Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP 5.třídy
Orel UH C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukvic Jan1980nez. muži 251.-260. 
2.Kaštánek Zdeněk1983nez. muži 251.-260. 
3.Slivečková Lenka1976reg. muži 261.-270. 
4.Hvožďa Petr2000nez. muži 261.-270. 
5.Bukvic Jiří1950nez. muži 261.-270. 
6.Fusek Jaroslav1972nez. muži nezařazený 
7.Říha Jakub1992nez. muži nezařazený 
Bystřice p. Lop. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dornica Petr1988reg. muži 181-190 
2.Machala Radek1988reg. muži 211-220 
3.Popelka David1996reg. muži 231-240 
4.Machala Tomáš1999reg. muži 251-260 
5.Hodulík David2000reg. muži 261-270N 
6.Kubena Marek2000reg. muži 261-270N 
7.Machala Roman1976reg. muži 261-270N 
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobková Veronika1998reg. muži 261-270 
2.Grebeňová Jana1997reg. muži 261-270 
3.Capanda Jakub1998reg. muži 261-270N 
4.Grebeňová Petra2001reg. muži 261-270N 
5.Dufka František1958reg. muži 201-210N 
6.Vojtík Jakub1986reg. muži 261-270N 
7.Polášek Zdeněk1956nez. muži  
8.Capanda Tadeáš2005nez. muži  
9.Gabriel Kryštof2002nez. muži  
10.Vilímcová Ester2003nez. muži  
Vlčnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vráblík Dušan1955reg. muži 151.-160. 
2.Kolaja Aleš1990reg. muži 161.170 
3.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. muži 231.-240.Hostování z TJ Sokol Újezdec-Těšov,z.s.
4.Kučera František1944reg. muži 241.-250. 
5.Pešl Miroslav1970reg. muži 241.-250. 
6.Bednařík Marek1995reg. muži 251.-260 
7.Kašpařík Lukáš1984nez. muži N 
Uherský Ostroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelař Michal1972reg. muži 221.-230. 
2.Novotný Vojtěch2001reg. ženy 231.-240. 
3.Novotný Antonín1974reg. muži 231.-240. 
4.Halíček Jan1983reg. muži 241.-250. 
5.Kvapil Radek1984reg. muži 251.-260. 
6.Janata Pavel1974reg. muži nez. 
7.Svoboda Martin1983reg. muži nez. 
Bánov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švestka Josef1965reg. muži 231. - 240. 
2.Vítek Jaroslav1955reg. muži 231. - 240. N 
3.Balouch Milan1969reg. muži 241. - 250. 
4.Lekeš Lukáš1998reg. muži 251. - 260. N 
5.Sedlák Petr st.1969reg. muži nezařazen 
6.Pražan Petr1954reg. muži nezařazen 
7.Szymurda Emil1971reg. muži nezařazen 
8.Sedlák Petr2007reg. muži nezařazen 
Horní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobčík Adam1977reg. muži 191.-200. 
2.Dvořáček Tomáš1996reg. muži 211.-220. 
3.Tureček Marek1980reg. muži 241.-250. 
4.Zapletal Zdeněk1984nez. muži 251.-260.N 
5.Bobčík Roman1986reg. muži N 
6.Huňka Vladimír1980reg. muži N 
7.Kadlček Petr1996reg. muži N 
8.Kočí Martin2007reg. muži N 
9.Lukáš Petr1972reg. muži N 
Nivnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. 
2.Libra Petr1989reg. muži 141.-150. 
3.Fraňo Jan1964reg. muži 171.-180. 
4.Beníček Jiří1953nez. muži  
5.Bršlica Josef1947nez. muži  
6.Bulejko David1980nez. muži  
7.Fojtík Karel2000nez. muži  
8.Fojtík Martin1972nez. muži  
9.Gregůrek Ivo1975nez. muži  
10.Kautský Tomáš1998nez. muži  
11.Vykydal Adam1999nez. muži  
Vážany - Ořechov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tesař Miloslav1954reg. muži 251-260 
2.Stupňánek Jiří2001reg. dci 251-260 N 
3.Pokorák Radim1999reg. muži 261-270N 
4.Bartošík Josef1962reg. muži n 
5.Strouhal Michal1998reg. muži N 
6.Lechner Ladislav2002reg. dci N 
7.Gajdůšek Petr2002reg. dci n 
8.Nožička Marek2001reg. dci N 
9.Stodůlka Martin2003reg. sži n 
10.Nevařilová Magdaléna2007reg. nžy N 
11.Machynka Milan2003reg. sži n 
12.Chmelař Lukáš2005reg. sži n 
13.Chmelař Roman2006reg. sži n 
14.Schestauber Michal2004reg. sži n 
15.Uhlíř Vít2005reg. mži n 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy