 
4.Matějka Martin1976reg. muži 51.-70. 
5.Trajhan Jaroslav1971nez. muži  
6.Heřmanský Miroslav1960nez. muži  
7.Doležal Martin1998kraj. muži 201-250Střídavý start z TJ Sokol Velký Osek
8.Pekárek František1999reg. muži 31-50Střídavý start z TTC Poděbrady
ST EUROMASTER Kolín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101.-130. 
2.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 101.-130. 
3.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 161.-200. 
4.Šembera Karel1962kraj. muži 250N 
5.Šembera David1989reg. muži 9. 
6.Holman Martin1967reg. muži 21.-40 
7.Stránská Anna2002reg. muži 21.-40. 
8.Vokounová Adéla1982reg. muži 41.-70. 
9.Nekovář Petr1961reg. muži 41.-70. 
10.Kopiště Milan1965reg. muži 71.-100. 
11.Novák Ladislav1946reg. muži 161.-190. 
12.Náhlovský David2003reg. muži 161.-190. 
13.Kalva Tomáš2001reg. muži 161.-190. 
14.Novák František2002reg. muži 191.-241. 
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bochňák David1995kraj. muži 100 N 
2.Hudečková Hana1987kraj. muži 101.-130. 
3.Kulíšek Marek1990kraj. muži 101.-130. 
4.Schmelz Richard1985kraj. muži 131.-160. 
5.Hendrych Jan1987kraj. muži 161.-200. 
6.Topol Martin1973reg. muži 41.-60. 
7.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
8.Hudečková Věra1962reg. muži 61.-80. 
9.David Jan1979reg. muži 61.-80. 
10.Procházka Petr ml.1997reg. muži 61.-80. 
11.Vyvial Pavel1975reg. muži 81.-100. 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81.-100. 
13.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 81.-100. 
14.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121.-140. 
15.Topol Filip nejml.2004reg. muži 181.-200. 
16.Berný Jan1977nez. muži  
TJ Neratovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 101-130 
2.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 131-160Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Michal Jiří1963kraj. muži 161-200 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 201-250 
5.Čubová Jana1988kraj. muži 201-250 
6.Weisser Petr1984reg. muži 14 
7.Košatý Jan1985reg. muži 16 
8.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 19-22 
9.Fabián Jiří1975reg. muži 19-22 
10.Pekarovič David1998reg. muži 19-22 
11.Brodský Miroslav1968reg. muži 32-35 
12.Čuba Milan1965reg. muži 36-38 
13.Urban Jaroslav1943reg. muži 52N 
14.Salmon Ivan1961reg. muži 58-62 
15.Guth Michael1999reg. muži 71-76 
16.Janda Filip2000nez.  
TJ Sokol Kutná Hora A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 101.-130. 
2.Vala Martin1976kraj. muži 101.-130. 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 161.-200. 
4.Švarc Ondřej1996kraj. muži 161.-200. 
5.Majer Pavel1953kraj. muži 161.-200. 
6.Liberský Karel1974kraj. muži 201.-250. 
7.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
8.Růžička Dušan1972reg. muži 16.-20. 
9.Kořínek Milan1976reg. muži 30. N 
10.Cihlář Jan1981reg. muži 40. N 
11.Dusil Filip2000reg. muži 51.-60. 
12.Yadamsuren Munkhjargal1991reg. muži 80. Ncizinec 
13.Maruščák Tomáš1983nez. muži  
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Radek2000kraj. muži 131.-160.Hostování z TTC Elizza Praha
2.Hameta Oldřich1967kraj. muži 131.-160. 
3.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 160.N 
4.Herout Tomáš1985kraj. muži 161.-200. 
5.Bleha Lukáš1991kraj. muži 200.N 
6.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 201.-250. 
7.Němec Marek1995reg. muži 21.-30. 
8.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
9.Herout Václav1981reg. muži 41.-50. 
10.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
11.Buldra Lubomír1949reg. muži 90.N 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 116.-131. 
13.Kop Jaromír2002reg. muži 116.-131. 
14.Čekal Jan2006reg. muži 131.N 
15.Procházka Jan2002reg. muži 131.N 
16.Blehová Aneta1995reg. muži 131.N 
17.Kulhánek Matěj2006reg. sži 9. 
18.Förster Vojtěch2006reg. sži 11.-15. 
19.Baloun Jan2004reg. sži 11.-15. 
20.Nácovský Ondřej2007reg. sži 16.-20. 
21.Cendelín Filip2008reg. sži 21.-31. 
22.Förster Tomáš2009reg. sži 21.-31. 
23.Tůma Jan2009reg. sži 21.-31. 
TJ Sokol Krchleby A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 71-100 
2.Kučera Pavel1971kraj. muži 101-130 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 131-160 
4.Sádlo Josef1973kraj. muži 161-200 
5.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
6.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
7.Král Jindřich1959reg. muži 21-30 
8.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
9.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
10.Hlinovský Dominik2001reg. muži 31-50 
11.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50Hostování z TTC Brandýs nad Labem
TTC Bělá pod Bezdězem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 31 - 40 
2.Kapras Karel1986kraj. muži 101 - 130 
3.Šlapáček Martin1986kraj. muži 131 - 160 
4.Balcar Miroslav1972kraj. muži 201 - 250 
5.Malý Petr1975kraj. muži 201 - 250 
6.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 31 - 40 N 
7.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
8.Blecha David1997reg. muži 41 - 50 N 
9.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
10.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
11.Vokoun Petr1969reg. muži 81 - 100 
12.Dufek Martin1964reg. muži 81 - 100 
13.Svobodová Lucie1990reg. ženy 5 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline