Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž
TJ Sokol Veselí nad Moravou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevojan Martin1990reg. muži 161-170 
2.Třináctý Jan1975reg. muži 171-180 
3.Slovák Tomáš1973reg. muži 181-190 
4.Zůbek Tomáš1985reg. muži 181-190N 
5.Konečný Lubomír1958reg. muži 191-200 
6.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
7.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
8.Čajka Milan1972reg. muži 221-230 
9.Gazárek Ivo1964reg. muži 241-250 
10.Brablec Stanislav1973reg. muži 271-280 
11.Zelinka Vladimír1954reg. muži 271-280N 
12.Šálek Karel1999reg. muži 281-290 
13.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 281-290 
14.Břečka Zdeněk1969reg. muži nez. 
TJ Slovan Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeť Milan1958reg. muži 141-150 
2.Stašek Lubomír1946reg. muži 141-150 
3.Hrubý Otto1999reg. muži 151-160 
4.Vaňhara Michal1978reg. muži 191-200 
5.Vjazanko Petr1952reg. muži 201-210 
6.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 211-220 
7.Bursík Antonín1961reg. muži 221-230 
8.Zelinka Oldřich1965reg. muži 251-260 
9.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 261-270 
10.Říha Martin2006reg. muži 271-280 
11.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 281-290 
12.Procháska Stanislav2005reg. muži 281-290 
13.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 281-290 
14.Zapletal Jaroslav1967reg. muži 291-300 
15.Kosek Milan1964nez.  
16.Malý Miroslav1968nez.  
17.Trnečka Vlastimil1957nez.  
TJ Sokol Bzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašík Miroslav1969reg. muži 161-170 
2.Gablas Kamil1980reg. muži 161-170 
3.Skřivánek David2004reg. muži 181-190 
4.Nevřivý Radek1977reg. muži 211-220 
5.Růčka Pavel1988reg. mži 221-230 
6.Baran Libor1967reg. muži 231-240 
7.Holman Jiří1971reg. muži 231-240 
8.Juras Tomáš2008reg. nži 25 
9.Látal Roman1976nez. muži  
10.Klobáska Marek1979nez. muži  
11.Baranová Adéla2003reg. sžy 18 
12.Klobásková Nela2008nez. muži  
13.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Jiskra Strážnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teturová Barbora1971reg. muži 161-170 N 
2.Pukl Ondřej2004reg. muži 171-180 
3.Orel Eduard2005reg. muži 181-190 
4.Morávek Jindřich2007reg. muži 201-210 
5.Bureš Martin2004reg. muži 231-240 
6.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
7.Tomeček Karel1965reg. muži 241-250 
8.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
9.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
10.Břeský Zdeněk1945reg. muži 231-240 N 
11.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
12.Jamný Pavel1959nez. muži  
13.Sochor Dalibor1959nez. muži  
14.Sukup Karel1958nez. muži  
T.J. Sokol Svatobořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Firtl Radim1969reg. muži 91.-100. 
2.Synková Dagmar1986reg. muži 151-160 N 
3.Podveský Pavel1977reg. muži 211.-220. 
4.Krist Jan1972reg. muži 231.-240. 
5.Chimiák Petr1977reg. muži 251.-260. 
6.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
7.Šeda Roman1974reg. muži 271.-280. 
8.Bruckner Pavel1975reg. muži 271-280 N 
9.Toman Zbyněk1983reg. muži 271.-280.N 
SK Baník Ratíškovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordula Petr1983reg. muži 121-130 
2.Hradil Kryštof2000reg. muži 171-180 
3.Šrédl Pavel1989reg. muži 191.-200. 
4.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 201-210 
5.Kladňák Martin1998kraj. muži 201-210 
6.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 211-220 
7.Bolf Marek1991reg. muži 261-270 
8.Kotásek Viktor2004nez.  
9.Zelinka Radovan2004nez.  
10.Smolka David1975nez.  
11.Novák Jan2008nez. muži  
12.Valachovič Dalibor2005nez. muži  
13.Zemánková Gabriela2001reg. ženy 25 
14.Charvátová Natálie2003nez.  
15.Valachovičová Stella2009nez.  
SK Čejč z.s. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Antonín1963reg. muži 161-170 
2.Bednář Bořivoj1968nez. muži 191-200 N 
3.Marada Petr1943reg. muži 191-200 
4.Jirásek Petr1946reg. muži 211-220 
5.Zvědělík Ondřej2003reg. muži 231-240 
6.Pekárek Miroslav1955reg. muži 251-260 
7.Novák Jakub2003reg. muži 271-280 
8.Linner Radoslav1970nez. muži  
10.Přikryl Roman2002nez. muži  
TJ Sokol Josefov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macůrek Marek1978reg. muži 151-160 
2.Kuběna Radek1967reg. muži 221-230 
3.Závorka Tomáš1970reg. muži 221-230 
4.Šupa Antonín1973reg. muži 231-240 
5.Šeda Roman1972reg. muži 241-250 
6.Imrich David1973reg. muži 261-270 
7.Imrich Martin2006nez. mži  
8.Laca Libor2005nez. mži  
9.Salajka Tomáš2007nez. nži  
10.Kankia Dominik2007nez. nži  
Tělovýchovná jednota Mikulčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Jiří1966reg. muži 131.-140. 
2.Hubačka Miroslav1984reg. muži 181.-190. 
3.Staněk Michal1979reg. muži 191.-200. 
4.Hubáček Vojtěch1984reg. muži 211.-220. 
5.Urbánek Jakub1999reg. muži 251.-260. 
6.Bartoník Jakub1994reg. muži 261.-270. 
7.Glos Tomáš1995reg. muži 271.-280. 
8.Valuch David2005reg. sži 23. 
9.Bařina Zbyněk2004reg. sži 30 
10.Šebesta Pavel1972nez. muži  
11.Stöhr Maxmilián1998nez. muži  
12.Benadová Adéla1996nez. ženy  
SKST Hodonín H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebesta Štefan1951reg. muži 81-90 Ncizinec 
2.Hájek Pavel1965reg. muži 101-110 
3.Kosík Tomáš1975reg. muži 101-110 
4.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 N 
5.Zaťko Karel1984reg. muži 111-120 
6.Benda Vojtěch2004reg. muži 121-130 
7.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
8.Mikulecký František1959reg. muži 151-160 N 
9.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
10.Pijáček Lukáš2004reg. muži 231-240 
11.Jakubíček Matěj2004reg. muži 241-250 
12.Kvapil Erik2004reg. dci 31-40 
13.Surman Damien2007reg. dci 31-40 
14.Koplíková Klára2003kraj. ženy 51-55 N 
15.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 56-60 
16.Kováč Šimon1998reg. muži 81-90 Ncizinec 
TJ Kovoděl Moravský Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halámek Zdeněk1953reg. muži 181-190 
2.Hodonský Miroslav1952reg. muži 201-210 
3.Marek Ondřej1987reg. muži 221-230 
4.Mareta Karel1965reg. muži 291-300 
5.Pavka Petr1965reg. muži 291-300 
6.Odložilík Leoš1970nez.  
7.Kozina Miroslav1956nez.  
TJ Sokol Vracov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl František1968reg. muži 161- 170 
2.Bednařík Matěj1994reg. muži 181- 190 
3.Bábíček Radek2001reg. muži 191- 200 
4.Vašina Antonín1950reg. muži 200- 210 
5.Boruta Matěj2004reg. muži 241- 250 
6.Bábík Jan2004reg. muži 291- 300 
7.Buřil Petr1979nez. muži - 
8.Hroudný Josef2002nez. muži - 
9.Mopils Aleš1966nez. muži - 
10.Ptáček Michal2004nez. muži - 
11.Stuchlík Jaroslav1966nez. muži - 
12.Zanca Adam2005nez. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS