Soupisky
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Sokol Kosmonosy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Petr1962reg. muži 21. - 30. 
2.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
3.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
4.Durdis Petr st.1955reg. muži 61. - 80.N 
5.Soumar Vladimír1960reg. muži 61. - 80. 
6.Reiter Jiří1960reg. muži 101. - 120. 
7.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
8.Procházka Zdeněk1948reg. muži 101. - 120. 
9.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150.N 
TJ Slavoj Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šádek Jiří1962reg. muži 31-40 
2.Řehořek Josef1959reg. muži 51-60 
3.Smutný Vratislav1949reg. muži 61-80 
4.Cihlář Petr1985reg. muži 41-50 
5.Ďurfina Karel1958reg. muži 81-100 
6.Brůžek Peter1969reg. muži 121-50cizinec 
7.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-50 
8.Ráb Martin1972reg. muži 151-195 
9.Chuvan Quy1962reg. muži 151-195cizinec 
TTC Bělá pod Bezdězem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
2.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
3.Vokoun Petr1969reg. muži 81 - 100 
4.Dufek Martin1964reg. muži 81 - 100 
5.Blecha Lubomír1971reg. muži 121 - 150 N 
6.Grundman Pavel st.1965reg. muži 151 - 195 
7.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151 - 195 
8.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151 - 195 
9.Samler David2000reg. muži 151 - 195 
10.Balcar Jaromír1947reg. muži Nezařazen 
11.Svobodová Lucie1990reg. ženy 5 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
2.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
3.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
4.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
5.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
6.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80.N 
7.Kracman Horst1998reg. muži 81. - 100. 
8.Kučera Josef1961reg. muži 101.-120. 
9.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101.-120. 
10.Švasta Jindřich1957reg. muži 101.-120. 
11.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 101.-120.N 
12.Janeček Marek2004reg. muži 151.-195. 
13.Stránský Matyáš2006reg. muži 151.-195. 
14.Riedl Ladislav1987reg. muži 151.-195. 
15.Černovský Jan1950nez.  
TJ AŠ Mladá Boleslav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Lubomír1982reg. muži 21.-30. 
2.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
3.Kupec Petr1977reg. muži 61.-80. 
4.Šípková Nela2000reg. muži 61.-80. N 
5.Heilek Miroslav1951reg. muži 81.-100. 
6.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
7.Botková Michaela2005reg. muži 121.-150. 
8.Čamrová Eliška1993reg. muži 151.-195. 
9.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-195. 
TJ AŠ Mladá Boleslav D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
2.Botka Jan2001reg. muži 61.-80. 
3.Hendrych Petr1958reg. muži 61.-80. 
4.Valenta Zdeněk1958reg. muži 81.-100. 
5.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. N 
6.Jírovec Václav1942reg. muži 101.-120. 
7.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. 
8.Oplt Miroslav2002reg. muži 121.-150. 
9.Žák Karel1946reg. muži 151.-195. 
TJ Sokol Kochánky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vraník Jan1958reg. muži 31-40 
2.Vraník Pavel1961reg. muži 51-60 
3.Ježek Josef1948reg. muži 81-100 
4.Vaňousek Milan1974reg. muži 101-120 
5.Vaňousek Zdeněk1948reg. muži nez 
TTC Josefův Důl A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrus Libor1964reg. muži 51-60 
2.Šlambor Oldřich1980reg. muži 61-80 
3.Stehlík Radek1979reg. muži 61-80 
4.Veselý Jaroslav1948reg. muži 81-100 
5.Fanta Petr1982reg. muži 121-150 
6.Najman Jiří1957reg. muži 151-195 
7.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-195N 
8.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 151-195N 
TJ Sokol Chotětov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekelský Jan st.1946reg. muži 41-50 
2.Janoušek Vladimír1980reg. muži 61-80 
3.Novotný Josef1949reg. muži 61-80 
4.Vinklář Jan1977reg. muži 81-100 
5.Schoř Ladislav1981reg. muži 100-120 
6.Červinka František1983reg. muži 121-150 
7.Tahal Jiří1978reg. muži 151-195 
8.Moc Vladimír st.1941reg. muži 151-195 
SK Dolní Stakory A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Marek1977reg. muži 41-50 
2.Šádek Jaroslav ml.1973reg. muži 41-50 
3.Trávnický Luboš1979reg. muži 61-80 
4.Matějů Václav1951reg. muži 61-80 
5.Pejta Petr ml.1988reg. muži 81-100 
6.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
7.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
8.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 101-120 
9.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
10.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150N 
11.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
12.Pejta Petr st.1963reg. muži 121 - 150 
13.Kopal Jaroslav1960reg. muži 121 - 150 
Sokol Březno ST A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Václav1957reg. muži 51-60 
2.Žďánský Milan1962reg. muži 61-80 
3.Fadrhonc Petr1980reg. muži 81-100 
4.Novotný Miroslav1981reg. muži 81-100 
5.Just Miloslav1969reg. muži 101-120 N 
6.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
7.Tominec Aleš1971reg. muži 151-195 
8.Lauber Jakub2005reg. muži 121 - 150 
TJ Sokol Otradovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charvát Jaroslav1966reg. muži 31-40 
2.Žerava Miroslav ml.1993reg. muži 31-40 
3.Fidrant Michal1978reg. muži 41-50 
4.Šmeisser Salvator1971reg. muži 61-80 
5.Šimůnek Čestmír1969reg. muži 41-50 
6.Kupský Daniel1975reg. muži 61-80 
7.Klimeš Drahomír1979reg. muži 101-120 
8.Macura Zdeněk1991reg. muži 101-120 
9.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline