Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní základ
TJ Jiskra Strážnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jakub2005reg. muži 231-240 
2.Svoboda Libor1963reg. muži 231-240 
3.Břeský Zdeněk1945reg. muži 231-240 N 
4.Tomeček Karel1965reg. muži 241-250 
5.Svoboda Jakub2004reg. muži 251-260 
6.Karas Lukáš2002reg. muži 271-280 
7.Jamný Ondřej2008nez. nži  
8.Vajčner Radim2007nez. nži  
9.Vajčner David2003nez. sži  
10.Studnička Ondřej2003nez. sži  
11.Kostiha Libor2003nez. sži  
12.Slonka Jakub2006nez. mži  
13.Lipa Martin2007nez. nži  
14.Hrachovský David2006nez. mži  
15.Masářová Tereza2006nez. mžy  
16.Kráčal Richard2003nez.  
TJ Slovan Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vjazanko Petr1952reg. muži 201-210 
2.Grabovský Jaroslav nejst.1956reg. muži 211-220 
3.Bursík Antonín1961reg. muži 221-230 
4.Zelinka Oldřich1965reg. muži 251-260 
5.Grabovský Jaroslav ml.2008reg. muži 261-270 
6.Říha Martin2006reg. muži 271-280 
7.Grabovský Jaroslav st.1980reg. muži 281-290 
8.Procháska Stanislav2005reg. muži 281-290 
9.Varmuža Mikuláš2006reg. muži 281-290 
10.Zapletal Jaroslav1967reg. muži 291-300 
11.Fučík Jakub2007nez.  
12.Grabovský Martin2010nez.  
13.Joska Václav1938nez.  
14.Koplík Matyáš2007nez.  
15.Král Ondřej2009nez.  
16.Stupavský Jakub2008nez.  
TJ Sokol Kyjov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík František1972nez. muži 161.-170.N 
2.Palán František1965reg. muži 171.-180. 
3.Kučera Zdeněk st.1960reg. muži 181.-190. 
4.Werner Jan1989reg. muži 181.-190. 
5.Šikuta Michal1969reg. muži 251.-260. 
6.Vavřínek Zdeněk1962reg. muži 261.-270. 
7.Šibal Denis1996reg. muži 261.-270. 
8.Cafourek Karel1948reg. muži 281.-290. 
9.Zapletalová Sylva1972nez. ženy N 
10.Moudrý Rostislav1961nez. muži N 
T.J. Sokol Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brezina Ondřej1966reg. muži 191-200 
2.Hromek František st.1943reg. muži 191-200 
3.Létal Emil1962reg. muži 201-210 
4.Klečka Jaroslav1953reg. muži 221-230 
5.Mikuš Pavel1964reg. muži 261-270 
6.Kořínek Pavel1959reg. muži 271-280 
7.Bábík Miloslav1958reg. muži 291-300 
8.Zálešák Petr1966nez. muži  
9.Zlámalová Edita1975nez. ženy  
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikula Ján1965reg. muži 201-210N 
2.Ráček Ladislav1968reg. muži 221-230 
3.Matza Pavel1971reg. muži 251-260 
4.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 261-270 
5.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271-280 
6.Cuták Jaroslav1961reg. muži 271-280 
7.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 281-290 
8.Šural Václav1972reg. muži 291-300 
9.Kotásek Pavel1967nez.  
10.Válek Jakub2007nez.  
11.Marada Matěj2007nez.  
12.Šuralová Hana2002kraj. ženy 51-55 
13.Kladňáková Hana2002reg. ženy 24 
14.Lungová Michaela2002reg. ženy 30 
15.Šuralová Karolina2005reg. sžy 14 
SKST Rohatec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybecký Jakub1998reg. muži 171-180 
2.Vinklárek Filip1994reg. muži 201-210 
3.Hruška Jaroslav1965reg. muži 241-250 
4.Maňák Patrik1996reg. muži 251-260 
5.Příkaský Libor2005reg. muži 281-290 
6.Vymyslický Stanislav ml.2001reg. muži 281-290 
7.Rybecký Patrik2002nez. muži  
8.Herzánová Denisa2003nez. ženy  
T.J. Sokol Svatobořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chimiák Petr1977reg. muži 251.-260. 
2.Zetocha František1953reg. muži 261.-270. 
3.Šeda Roman1974reg. muži 271.-280. 
4.Bruckner Pavel1975nez. muži 271-280 N 
5.Toman Zbyněk1983reg. muži 271.-280.N 
6.Častulíková Lenka1972reg. ženy 28. 
7.Pecháček Miloslav1937nez. muži  
8.Krist Jiří2002nez. muži  
TJ Vlast Ježov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostelanský Stanislav1955reg. muži 141-150 
2.Pantlík Ladislav1955reg. muži 151-160 
3.Hojač Pavel1980reg. muži 151-160 
4.Chvátal Antonín st.1946reg. muži nez. 
5.Jestřáb Tomáš1993reg. muži nez. 
6.Hála Josef1960reg. muži nez. 
7.Libor Hradil1975reg. muži nez. 
8.Marada Tomáš1952reg. muži nez. 
TJ Sokol Vlkoš B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižka Martin2001reg. muži 241-250 
2.Lunga Jakub2002reg. muži 281-290 
3.Menšík Vojtěch2003kraj. dci 102 
4.Jahoda Viktor2002kraj. dci 133 
5.Macuch Martin2001kraj. dci 133 
6.Klimeš Jakub2006kraj. mži 79 
7.Andrešič Adam2005kraj. mži 98 
8.Šmídová Kamila2004kraj. ženy 61-65N 
9.Lunga Roman1970nez. muži  
10.Ondrůšek Vlastislav1945nez. muži  
11.Křižka Marek1975nez. muži  
SK Vacenovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Marek1973reg. muži 211.-220. 
2.Nikl Jan1990reg. muži 251.-260. 
3.Křivohlavý Matěj2004reg. muži 291.-300. 
4.Petřík Tadeáš2004reg. muži 291.-300. 
5.Profota Adam2005reg. muži 291.-300. 
6.Janoušek Tomáš2004reg. muži - 
7.Chvátal Pavel1991reg. muži - 
8.Mičola Tobias2003reg. muži - 
9.Polášek Martin2002reg. muži - 
10.Novák Václav1986reg. muži - 
11.Profota Zdeněk1975reg. muži - 
13.Profotová Alžběta2008reg. muži - 
TJ Sokol Veselí nad Moravou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Lubomír1958reg. muži 191-200 
2.Hlahůlek Emil1966reg. muži 201-210 
3.Pavlíček Jiří1967reg. muži 211-220 
4.Čajka Milan1972reg. muži 221-230 
5.Gazárek Ivo1964reg. muži 241-250 
6.Brablec Stanislav1973reg. muži 271-280 
7.Zelinka Vladimír1954reg. muži 271-280N 
8.Šálek Karel1999reg. muži 281-290 
9.Štefánek Vlastimil1970reg. muži 281-290 
10.Štefánek Samuel2005reg. muži nez. 
11.Zůbková Lenka1984reg. ženy 31-35 
TJ Sokol Lužice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek Jindřich1951reg. muži 211-220 
2.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 221-230 
3.Parák František1959reg. muži 221-230 
4.Hrubý Petr1993reg. muži 241-250 
5.Kudrna Jaromír1964reg. muži 251-260 
6.Parák Lukáš1995reg. muži 251-260 
7.Kotlařík Pavel1949reg. muži 261-270 
8.Nešpor Josef1993reg. muži N 
Tělovýchovná jednota Mikulčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Jakub1999reg. muži 251.-260. 
2.Bartoník Jakub1994reg. muži 261.-270. 
3.Glos Tomáš1995reg. muži 271.-280. 
4.Bařina Zbyněk2004reg. sži 30 
5.Valuch David2005reg. mži 27. 
6.Bílík Vladimír1932nez. muži  
7.Haan Libor2000nez. dci  
8.Dlabaja Lukáš2005nez. mži  
9.Bartoník Dominik1998nez. muži  
10.Kříž Adam2005nez. mži  
11.Matocha Marek2004nez. sži  
12.Zelinka Vlastimil1961nez. muži  
13.Straková Agáta2002reg. ženy 26. 
14.Rutarová Bronislava1976nez. ženy  
SKST Hodonín I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaťko Karel1984reg. muži 111-120 
2.Mikulecký František1959reg. muži 151-160 N 
3.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
4.Pijáček Lukáš2004reg. muži 231-240 
5.Jakubíček Matěj2004reg. muži 241-250 
6.Kvapil Erik2004reg. dci 31-40 
7.Surman Damien2007reg. dci 31-40 
8.Theuer Tomáš2005reg. dci 41-50 
9.Šereš Samuel2006reg. mži 22 
10.Brhel Lukáš1991nez.  
11.Mocek Jaromír1951nez.  
12.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-35 
13.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 41-45 
14.Látalová Lucie2005kraj. ženy 61-65 
15.Novotná Eliška2009reg. ženy 31-35 
16.Žižkovská Rebeka2003ČR dky 38 
17.Búřilová Karolína2007reg. dky 17 
18.Šerešová Timea2009reg. sžy 17 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS