Soupisky
Regionální soutěž 4. třídy
TTC HESO Nepřevázka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Antonín1967reg. muži 151-195 
2.Císařovský Petr1965reg. muži 151-195 
3.Vejvoda Roman1973reg. muži 151-195 
4.Jaček Pavel1965reg. muži 151-195N 
5.Franc Lukáš1980reg. muži 151-195 
6.Kafluk Miloslav1954reg. muži 151-195N 
7.Pulda Radek1971reg. muži 151-195 
8.Pulda Tomáš1996reg. muži 151-195N 
9.Škába Petr1954reg. muži 151-195 
TTC Bělá pod Bezdězem E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grundman Pavel st.1965reg. muži 151 - 195 
2.Kudrnáč Jaroslav2001reg. muži 151 - 195 
3.Kudrnáč Jiří2001reg. muži 151 - 195 
4.Samler David2000reg. muži 151 - 195 
5.Folprecht Jakub1999reg. muži Nezařazen 
6.Dvořák Karel1947reg. muži Nezařazen 
7.Blecha Lubomír1971reg. muži Nezařazen 
8.Grundman Pavel ml.2004reg. mži Nezařazen 
9.Šlapáček Vladimír1958reg. muži Nezařazen 
ST Dolní Bousov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Noha Jan1984reg. muži 121-150 
2.Kužel Jiří1975reg. muži 151-195 
3.Syrovátko Adam1998reg. muži 151-195 
4.Šimon Marek1973reg. muži 151-195 
5.Pavlišta Jaroslav1958reg. muži 151-195 
6.Pitro Aleš2002reg. muži 151-195 
7.Jahoda Lukáš2005nez.  
8.Kužel Jiří ml.2001nez.  
9.Odstrčilík Hubert1996nez.  
10.Havač Stanislav1982nez.  
11.Štolovský Jan2006nez.  
12.Vilhan Martin1991nez.  
13.Vitmajer Vladimír1976nez.  
TJ Březovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ginzl Petr1975reg. muži 151-195 
2.Sucharda Jiří1969reg. muži 151-195 
3.Svoboda Pavel1978reg. muži 151-195 
4.Maršálek Zdeněk1975reg. muži N 
5.Takács Petr2002reg. dci 151-195 
6.Vovčák Jan2001reg. dci 151-195 
7.Vovčák Adam2006nez.  
8.Hokuf Antonín1999nez.  
9.Gregor František1969nez.  
10.Bien Lukáš1986nez.  
11.Novotný David2001reg. dci N 
TJ AŠ Mladá Boleslav G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Pavel2005reg. muži 151.-195. 
2.Veselý Martin2004reg. muži 151.-195.Hostování z TJ Sokol Kosmonosy, z.s.
3.Kargl Tomáš2003reg. muži 151.-195. N 
4.Bernát Jan2004reg. muži 151.-195. NHostování z TJ Sokol Kosmonosy, z.s.
5.Bruchová Tereza2002nez.  
6.Horáček Vojtěch2006nez.  
7.Veselý Adam2003nez.  
TJ Sokol Chotětov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Jiří ml.2003reg. sži 151 - 195N 
2.Vosyka Jiří st.1972reg. muži 151 - 195N 
3.Vonášek Pavel1981reg. muži 151 - 195N 
4.Jabůrek Stanislav1953reg. muži N 
5.Hospodka Zdislav1974reg. muži N 
6.Kellner Ondřej1998reg. muži N 
TJ Sokol Podlázky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venera Petr1966reg. muži 151-195 
2.Muras David1979reg. muži 151-195 
3.Hladký Petr1973reg. muži 151-195 
4.Kozák Roman1969reg. muži 151-195 
5.Šimeček Vladimír1956reg. muži 151-195 
6.Soumar Miroslav1961reg. muži 151-195N 
7.Šindelář Petr1976reg. muži 151-195N 
8.Šimková Michala1981reg. ženy 13 
SK Dolní Stakory D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopal Miroslav1963reg. muži 121-150N 
2.Jonáš Jaroslav st.1949reg. muži 151-195 
3.Hercík Jiří st.1976reg. muži 151-195 
4.Černý Petr1960reg. muži 151-195 
5.Šámal Vladimír1978reg. muži 151-195 
6.Hercík Jiří ml.2007reg. mži 151-195N 
7.Brabec Jaroslav1958reg. muži 151-195N 
8.Fišer Vladimír1958reg. muži nezařazen 
9.Krejbich Vojtěch2003reg. mži nezařazen 
10.Matějů Petr1975reg. muži nezařazen 
11.Jonáš Martin2005reg. mži 18 
TJ Sokol Otradovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fidrant Radek1975reg. muži 121-150 
2.Doležalová Daniela1956reg. muži 151-195 
3.Honzák Jakub1986reg. muži 151-195 
4.Honzák Miloš1961reg. muži 151-195 
5.Hradecká Šárka1994reg. muži 151-195 
TJ Sokol Otradovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.May Pavel1954reg. muži 151-195 
2.Richter Jan1943reg. muži 151-195 
3.Černý Vladimír1950reg. muži 151-195 
4.Tonar Josef1950reg. muži 151-195 
5.Kopta Vladimír1944reg. muži 151-195 
TJ Sokol Kněžmost
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Vladimír1959nez. muži  
2.Macek Jaroslav1977nez. muži  
3.Sajdl Radek1981nez. muži  
4.Mareš Josef1963nez. muži  
5.Beran Josef1983nez. muži  
6.Maršálek Petr1972nez. muži  
7.Kalina Jaroslav1960nez. muži  
TJ Sokol Březno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunst Jiří1949reg. muži 151 - 195 
2.Hlaváček Martin1969reg. muži 151 - 195 
3.Berky Jozef1966reg. muži 151 - 195 Ncizinec 
4.Knížek Milan2000reg. muži N 
5.Rágulík Jiří1994reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS