Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stacho Libor1966kraj. muži 161-200 
2.Taller Filip1989kraj. muži 161-200 
3.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 161-200 
4.Macháček Pavel st.1963reg. muži 16-27 
5.Freisleben Radek1984reg. muži 16-27 
6.Drbohlav Marek1970reg. muži 27,5 
7.Zamazal Pavel1962reg. muži 27,5 
8.Kilian Vít1989reg. muži 31-40 
9.Selement Jaroslav1967reg. muži 41-50 
10.Bujárek Milan1954reg. muži 41-50 
11.Tůma Martin1982reg. muži 51-60 
12.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
TJ Tatran Sedlčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 21.-30. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 161.-200. 
3.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 161.-200. 
4.Lesák Jakub1987reg. muži 31.-50. 
5.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
6.Šíp Martin1981reg. muži 31.-50. 
7.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
8.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 70N 
9.Homolka Libor1970reg. muži 71.-100. 
10.Poslední Pavel1961reg. muži 71.-100. 
11.Palátka Daniel1997reg. muži 71.-100. 
12.Kunc Zdeněk1967reg. muži 100N 
13.Bárta Radek1984reg. muži 101.-133. 
14.Řezáč David1999reg. muži 133N 
15.Csanyi Daniel2002reg. muži 133N 
16.Strnad Vladimír1961nez.  
17.Neužil Pavel1963nez.  
18.Mašek Roman1975nez.  
19.Lískovec Ivan1957nez.  
20.Kunc Zdeněk ml.1991nez.  
21.Dlouhý Matěj1998nez.  
22.Homolka Rudolf1944nez.  
23.Jarolímek Miroslav1954nez.  
TJ Sokol Hudlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 131.-160. 
2.Drož Jan1965kraj. muži 161.-200. 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 161.-200. 
4.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 201.-250.Hostování z KST Rakovník
5.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41.-50. N 
6.Lev Daniel1996reg. muži 52.-65.N 
7.Sklenář David1981reg. muži 66.-80. 
8.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 66.-80. 
9.Dvořák Kamil1980reg. muži 66.-80. 
10.Lev Leoš1963reg. muži 66.-80.N 
11.Bartůněk David1998reg. muži 81.-100. 
12.Nový Oto1961reg. muži 81.-100. 
13.Štanc Ota1969reg. muži 81.-100. 
14.Zíma Petr1982reg. muži 81.-100. 
15.Hrkal Rudolf1954reg. muži 121.-140.N 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 131.-160. 
2.Škrabal Radek1987kraj. muži 201.-250. 
3.Volek Václav1989kraj. muži 201.-250. 
4.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
5.Vinš Karel1956reg. muži 31.-50. 
6.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 51.-70. 
7.Ondráček Oldřich1987reg. muži 51.-70. 
8.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
9.Moravec Patrik1977reg. muži 71.-100. 
10.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-133. 
11.Anděl Milan1957reg. muži 101.-133. 
ST Benešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Jaroslav1988reg. muži 3. 
2.Srb Pavel1978reg. muži 21.-30. 
3.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 31.-50. 
4.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 31.-50. 
5.Košař Pavel1952reg. muži 31.-50. 
6.Mohr Tomáš1979reg. muži 31.-50. 
7.Hausenblas Jakub1997reg. muži 31.-50. 
8.Plíšek Jan2003reg. muži 221.-250. 
9.Plíšek Pavel2008reg. muži 221.-250. 
10.Povolný Aleš1968reg. muži N. 
11.Zvolský Miroslav1964reg. muži N.. 
12.Dvořák Martin2005reg. muži N. 
13.Pěnkavová Dagmar1998kraj. ženy 13.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 201. - 250. 
2.Herman Miloš1976reg. muži 31. - 40. 
3.Skalka Josef1974reg. muži 31. - 40. 
4.Kroc František1973reg. muži 51. - 65 
5.Fischer Lukáš2000reg. muži 66. -80. 
6.Švamberk Jan1995reg. muži 66. -80. 
7.Solar Václav1991reg. muži 81. -100. 
8.Herman Miloš ml.2003reg. muži 101. - 120. 
9.Švamberk Michal1990reg. muži 101. - 120. 
10.Vurm Radek1996reg. muži 121. - 140. 
11.Lysák Stanislav1959reg. muži N 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunc Petr1970kraj. muži 201.-250. 
2.Křemen Josef1973reg. muži 41.-50.N 
3.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65. 
4.Müller Jiří1976reg. muži 51.-65. 
5.Svoboda Jaromír1973reg. muži 51.-65. 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
7.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
8.Spousta Jan1967reg. muži 51.-65. 
9.Spousta David1997reg. muži 66.-80. 
10.Drahovzal Petr1951reg. muži 81.-100. 
11.Cajthaml Pavel1970reg. muži 81.-100. 
12.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100.N 
13.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
14.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
15.Zíma Radek1976reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Hořovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Pavel1981kraj. muži 71-100 
2.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 161-200 
3.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
4.Červenka Miroslav1964reg. muži 51-65 
5.Rataj Miloš1976reg. muži 51-65 
6.Kebrle Josef1955reg. muži 66-80 
7.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 81-100 
8.Špička Jiří1958reg. muži 81-100 
9.Nykl Zdeněk1999reg. muži 101-120 
10.Koros Zdeněk1953reg. muži 121-140 
11.Veigend Josef1956reg. muži 141-155 
12.Bláha Hynek2000reg. muži 41.-50.Střídavý start z TJ Praskolesy
T. J. Sokol Králův Dvůr B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včelička Lubomír1969kraj. muži 101-130 
2.Bohdan Luděk1967kraj. muži 200 N 
3.Šrámek David1978reg. muži 31-40 
4.Křikava Richard1994reg. muži 41-50 
5.Bielčik Miroslav1982reg. muži 41-50N 
6.Bělohoubek Vlastimil1963reg. muži 52-65 N 
7.Vrecion Jiří1999reg. muži 66-80 
8.Kračmer Matěj2000reg. muži 81-100 
9.Richterová Eva1957reg. muži 101-120 
10.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 101-120N 
11.Hucek Filip2003reg. muži 121-140N 
12.Hlaváček Jan1976reg. muži 141-155N 
13.Junek Jan2003kraj. sži 27 
14.Melenec Matěj2005kraj. mži 15 
15.Malina Václav1975nez.  
TJ Sokol Voznice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Selucký David1968reg. muži 51-70 
2.Müller Václav1952reg. muži 51-70 
3.Chmelař Miroslav1961reg. muži 51-70 
4.Pilecký Jiří1978reg. muži 51-70 
5.Soukup Michal1977reg. muži 71-100 
6.Martínek Hubert1994reg. muži 71-100 
7.Vacek Pavel1980reg. muži 71-100 
8.Hovorka Karel1976reg. muži 101-133 
9.Beneš Radim1959reg. muži 101-133 
10.Viktora Michal1979nez. muži  
11.Hušek Antonín1968nez. muži  
12.Čížková Sylva1965nez. muži  
13.Vyštejn Petr1966nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petráň Zdeněk1985kraj. muži 201.-250. 
2.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
3.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
4.Lukeš Tomáš1993reg. muži 31.-50. 
5.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 71.-100. 
6.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-133. 
7.Burian Václav1962reg. muži 101.-133. 
8.Steiner Petr1971nez.  
SK Březnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 161-200 
2.Soused Milan1970reg. muži 21-30 
3.Petrovic Pavel1964reg. muži 31-50 
4.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 
5.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
6.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
7.Říha Bohumil1983reg. muži 31-50 
8.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
9.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 51-70 
10.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
11.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
12.Sousedová Johana2005reg. muži 101-133 
13.Sousedová Dominika2003reg. muži 101-133 
14.Soused Daniel2004reg. muži 133N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline