Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Tatobity A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlubůček Vlastimil st.1974reg. muži 21-60 
2.Marcinčik Michal1966reg. muži 60 N 
3.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
4.Šteffan Jan1984nez. muži 61-100 
5.Brouček Tomáš1981reg. muži 101-148 
6.Hyková Šárka1984reg. muži 101-148 
7.Hoření Radek1975reg. muži 101-148 
8.Mráz Luboš1967reg. muži 101-148 
9.Jílek Miroslav1955reg. muži 101-148 
10.Adamíra Jiří1977reg. muži 149-162 
11.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 149-162 
12.Hyka Karel1946reg. muži 149-162 
13.Kořínková Lucie2005nez.  
SO Slaná u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Richard1987reg. muži 21-60 
2.Janata Tomáš1996reg. muži 61-100 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
4.Kouble Daniel1997nez. muži x 
5.Strnad Jan1970nez. muži x 
TJ Sokol Horní Branná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tryzna Pavel1948reg. muži 21 - 60 
2.Krejčí Josef1946reg. muži 21 - 60 
3.Janda Vladimír1960reg. muži 61 - 100 
4.Zavoral Ivo1953reg. muži 61 - 100 
5.Šeda Zdeněk1952reg. muži 61 - 100 
6.Kučera Michal1973reg. muži 101 - 148 
7.Hofmann Vladimír1946reg. muži nezař. 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlata Petr1957kraj. muži 41-60 
2.Hrubý Jiří1961kraj. muži 101-130 
3.Exner Petr1977nez. muži  
4.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
5.Skalský Milan1970nez. muži  
6.Pastorek Ondřej1987nez. muži  
TJ Sokol Bradlecká Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hercík Jan1980reg. muži 21-60 
2.Hercík Jaroslav ml.1972reg. muži 21-60 
3.Tominec Tomáš1971reg. muži 61-100 
4.Morávek Luděk1966reg. muži 101-148 
5.Hercik Jaroslav st.1945reg. muži 101-148 
6.Hercík Michal1974reg. muži 149-162 
7.Novák Petr1977reg. muži - 
8.Jenček Radek1977reg. muži - 
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lutz Jan1972reg. muži 21-60 
2.Machačka Martin1975reg. muži 21-60 
3.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
4.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
5.Štenc Petr1974reg. muži 21-60 
6.Zuzánková Monika1970reg. muži 21-60 
7.Erbanová Jana1972nez. muži  
8.Machačková Jitka1974nez. muži  
9.Pejša Martin1972nez. muži  
10.Erban Zdeněk1965nez. muži  
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouhrabka Michal1976kraj. muži 101-130 
2.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
3.Svaček Igor1976reg. muži 21-60 
4.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
5.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
6.Prášková Vlasta1959reg. ženy 61-100 
7.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
8.Flajšr Antonín1964reg. muži 61-100 
9.Jůza Jiří1969reg. muži 101-148 
10.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-148 
11.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
12.Móro Jaroslav1960nez. muži  
13.Dokoupil Zdeněk1987nez. muži  
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
2.Šírek František1946reg. muži 21-60 
3.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
4.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
5.Macoun Michael1967reg. muži 101-148 
6.Vele Martin1972reg. muži 101-148 
7.Pleštil Luděk1979nez.  
8.Kůtek Milan1978nez.  
9.Čerňavská Renata1993nez. cizinec 
10.Brziak Jozef1970nez. muži  
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Jan st.1966kraj. muži 101-130 
2.Kuřík Martin1997reg. muži 21-60 
3.Vancl Jan1983reg. muži 21-60 
4.Suja Jan1960reg. muži 61-100 
5.Zahradník Leoš1968reg. mži 61-100 
6.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 61-100 
7.Tesař Miloš1963reg. muži 61-100 
8.Exner Tomáš2000reg. muži 101-148 
9.Šulc Jakub2002reg. dci 12 
10.Kuřík František2001reg. dci 13 
11.Hačková Adriana2002reg. dky 2 
TJ Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
2.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
3.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
4.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
6.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
8.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
9.Matoušková Stanislava1956reg. muži 100 N 
10.Varcl Jan ml.1990reg. muži 100 N 
11.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
12.Kosař Václav2003reg. muži 101-148 
13.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
14.Pitro Lukáš1999reg. muži 101-148 
15.Krauter Gunar1992nez.  
Sokol Víchová nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Miroslav1964reg. muži 61-100 
2.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 101-148 
3.Hartig Petr1971reg. muži 101-148 
4.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži 101-148 
5.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 101-148 
6.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 149-162 
7.Tobiáš Zdeněk1956reg. muži 149-162 
8.Návesník Stanislav1946reg. muži nezař. 
9.Vejnar Josef1957nez. muži nezař. 
10.Jirouš Zbyněk1960reg. muži nezař. 
TJ Sokol Nová Ves n. P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
2.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
3.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
4.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
5.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
6.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
7.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
8.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-148 
9.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-148 
10.Zelenková Monika1994reg. muži 149-162 
11.Hegarová Monika1991nez.  
12.Šubrt František2000nez.  
13.Otmar Milan ml.1982nez.  
14.Otmar Milan st.1959nez.  
15.Bláha David1987nez.  
16.Doškář Vladimír2003nez.  
17.Drašar Lukáš2004nez.  
18.Píro Štěpán2003nez.  
19.Havlová Veronika2001nez.  
20.Skalická Lucie2002nez.  
21.Čapková Klára2004nez.  
22.Podzimková Anna2006nez.  
23.Podzimková Eliška2004nez.  
24.Mizerová Viktorie2004nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS