Soupisky
městská soutěž I.třídy
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmínek Radek1964reg. muži 101-110 
2.Marcell Jan1962reg. muži 151-160 
3.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
4.Vytřísal Karel1958reg. muži 191-200 
5.Krajčovič Jozef1972reg. muži 191-200 
6.Šindelář Pavel1958reg. muži 201-210 
7.Rampula Miroslav1946nez. muži 231-240N 
8.Zobec Pavel1956reg. muži 261-270 
9.Lukáš Jiří1939reg. muži 261-270 
10.Mezník Jan1956reg. muži 281-290 
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Jiří 1987reg. muži 101-110 
2.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 111-120 
3.Spurný Mojmír1970reg. muži 131-140 
4.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 191-200 
6.Liška Radovan1969reg. muži 201-210N 
7.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
8.Gottvald Aleš1954reg. muži 211-220N 
9.Kalužová Alena1985reg. muži 221-230N 
10.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
11.Komárková Jana1972reg. muži 251-260 
12.Zemanová Irena1966reg. muži 271-280 
13.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
2.Slivečka Michal1988reg. muži 141-150 
3.Voznica František1952reg. muži 151-160 
4.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 
5.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
6.Majorošová Kristína1995reg. muži 231-240 nezcizinec 
7.Pečenka Karel1944reg. muži 241-250 nez 
8.Šebek Emil1977reg. muži 281-290 nez 
9.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 nez 
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Klára1993reg. muži 91-100N 
2.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
3.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
4.Šelc Martin1988reg. muži 151-160 
5.Bišof Radim1997reg. muži 161-170 
6.Špondr Martin1990reg. muži 161-170 
7.Grulich Zdeněk1964reg. muži 161-170N 
8.Dvořák Ladislav1975reg. muži 171-180 
9.Klíma Radim1963reg. muži 181-190 
10.Vondruška Ladislav1947reg. muži 201-210 
11.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 201-210N 
12.Zimola Ondřej1981reg. muži 211-220 
13.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
14.Spilka Vilém1975reg. muži 231-240N 
15.Anděl Radomír1965reg. muži 261-270 
16.Javůrek Leoš1964reg. muži 131-140 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 111-120 
2.Staněk Jan1987reg. muži 151-160 
3.Tomek Radek1999reg. muži 161-170 
4.Šenk Michal1999reg. muži 171-180 
5.Holčapková Alena1968reg. muži 171-180 
6.Odehnal Jaromír1957reg. muži 171-180 
7.Holík Tomáš1990reg. muži 181-190 
8.Kříž Jaroslav1948reg. muži 191-200 
9.Dočkal Stanislav1961reg. muži 191-200N 
10.Metelka Jan2001reg. muži 221-230 
11.Prokop Martin1969reg. muži 231-240 
12.Vítkovič Martin1967reg. muži 241-250 
13.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
14.Janeček Martin2001reg. muži 251-260 
15.Krejčíř Lukáš2001reg. muži 251-260 
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Petr1981reg. muži 151-160 N 
2.Halický David2000reg. muži 171-180 
3.Jaroušek Dušan1957reg. muži 171-180 
4.Čampa Petr1961reg. muži 171-180 
5.Halický Miroslav1970reg. muži 221-230 
6.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
7.Huml Otakar st.1938reg. muži 271-280 N 
8.Dohnal Ondřej2002reg. muži 281-290 
9.Dohnal Štěpán2005reg. muži 281-290 
10.Ruber Matyáš2003nez. muži Střídavý start z Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111-120 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži 131-140 
3.Adam Vlastimil1980reg. muži 151-160 
4.Dufka Ámos1973reg. muži 161-170 
5.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
6.Baťa Jiří1960reg. muži 191-200N 
7.Halický Roman1994reg. muži 211-220 
8.Halický Tomáš1997reg. muži 261-270 
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křeček Michal1978reg. muži 111-120 
2.Huml Otakar ml.1964reg. muži 121-130 
3.Herman Patrik1963reg. muži 141-150 
4.Ondruš Milan1952reg. muži 151-160 
5.Plotěný Karel1957reg. muži 191-200 
6.Špacír Petr1968reg. muži 231-240 
7.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241-250 
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 161-170 
2.Božek Radomír ml.1971reg. muži 161-170 
3.Slaný Petr1970reg. muži 191-200 
4.Slaný Luděk1968reg. muži 231-240 
5.Coufalík Alexander1962reg. muži 271.-280. 
6.Bartoš Michal1973reg. muži 271.-280. 
7.Doleček Ivan1958reg. muži 271.-280. 
8.Pokorný Jakub1988reg. muži 281.-290 
9.Božek Radomír st.1950nez.  
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
2.Grochál Petr1982reg. muži 161-170 
3.Kubalčík Jan1972reg. muži 191-200 
4.Vereščák Jan1983reg. muži 201-210 
5.Pelánek Ondřej2001reg. muži 201-210 
6.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
7.Pelánek Martin1974reg. muži 241-250N 
8.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 6 
9.Vavřínek Daniel ml.2003reg. dci 21 
10.Pernička Jan1987nez. muži N 
11.Sedláček Marek1989nez. muži N 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burda Radim1995reg. muži 111-120 
2.Strmiska Tomáš1988reg. muži 111-120 
3.Trávníčková Eliška1957reg. muži 121-130 
4.Kucin Michal1991reg. muži 121-130 
5.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
6.Hofman Milan1971reg. muži 201-210N 
7.Géci Jiří2003reg. dci 19 
8.Hofman Marek ml.2003reg. dci 24 
9.Henáč Ladislav1986nez. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy