Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
TTC Žehuň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 250.N 
2.Kvasnička Jan1987reg. muži 31-50 
3.Kvasnička Daniel ml.1985reg. muži 31-50 
4.Votík Jan1996reg. muži 31-50 
5.Bečvářová Michaela1996reg. muži 51-70 
6.Jiroudek Milan1986reg. muži 71-100 
7.Adamčík Petr1952reg. muži 71-100 
8.Kvasnička Daniel st.1958reg. muži 101-150 
9.Vondruška Libor1954reg. muži 151-200 
10.Kocner Petr1959reg. muži 151-200 
TJ Sadská C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fedačka Michal1976kraj. muži 201-250 
2.Dvořák Jaroslav1971kraj. muži 201-250 
3.Motl Milan1975reg. muži 21-30 
4.Vydra Milan1969reg. muži 21-30 
5.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31-50 
6.Počarovský Pavel1975reg. muži 51-70 
7.Fiedler Michael1997reg. muži 51-70 
8.Trejdl Dušan1972reg. muži 51-70 
9.Dědek Martin1972reg. muži 51-70 
10.Hubáček Jiří1971reg. muži 51-70 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 71-100 
12.Pelant Roman1976reg. muži 101-150 
13.Sláčal Pavel2004reg. muži 101 - 150 
TJ Lokomotiva Nymburk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 201-250 
2.Kyncl Miloslav1960kraj. muži 201-250 
3.Kokojan Tomáš1966reg. muži 31-50 
4.Šimek Jiří1958reg. muži 51-70 
5.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
6.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
7.Rufer David1966reg. muži 101-150 
8.Skořepová Eva1975reg. muži 151-200 
9.Hána Sebastián2003reg. muži 201-250 
10.Falber Martin2002reg. muži 201-250 
11.Falber Michal2002reg. muži 201-250 
12.Vrba Ondřej2003reg. muži 251-300 
13.Mlejnek Antonín st.1951nez. muži  
14.Mlejnek Antonín2005nez. muži  
TTC Brandýs nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gräf Miloš1972kraj. muži 100N 
2.Balák Kryštof2001kraj. muži 201-250 
3.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 31-40 
4.Sysel Vojtěch2000reg. muži 31-40 
5.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
6.Zatřepálek Petr1995reg. muži 31-40 
7.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 41-60 
8.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
9.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
10.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
11.Semián Richard1973reg. muži 41-60 
12.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
13.Šeligová Tereza1995reg. muži 61-80 
14.Zatřepálek Pavel1968nez. muži  
15.Holub Zdeněk1954nez. muži  
16.Daňkovský Richard1994nez. muži  
TTC Říčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uksa Tomáš1971kraj. muži 201-250 
2.Voráč Jiří1982reg. muži 16-20 
3.Erlich Luboš1963reg. muži 31-40 
4.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
5.Stárek Karel st.1956reg. muži 31-40 
6.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
7.Stárek Karel ml.1979reg. muži 41-60 
8.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
9.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
10.Černý Roman1980reg. muži 41-60 N 
11.Šmíd Miroslav2003reg. muži 41-60 NHostování z AC Sparta Praha
12.Vitvar Milan1973reg. muži 61-80 
13.Šantavý Jan1980reg. muži 61-80 N 
14.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
15.Pígl Tomáš1982reg. muži 81-100 
16.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
ST Benešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Betuštiak Petr1977kraj. muži 250.N 
2.Šturc Jiří1989reg. muži 4. 
3.Váňa Miroslav1951reg. muži 5. 
4.Zrcek Miroslav1952reg. muži 7. 
5.Barta Ivan1977reg. muži 11.-15. 
6.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 8.Střídavý start z SKST Vlašim
TJ Sokol Čáslav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosnovec Martin1973kraj. muži 161-200 
2.Koždoň Roman1981kraj. muži 161-200 
3.Lövl Jan1984reg. muži 16-20 
4.Mucha Ondřej1974reg. muži 16-20 
5.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 21-30 
6.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
7.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 31-40 
8.Petržílka Ondřej1998reg. muži 51-60 
9.Kotrba Jaroslav1969reg. muži 61-70 
10.Líska Filip2001reg. muži 81-90 
11.Beran Stanislav1970reg. muži 91-100 
TJ Sokol Čáslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
2.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
3.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 21-30 
4.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
5.Štefl Václav1979reg. muži 30N 
6.Beran Tomáš2000reg. muži 31-40 
7.Širák Daniel1972reg. muži 50N 
8.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
9.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
10.Mundil Robert1988reg. muži 71-80 
Sokol Přezletice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1975kraj. muži 131-160 
2.Dvořák Jan1971kraj. muži 201-250 
3.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
4.Poláček Petr1972reg. muži 41-60 
5.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
6.Havazík Roman1971reg. muži 41-60 
7.Horálek Jiří1966reg. muži 61-80 
8.Nováková Ivana1970reg. muži 81-100 
9.Hron Martin1978reg. muži 101-120 
10.Rulc Lukáš nejml.2003nez. Střídavý start z AC Sparta Praha
11.Zítek Martin2002nez. Střídavý start z AC Sparta Praha
TJ Sokol Velký Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 161-200 
2.Svoboda Pavel1976kraj. muži 161-200 
3.Moravec Stanislav1971kraj. muži 201-250 
4.Vendl Jakub1985reg. muži 21-40 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 41-70 
6.Čížek Martin1984reg. muži 41-70 
7.Svoboda Karel1945reg. muži 41-70 
8.Buriánek Daniel2000reg. muži 71.-100.Střídavý start z KST Týnec nad Labem
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 201-250 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 201-250 
3.Burda Roman1972reg. muži 21-40 
4.Vacek Miroslav1960reg. muži 21-40 
5.Röhrl Theodor1966reg. muži 21-40 
6.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 21-40 
7.Skyva Milan1949reg. muži 21-40 
8.Moravec Václav1963reg. muži 41-70 
9.Čihák Jaroslav1952reg. muži 41-70 
10.Kleibl Michal1979reg. muži 71-100 
11.Rob Karel1967reg. muži 71-100 
12.Pak Viktor1953reg. muži 71-100 
13.Chvojka Antonín1947reg. muži 71-100 
14.Novák Petr1973reg. muži 101-130 
TJ Sokol Kutná Hora B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 131.-160. 
2.Majer Pavel1953kraj. muži 161.-200. 
3.Liberský Karel1974kraj. muži 201.-250. 
4.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
5.Růžička Dušan1972reg. muži 16.-20. 
6.Kořínek Milan1976reg. muži 30. N 
7.Cihlář Jan1981reg. muži 40. N 
8.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 41.-50. 
9.Dusil Filip2000reg. muži 51.-60. 
10.Kvíz Martin1982reg. muži 51.-60. 
11.Líbal Václav1993reg. muži 51.-60. 
12.Líbal Tomáš1990reg. muži 61.-70. 
13.Kolman Leon2003reg. muži 91.-100. 
14.Faltín Antonín1955nez. muži  
15.Tivodar Michal1964nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline