Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP 1.třídy
Újezdec-Těšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 151-160 
2.Březina Radomír1974reg. muži 71-80 
3.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 71-80N 
4.Brulík Josef1973reg. muži 81-90N 
5.Lekešová Zuzana1999reg. muži 91-100 
6.Man František1943reg. muži 91-100 
7.Švehla Ladislav1965reg. muži 121-130 
8.Heinrich Stanislav1963reg. muži 141-150 
9.Příhodová Miroslava1982reg. muži 181-190N 
10.Švihký Petr1976reg. muži 221-230 
11.Pummer David2000reg. muži 241-250 
12.Surý Jakub2001reg. muži 241-250N 
13.Lekeš Roman2007nez.  
Bojkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Jiří1956kraj. muži 71.-80. 
2.Kolařík Radomír1974reg. muži 101.-110. 
3.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 101.-110. 
4.Stehlík Jan1961reg. muži 131.-140. 
5.Macháček Oldřich1986reg. muži N 151.-160. 
6.Salvet Ladislav1986nez. muži  
Dolní Němčí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Antonín2000reg. muži 81-90 
2.Ježek Vít1994reg. muži 91-100 
3.Uher Jaroslav1949reg. muži 101-110 N 
4.Jurásek Robin2000reg. muži 131-140 
5.Bobčík Přemysl2003reg. muži 191-200 
6.Šálek Jan1980reg. muži 201-210 
7.Uher Adrian2004reg. muži 241-250 
8.Bobčík Matyáš2006reg. muži 221-230 
9.Hibler Tomáš2004reg. muži 241-250 
10.Němeček Václav2005kraj. muži 261-270 N 
11.Baroň Martin2004reg. muži 261-270 
12.Machalík Jan2004reg. muži 261-270 N 
13.Kočiš Michal1983nez.  
14.Pitner Dominik1998nez.  
Strání A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staroba Josef1974reg. muži 51. - 60. 
2.Tomanec Lukáš1997reg. dci 71. - 80. 
3.Knotek Jiří st.1973reg. muži 71. - 80. 
4.Pavluš Jan ml.1977reg. muži 131. - 140. 
5.Mikláš Petr1970reg. muži 171. - 180. 
6.Bušo Libor1973reg. muži 171. - 180. 
7.Štajner Jakub1997reg. dci 181. - 190. 
8.Štajner Petr1969reg. muži 191. - 200. 
9.Popelka Václav1970reg. muži 201. - 210. 
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Radek st.1964reg. muži 121-130 
2.Capanda Radim1967reg. muži 151-160 
3.Kolečkář Matyáš2008nez. muži  
4.Horáček Václav1986nez. muži  
5.Vilímcová Ester2003nez. muži  
6.Schuster Lukáš2005nez. muži  
7.Malíková Klára2002nez. muži  
8.Vrzalová Štěpánka2004nez. muži  
9.Dohnal Vojtěch1998nez. muži  
10.Novotný Vojtěch2001reg. muži 231.-240.Střídavý start z Dům dětí a mládeže Uherský Ostroh, příspěvková
11.Kozelek Ondřej2004nez. muži Střídavý start z KST Hluk
Vlčnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlýnek Radomír1966reg. muži 71.-80. 
2.Turzík Vlastimil1982nez. muži 81.-90.N 
3.Křapa Ivo1967reg. muži 91.-100. 
4.Moštěk Marcel1982reg. muži 101.-110. 
5.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 121.-130. 
6.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.140. 
7.Hauerlandová Monika1995reg. muži 141.-150. 
8.Vráblík Dušan1955reg. muži 151.-160. 
9.Kolaja Aleš1990reg. muži 161.170 
10.Pešl Miroslav1970reg. muži 241.-250. 
11.Bednařík Marek1995reg. muži 251.-260 
12.Kučera František1944reg. muži 241.-250. 
Drsl.-Veletiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bičan Miroslav2000reg. muži 19N 
2.Orlovský Martin1982reg. muži 21.-30. 
3.Rumanovský Michal1972reg. muži 61.-70. 
4.Trtek Tomáš1999reg. muži 71.-80. 
5.Zemánek Tomáš1991reg. muži 71.-80. 
6.Kryštof Radek1977reg. muži 81.-90. 
7.Tománková Jana1962reg. muži 91.-100. 
8.Niessner Josef1992reg. muži 91.-100. 
9.Adámek Štěpán1944reg. muži 91.-100. 
10.Blažek Dominik1990reg. muži 101.-110. 
11.Niessner Emil1992reg. muži 101.-110. 
12.Orlovský Karel1959reg. muži 111.-120. 
13.Zemánek Josef2001reg. muži 121.-130. 
14.Trtek Šimon2001reg. muži 141.-150. 
15.Ševeček Stanislav1962reg. muži 181.-190. 
16.Struhelka Jiří1971reg. muži 191.-200. 
17.Javor Jan1952reg. muži 201.-210. 
18.Cihlář Vladimír1963reg. muži 261.-270.N 
Vážany-Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Petr1976reg. muži 31-40 
2.Krys Roman1991reg. muži 51-60 
3.Laga Zbyněk1973reg. muži 81-90 
4.Hlavica Petr1976reg. muži 81-90 
5.Gottwald Jakub1988reg. muži 101-110 
6.Durčák Tomáš1975reg. muži 121-130 
7.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
8.Schottl Teodor1962reg. muži 131-140 
9.Šoustek Ondřej1985reg. muži 141-150 
10.Neuberger Libor1963reg. muži 151-160 
11.Mrkva David1975reg. muži 161-170 
12.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 191-200 
Břestek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Vladimír1974reg. muži 61.-70. 
2.Janík Michal1976reg. muži 81. - 90. 
3.Konečný Rudolf1971reg. muži 101. - 110. 
4.Kučík Květoslav1967reg. muži 111. - 120. 
5.Basovník Kamil1972reg. muži 111. - 120.N 
6.Malíková Alžběta1999reg. muži 141. - 150. 
7.Malík Petr1974reg. muži 181. - 190. 
8.Krušina Jindřich1958reg. muži 201. - 210. 
9.Ševčík Jiří1967reg. muži 221. - 230. 
10.Malík Roman1972reg. muži 231. - 240. 
11.Hubíček Josef1979reg. muži 231. - 240. 
12.Kovářík Lukáš2005reg. muži 261. - 270.N 
13.Černota David2006reg. muži 261. - 270.N 
14.Kučík Jakub1993reg. muži 261. - 270.N 
Orel Ostr. N.Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný Martin1994kraj. muži 181.-190. 
2.Basovník Milan2000reg. muži 61.-70. 
3.Mičola Václav1967reg. muži 81.-90. 
4.Valný Vojtěch1993reg. muži 131.-140.N 
5.Kodrla Tomáš1988reg. muži 111.-120. 
6.Vlk Antonín1940reg. muži 151.-160. 
7.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 151.-160. 
8.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-160. 
9.Šmejkal Filip1996reg. muži 161.-170. 
10.Mareček Šimon2000reg. muži 161.-170. 
11.Konečný Josef1966reg. muži 171.-180. 
12.Rampáček Patrik2000reg. muži 171.-180. 
13.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-180. 
14.Vařecha Martin1983reg. muži 181.-190. 
15.Kodrla Miroslav1967reg. muži 181.-190. 
16.Zumr Matěj2000reg. muži 201.-210.N 
17.Miklíček Dominik2001reg. muži 211.-220. 
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostka Matěj1998reg. muži 51 - 60 
2.Glajch Jan1998reg. muži 71 - 80 
3.Krpálek Martin1999reg. muži 81 - 90 
4.Glajch Michal1970reg. muži 111 - 120 
5.Mikulka Petr1989reg. muži 121 - 130 
6.Jurásek Cyril2000reg. muži 141 - 150 
7.Mikulka Libor1967reg. muži 151 - 160 
8.Michalčík Matyáš2003reg. muži 231 - 240 
9.Novák Ludvík2004reg. muži 251 - 260 
10.Mlček Ladislav2008reg. muži 261 - 270 
11.Vaverka Ivo1989reg. muži 261 - 270 
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rychlík Ivan1951reg. muži 61.-70. 
2.Polášek Radek1994reg. muži 91.-100. 
3.Holub Petr1965reg. muži 101.-110. 
4.Pospíšil Marek1973reg. muži 111.-120. 
5.Barcuch Josef1955reg. muži 111.-120. 
6.Vařák Milan st.1964reg. muži 11.-120.N 
7.Škráček Jan1990reg. muži 131.-140. 
8.Foltýn Jakub1996reg. muži 151.-160. 
9.Pekař Tomáš2003reg. muži 171.-180. 
10.Blaha Jan2003reg. muži 181.-190. 
11.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 191.-200. 
12.Slívová Adriana2001reg. muži 211.-220. 
13.Pekař Jiří st.1971reg. muži 221.-230 
14.Rešl František1956reg. muži 221.-230. 
15.Vařák Jan2001reg. muži 241.-250.N 
16.Janků Martin2000reg. muži 241.-250. 
17.Grubl Matyáš2000reg. muži 251.-260.N 
18.Gajdošík Jan2002reg. muži 251.-260.N 
19.Hyroš Richard2003nez.  
20.Holák David2006nez.  
21.Bereznaj Michal2005nez.  
22.Berecka Martin2003nez.  
23.Hyža Pavel ml.2005nez.  
24.Knap Štěpán2004nez.  
25.Rosůlek Zbyněk2005nez.  
26.Tománek Marek2004nez.  
27.Tománek Petr2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy