Soupisky
Regionální soutěž 3. třídy
TJ Slavoj Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůžek Peter1969reg. muži 121-50cizinec 
2.Volf Petr ml.1970reg. muži 121-50 
3.Ráb Martin1972reg. muži 151-195 
4.Chuvan Quy1962reg. muži 151-195cizinec 
5.Doubek Miroslav1953reg. muži 151-195N 
6.Rampas František1952reg. muži 151-195N 
7.Martinec Jaroslav1959reg. muži 151-195N 
8.Kubín Tomáš1978reg. muži N 
9.Dědek Martin1966reg. muži N 
10.Rampas Jakub2007reg. muži N 
11.Weber Quan Hai2004reg. muži N 
ST Dolní Bousov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Jaroslav1979reg. muži 101-120 
2.Doubek Miroslav1974reg. muži 121-150 
3.Nitray Jozef1946reg. muži 121-150 
4.Novotný Karel1957reg. muži 121-150 
5.Noha Jan1984reg. muži 121-150 
6.Kužel Jiří1975reg. muži 151-195 
7.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-195 
8.Šimon Marek1973reg. muži 151-195 
9.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-195 
10.Pitro Aleš2002reg. muži 151-195 
TJ AŠ Mladá Boleslav F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sluka Čeněk1948reg. muži 101.-120. 
2.Oplt Miroslav2002reg. muži 121.-150. 
3.Botková Michaela2005reg. muži 121.-150. 
4.Žák Karel1946reg. muži 151.-195. 
5.Oplt Pavel2005reg. muži 151.-195. 
6.Čamrová Eliška1993reg. muži 151.-195. 
7.Švachová Lenka1986reg. muži 151.-195. 
8.Kargl Tomáš2003reg. muži 151.-195. N 
9.Havlíček Tomáš1956nez.  
10.Kóňa Marek2000nez.  
TTC Josefův Důl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fanta Petr1982reg. muži 121-150 
2.Najman Jiří1957reg. muži 151-195 
3.Šlambor Oldřich st.1961reg. muži 151-195N 
4.Blažek Lubomír1984reg. muži 151-195N 
5.Nevrlý Michal1984nez.  
6.Rozkovec Vladimír1951nez.  
7.Barva Jaroslav1941reg. muži nez. 
8.Ďurfina Lukáš1985reg. muži nez. 
TJ Sokol Chotětov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoř Ladislav1981reg. muži 100-120 
2.Červinka František1983reg. muži 121-150 
3.Tahal Jiří1978reg. muži 151-195 
4.Moc Vladimír st.1941reg. muži 151-195 
5.Vosyka Jiří ml.2003reg. sži 151 - 195N 
6.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 151 - 195N 
7.Vonášek Pavel1981reg. muži 151 - 195N 
TJ Sokol Podlázky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marján Marcel1977reg. muži 121-150 
2.Žďánský Karel1962reg. muži 121-150 
3.Michal Jaroslav1978reg. muži 121-150 N 
4.Mlčoch Petr1963reg. muži 151-195 
5.Venera Petr1966reg. muži 151-195 
6.Kozák Roman1969reg. muži 151-195 
7.Muras David1979reg. muži 151-195 
8.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151-195 
9.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-195N 
10.Hladký Petr1973reg. muži 151-195 
SK Dolní Stakory C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapák Jaroslav st.1949reg. muži 101 - 120 
2.Strouhal Jiří1951reg. muži 101-120 
3.Šádek Jaroslav st.1944reg. muži 121 - 150 
4.Kopal Jaroslav1960reg. muži 121 - 150 
5.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-195 
6.Černý Petr1960reg. muži 151-195 
7.Hercík Jiří ml.2007reg. mži 151-195N 
8.Drapák Jaroslav ml.1973reg. muži nezařazen 
Sokol Březno ST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Just Miloslav1969reg. muži 101-120 N 
2.Klíma Miroslav1955reg. muži 121-150 
3.Lauber Jakub2005reg. muži 121 - 150 
4.Tominec Aleš1971reg. muži 151-195 
5.Vedral Jan1953nez.  
6.Urban Jiří1951nez.  
7.Dragoun Václav1975nez.  
8.Veselý Martin2004reg. muži 151.-195.Střídavý start z TJ Sokol Kosmonosy
TJ Plazy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trlida Hubert1957reg. muži 101-120 
2.Čuban Zdeněk1964reg. muži 81100 
3.Stejskal Jindřich1946reg. muži 121-150 
4.Vyrtych Jiří1955reg. muži 121-150 
5.Magušin Petr1966reg. muži 121-150 
6.Mejsnar Jan1973reg. muži 151-195 
7.Urban Jiří1973reg. muži N 
TJ Plazy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyrtych Martin1982reg. muži 121-150 
2.Jonáš Zdeněk1988reg. muži 121-150 
3.Vaňousek Miroslav1962reg. muži 121-150 
4.Marek Jiří1956reg. muži 151-195 
5.Zítka Miloslav1976reg. muži 151-195 
6.Landsinger Tomáš1982reg. muži N 
7.Slánský Tomáš1981reg. muži N 
SK Dolní Stakory B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejta Petr ml.1988reg. muži 81-100 
2.Jonáš Jaroslav ml.1973reg. muži 101-120 
3.Šaněk Pavel1972reg. muži 121 - 150 
4.Pejta Petr st.1963reg. muži 121 - 150 
5.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150N 
6.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-195 
7.Šámal Vladimír1978reg. muži 151-195 
8.Kříž Jiří1957reg. muži nezařazen 
9.Jonáš Martin2005reg. mži 18 
TJ Sokol Otradovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareš Pavel1954reg. muži 121-150 
2.Vaňousek Zdeněk1956reg. muži 121-150 
3.Skála Jiří1976reg. muži 121-150 
4.Kačírková Květa1990reg. muži 151-195 
5.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-195 
6.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
7.Honzák Jakub1986reg. muži 151-195 
8.Honzák Miloš1961reg. muži 151-195 
9.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-195 
10.May Pavel1954reg. muži 151-195 
11.Černý Vladimír1950reg. muži 151-195 
12.Tonar Josef1950reg. muži 151-195 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline