Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
TJ Sokol Libčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 101-130 
2.Richter Vojtěch1974kraj. muži 201-250 
3.Šulc Dalibor1953reg. muži 15 
4.Tkačuk Roman1965reg. muži 16-27 
5.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 16-27 
6.Slaměník Richard1961reg. muži 16-27 
7.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 40,5 
8.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 60,5 
10.Manek Jakub2000reg. muži 80,5 
11.Tkadlec Jaroslav1951reg. muži 101-110 
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíba Jaroslav1951reg. muži 18. 
2.Růžička Zdeněk1959reg. muži 27.-29. 
3.Kočiš Ludovít1970reg. muži 29.N 
4.Urban Milan1961reg. muži 30.-31. 
5.Holeček Jiří1995reg. muži 32.-35. 
6.Chalupa Josef1964reg. muži 43.-50. 
7.Novák Aleš1975reg. muži 43.-50. 
8.Němeček Jakub1989reg. muži 58.-62. 
9.Primáč Vojtěch2002reg. muži 58.-62. 
10.Kovacs Václav1953reg. muži 63.N 
11.Kubíček David1980reg. muži 64.-70. 
12.Müller Václav1961reg. muži 71.-76. 
13.Pokorný Antonín1957reg. muži 94.-98. 
14.Ducháčková Lucie1996reg. muži 116.N 
15.Polák Karel1997reg. muži 25.-26. 
TJ Lokomotiva Nymburk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 201-250 
2.Třešňák Josef1970kraj. muži 201-250 
3.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
4.Hendrych Roman1973reg. muži 71-100 
5.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
6.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
7.Stejskal Tomáš2002reg. muži 71-100 
8.Svoboda Tomáš2004reg. muži 201-250 
9.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
10.Žežule Ondřej2002reg. muži 101-150Střídavý start z TJ Sadská
TJ Sokol Mnichovo Hradiště C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beniš Ondřej1990kraj. muži 200. N 
2.Pleticha Vladimír1973reg. muži 21. - 30. 
3.Kroupa Milan1965reg. muži 31. - 40. 
4.Grill Josef1967reg. muži 31. - 40. 
5.Kracman Martin1973reg. muži 31. - 40. 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40.N 
7.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. 
8.Knobloch Pavel1989reg. muži 41.- 50. 
9.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
10.Mareš Jan1983reg. muži 61. - 80. 
11.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80.N 
12.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
TJ AŠ Mladá Boleslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 131.-160. 
2.Niems Dušan1978kraj. muži 131.-160. 
3.Pácha Robin1992kraj. muži 161.-200. 
4.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
5.Kouřil Lubomír1982reg. muži 21.-30. 
6.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
7.Botka Jan2001reg. muži 61.-80. 
8.Hendrych Petr1958reg. muži 61.-80. 
9.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
10.Kupec Petr1977reg. muži 61.-80. 
11.Šípková Nela2000reg. muži 61.-80. N 
12.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. N 
TJ Spartak Čelákovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dražinovský Tomáš1983reg. muži 21.-30. 
2.Dvořák Petr1965reg. muži 21.-30. 
3.Bodlák Jan1972reg. muži 41.-60. 
4.Mlejnek Jiří1977reg. muži 41.-60. 
5.Pavlišák Jan1965reg. muži 41.-60. 
6.Duška Rudolf1957reg. muži 61.-80. 
7.Míchal Jiří1967reg. muži 61.-80. 
8.Duška Daniel1982reg. muži 61.-80. 
9.Dlouhý Martin1971reg. muži 81.-100. 
10.Ulip Miloslav1949reg. muži 81.-100. 
11.Bárta Jan1991reg. muži 101.-120. 
TTC Kladno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990kraj. muži 101-130 
2.Pírka Josef1965reg. muži 20,5 
3.Jedlička Stanislav1959reg. muži 23 
4.Šulc Ladislav1951reg. muži 29 
5.Lážnovský Jiří1959reg. muži 31-35 
6.Tuček Miroslav1963reg. muži 51-60 
7.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
8.Bílý Tomáš1978reg. muži 61-70 
9.Hlaváček Jan1952reg. muži 81-90 
10.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 130,5 
Sokol Přezletice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 131-160 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 161-200 
3.Slunéčko Radek1971kraj. muži 201-250 
4.Hataš Martin1963reg. muži 41-60 
5.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
6.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 61-80 
7.Ondráček Evžen1973nez.  
8.Bartoň Tomáš2001nez. Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
9.Šusta Petr2003nez. Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Velký Osek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloz Daniel1989kraj. muži 161-200 
2.Doležal Martin1998kraj. muži 201-250 
3.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-40 
4.Procházka Roman1979reg. muži 21-40 
5.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 21-40 
6.Laštovička Jiří1952reg. muži 71-100 
7.Hanušová Blanka1951reg. muži 71-100 
8.Novotný Karel1956reg. muži 101-130 
TJ Sokol Krchleby B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961kraj. muži 161-200 
2.Táborský Luboš1969reg. muži 21-30 
3.Král Jindřich1959reg. muži 21-30 
4.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
5.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
6.Hlinovský Dominik2001reg. muži 31-50 
7.Jaroň Daniel2002reg. muži 31-50Hostování z TTC Brandýs n.L, spolek
8.Paclt Milan1961reg. muži 51-70 
9.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
10.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
11.Táborský Štěpán1992reg. muži Nez 
TTC Bělá pod Bezdězem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Petr1975kraj. muži 201 - 250 
2.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 31 - 40 N 
3.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
4.Blecha David1997reg. muži 41 - 50 N 
5.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
6.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
7.Vokoun Petr1969reg. muži 81 - 100 
8.Dufek Martin1964reg. muži 81 - 100 
9.Elstner Lukáš1988reg. muži Nezařazen 
10.Slobodzian Jakub1989reg. muži Nezařazen 
11.Svobodová Lucie1990reg. ženy 5 
Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 201.-250. 
2.Hrdý Radek1995kraj. muži 201.-250. 
3.Točík Radek1994reg. muži 13. 
4.Halama Jiří1963reg. muži 24. 
5.Hrdý Miroslav1967reg. muži 30.-31. 
6.Vaněk Antonín1964reg. muži 38.N 
7.Papež Miloslav1989reg. muži 53.-54. 
8.Šimon Vladimír1952reg. muži 64.-70. 
9.Holina Josef1941reg. muži 71.-76. 
10.Raček Jan1950reg. muži 71.-76. 
11.Borecká Světluška1948reg. muži 77.-85. 
12.Danaj Milan1945reg. muži 77.-85. 
13.Hollein Martin1972reg. muži 86.-92. 
14.Brauner Josef1941reg. muži 111.N 
15.Krejčová Eliška1927reg. muži 117.N 
16.Legát Lukáš1971nez.  
17.Donát Zdeněk1963nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS