Soupisky
městská soutěž IV.třídy
Sokol Líšeň F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Walsberger Martin2004reg. sži 13 
2.Doležel Karel2002reg. sži 19 
3.Svoboda Pavel2005reg. sži 20 
4.Jílek Jakub2004reg. sži 21 
5.Šujan Petr2007reg. sži 25 
6.Patočka Jan2002reg. sži 33 
7.Linger Martin2005reg. mži 27 
8.Sedlák Samuel2005reg. mži 28 
9.Sláma Radek2004reg. mži 32 
10.Dlouhý Jakub2008reg. mži 33 
11.Válek Šimon2006reg. mži 36 
12.Paleczek Samuel2006reg. mži 42 
13.Patočka Roman1965nez. muži  
14.Marušinec Lukáš2001nez. dci  
15.Schimmer Jakub2001nez. dci  
16.Kulíšek Martin2003nez. sži  
17.Pospíšil Matěj2004nez. sži  
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 201-210 
2.Novák Tomáš2004reg. muži 281-290N 
3.Kopecký Dominik2000reg. muži 281-290N 
4.Streit Petr2002reg. muži 291-300 
5.Kocman Tomáš2005nez. muži  
6.Jeřábek Jakub1991nez. muži  
7.Procházka David2002nez. muži  
8.Trungel Martin2005nez. muži  
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
2.Majorošová Kristína1995reg. muži 231-240 nezcizinec 
3.Pečenka Karel1944reg. muži 241-250 nez 
4.Šebek Emil1977reg. muži 281-290 nez 
5.Švehla Jiří1939reg. muži 281-290 nez 
6.Wohlschläger Martin1992nez. muži nez 
7.Klust Daniel1981nez. muži nez 
8.Šoukalová Lenka1986nez. muži nez 
9.Švehla David1969nez. muži nez 
ASS Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auda Jan1991reg. muži 251-260 
2.Uherčík Maroš1990reg. muži 251-260 
3.Šemberová Ivana1987reg. muži 281-290 
4.Pál Richard1977reg. muži 281-290 
5.Lapiš Viktor1947reg. muži 291-300 
6.Jirsa Václav1988reg. muži nez 
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
2.Wolk Roland1962reg. muži 271-280 
3.Búřil Jiří1970reg. muži 281-290 
4.Kováč Martin1984reg. muži 281-290N 
5.Vaněk Martin1993reg. muži 291-300 
6.Buk Lukáš2006reg. dci 33 
7.Navrátil Lukáš2004reg. dci 33 
8.Žaloudek Lubomír2004reg. dci 33 
9.Dostál Adam2003reg. sži 32 
10.Hledík Tadeáš2003reg. sži 34 
11.Kovařík Petr2007reg. sži 35 
12.Kristen Jan1952nez.  
13.Ovísek Pavel1959nez.  
14.Župka Jan2002nez.  
15.Wolková Magda1966nez.  
16.Rozehnal Jiří1975nez.  
SK Slatina H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
2.Baťa Jiří1960reg. muži 191-200 
3.Plotěný Karel1957reg. muži 191-200 
4.Halický Roman1994reg. muži 211-220 
5.Špacír Petr1968reg. muži 231-240 
6.Hodek Vojtěch1993reg. muži 241-250 
7.Linhárek František1946reg. muži 241-250 
8.Halický Tomáš1997reg. muži 261-270 
9.Huml Otakar st.1938reg. muži 271-280 N 
10.Dohnal Ondřej2002reg. muži 281-290 
11.Dohnal Štěpán2005reg. muži 281-290 
12.Halický Miroslav1970reg. muži N 
13.Kučera Lukáš2000reg. muži N 
Sokol Brno I H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novak Adam2001reg. muži 181-190 
2.Čech Jiří2001reg. muži 191-200 
3.Holub Michal1982reg. muži 191-200n 
4.Janda Roman1967reg. muži 221-230n 
5.Brázdová Marie1999reg. muži 251-260n 
6.Koudelka Lukáš2001reg. muži 261-270 
7.Nesveda David2001reg. muži 291-300 
8.Kadlec Petr1998reg. muži 291-300 
9.Čech Václav2000reg. muži 291-300 
10.Kubíček David2001nez. muži  
11.Herman František2004nez. muži  
12.Pluháček Adam2004nez. muži  
13.Dvořák Tomáš2006nez.  
14.Kučera Ondřej2005nez.  
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufalík Alexander1962reg. muži 271.-280. 
2.Bartoš Michal1973reg. muži 271.-280. 
3.Doleček Ivan1958reg. muži 271.-280. 
4.Pokorný Jakub1988reg. muži 281.-290 
5.Vašek Kamil1966nez.  
6.Vosátka Štěpán1954nez.  
7.Doleček Milan1983nez.  
8.Janák Petr1968nez.  
9.Bednář Jan1983nez.  
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudeček Patrik1996reg. muži 261-270N 
2.Julínek Petr1973reg. muži 271-280 
3.Krček Pavel1993reg. muži 281-290N 
4.Králová Veronika2001reg. muži 291-300 
5.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
6.Pernica Martin1999reg. muži 291-300 
7.Sedláček Jan1999reg. muži 291-300 
8.Remešová Alžběta2003reg. muži 291-300N 
Sokol Starý Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánková Dana1965reg. muži 241-250 
2.Zedník Petr1972reg. muži 261-270 
3.Zetka Roman1961reg. muži 271-280 
4.Červený Miroslav1978reg. muži 281-290 
5.Křivánek František1962reg. muži 291-300N 
6.Petřík Miloslav1952nez. muži  
7.Zach Michal1987nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy