Soupisky
Krajská soutěž 2.tř.sk.A
SK Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludvík Roman1974kraj. muži 71-80 
2.Pangrác Jan1973kraj. muži 81-100 
3.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
4.Žižka Petr1969kraj. muži 201-248 
5.Látka Jan1976kraj. muži 151-200 
6.Hadrava Libor1962kraj. muži 201-248 
7.Beneš Jaroslav1978kraj. muži 201-248 
8.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
9.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 26-30 
10.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 36-40 
11.Nguyen Libor1998reg. muži 101-120 
TJ Sokol Lhůta B - Trnová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
2.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 121-150 
3.Růžek Václav1991kraj. muži 151-200 
4.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-248 
5.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
6.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-248 
7.Dvořák Petr1971reg. muži 81-90 
8.Altmann Pavel1969reg. muži 91-100 
9.Tetěk Václav1969reg. muži 101-110 
10.Valdman Stanislav1955reg. muži 111-120 
11.Vostrý Pavel1963reg. muži 111-120 
12.Protiva Pavel1962reg. muži 111-120 
13.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jankulík Martin1985reg. muži 31-35 
2.Stanček Martin1988reg. muži 41-45 
3.Jung Milan1970reg. muži 41-45 
4.Plassová Jana1965reg. muži 51-60 
5.Hlavatý Petr1990reg. muži 41-45 
6.Stanček Anton1934reg. muži 61-70 
7.Hlavatá Jana1966reg. muži 71-80 
8.Tochor Jiří1957reg. muži 71-80 
9.Kociánová Dana1969reg. muži 81-90 
10.Svoboda Josef1974reg. muži 31-35 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 121-150 
2.Kašper Petr1957kraj. muži 121-150 
3.Novotný Roman ml.1995kraj. muži 201-248 
4.Ulman Miroslav1977kraj. muži 201-248 
5.Kříž Michal1981kraj. muži 201-248 
6.Pošar Pavel1976kraj. muži 201-248 
7.Novotný Roman st.1974reg. muži 61-70 
8.Michal Jan ml.2002reg. muži 91-100 
9.Hrubý Petr1970reg. muži 101-120 
10.Jílek Karel1996reg. muži 101-120 
11.Koky Robert2003reg. muži 101-120 
12.Miňovský Jaroslav2004reg. muži 101-120 
13.Pechovský Ludvík2003reg. muži 101-120 
14.Slavík Viktor2000reg. muži 101-120 
15.Koreň Pavel2002reg. muži 141-160 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Egermaier Jakub1988kraj. muži 121-150 
2.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
4.Vyleta Michal ml.2001kraj. muži 201-248 
5.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
6.Jánský Marek2000kraj. muži 101-110 
7.Kuncl Denis2003reg. muži 101-110 
8.Klimeš Jakub1999reg. muži 111-120 
9.Moučka Matěj2000reg. muži 131-140 
10.Ibrmajer Matěj2003reg. muži 141-150 
11.Jůza Jaroslav2005kraj. mži 18 
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 121-150cizinec 
2.Hoang Van Tony Tuan1965kraj. muži 151-200cizinec 
3.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
4.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 201-248 
5.Kasal Jaromír1952kraj. muži 201-248 
6.Setvín Michal1955reg. muži 81-90 
7.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
8.Šebor Jan1992reg. muži 131-140 
9.Hudec Vít2000reg. muži 131-140 
10.Dao Trong Tuan2002kraj. dci 41 
11.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 13 
12.Bek Tomáš1980reg. muži 81-90 
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 81-100 
2.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
3.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
4.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
5.Fořt Petr1955reg. muži 40 
6.Šlajch Stanislav1950reg. muži 48 
7.Schlafer Marek1977reg. muži 111-120 
8.Čížková Alena1959kraj. ženy 10 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Ondřej1958kraj. muži 81-100 
2.Kolerus Martin1976kraj. muži 151-200 
3.Niedermayer Michal1987kraj. muži 201-248 
4.Benedikt Jiří1988kraj. muži 201-248 
5.Janda Vladimír1966kraj. muži 201-248 
6.Kozák Karel1977reg. muži 51-60 
7.Bureš Jan1948reg. muži 61-70 
8.Bošek Vladimír1999reg. muži 81-90 
9.Běl Jan2001reg. muži 81-90 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
2.Malík Roman1971kraj. muži 151-200 
3.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 201-248 
5.Zušťák Petr1976reg. muži 7 
6.Vasilečko Michal1966reg. muži 12 
7.Wágner František1963reg. muži 18 
8.Petrželka Karel1970reg. muži 24 
9.Abramčuk Jiří1975nez. muži  
10.Rolko Rudolf1958nez. muži  
11.Rolko Zdeněk1964nez. muži  
12.Rožumberg Jiří1966nez. muži  
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
2.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 224 
3.Hořan Milan1958kraj. muži 224 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 224 
5.Šleis Petr1962kraj. muži 224 
6.Kodirov Khudoyberdi1980nez. muži  
7.Šobr Karel1973nez. muži 33 
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krivda František1976kraj. muži 151-200 
2.Krieger Ladislav1987reg. muži 2 
3.Učík Rudolf1960reg. muži 4 
4.Bočan Miroslav1954reg. muži 6 
5.Rolník Tomáš1988reg. muži 7 
6.Dědíček Jaroslav1958reg. muži 11 
7.Skopová Šárka1991kraj. ženy 6 
8.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
9.Sedlák František1946reg. muži nezařazen 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži nezařazen 
11.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
12.Myška Václav ml.2003reg. muži nezHostování z Tělovýchovná jednota SOKOL Černošín z.s.
13.Soukup Matěj2001reg. muži nezařazen 
14.Soukup Miroslav2001reg. muži nezařazen 
15.Krivda Daniel2004reg. muži nezařazen 
16.Pour Pavel1961reg. muži nezařazen 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
3.Baierl Tomáš1969kraj. muži 151. - 200. 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 248. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 248. 
6.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
7.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
8.Kopa Jan1957reg. muži 61. - 70. 
9.Láriš Petr st.1963reg. muži 61. - 70. 
10.Milfort Jiří st.1973reg. muži 81. - 100. 
11.Potužák Václav1956reg. muži 81. - 100. 
12.Seufert Reinhard1951reg. muži 81. - 100. 
13.Milfort Jiří ml.2004reg. muži 121. - 140. 
14.Milfortová Simona2005reg. muži 121. - 140. 
15.Sommer Václav1956reg. muži 141. - 154. 
16.Páleník Petr1965reg. muži 141. - 154. 
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
2.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
3.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151. - 200. 
4.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. - 248. 
5.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
6.Tománek Matyáš2000kraj. muži 201. - 248. 
7.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 31. - 40. 
8.Pergler Jakub1991reg. muži 31. - 40. 
9.Hummel Jiří1945reg. muži 51. - 60. 
10.Hnojský Jakub2000reg. muži 41. - 50. 
11.Kesman Karel1977reg. muži 71. - 80. 
12.Havlíček Matěj2003reg. muži 81. - 100. 
13.Javorský David1979reg. muži 101. - 120. 
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Michal1990reg. muži 23 
2.Bohdan Petr1959reg. muži 27 
3.Braun Josef1948reg. muži 31 
4.Černý Ivan1948reg. muži 34 
5.Harmáček Milan1963reg. muži 38 
6.Řezanka Jozef2003reg. sži 5 
7.Šilhánek Patrik2005reg. sži 6 
8.Vladař Dominik2002reg. sži 7 
9.Brada Martin2004reg. sži 8 
10.Štěrba Vojtěch2004reg. sži 12 
11.Gemerský Pavel2004reg. sži 13 
12.Pluhař Petr1971nez. muži  
13.Méner Jan1977nez.  
14.Kříž František1955nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS