Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 2. třídy
Sokol Benešov u Semil
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klikar Miloš1969reg. muži 101-130 
2.Martinec Jan1951reg. muži 101-130 
3.Seidl Jan1973reg. muži 101-130 
4.Strnad Pavel1974nez. muži nezařazen 
5.Drahný Stanislav1958nez.  
6.Brykner Milan2005nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Dr.F.L.Riegera,Semily
7.Kašík Tadeáš2004nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Dr.F.L.Riegera,Semily
8.Maťátko Lukáš2005nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Dr.F.L.Riegera,Semily
9.Vaníček Martin2005nez. Hostování z Sdružení rodičů a přátel ZŠ Dr.F.L.Riegera,Semily
TJ Sokol Tatobity B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyková Šárka1984reg. muži 101-148 
2.Hoření Radek1975reg. muži 101-148 
3.Brouček Tomáš1981reg. muži 101-148 
4.Jílek Miroslav1955reg. muži 101-148 
5.Mráz Luboš1967reg. muži 101-148 
6.Hyka Karel1946reg. muži 149-162 
7.Kořínková Lucie2005nez.  
TJ Sokol Tatobity C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamíra Jiří ml.2003reg. muži 149-162 
2.Adamíra Jiří1977reg. muži 149-162 
3.Tauchman Jiří1968nez.  
4.Adamíra Šimon2007nez.  
5.Buriánek Jan2005nez.  
6.Sokolová Barbora2005nez.  
7.Svoboda Matouš2006nez.  
8.Svoboda Štěpán2006nez.  
9.Šťastná Tereza2006nez.  
TJ Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonský Jaroslav1957reg. muži 21-60 
2.David Lukáš2003reg. muži 61-100 
3.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
4.Málek Lukáš1984reg. muži 61-100 
5.Krejsa Karel1952reg. muži 61-100 
6.Král Libor1971reg. muži 61-100 
7.Kubík Tomáš1972reg. muži 101-148 
8.Jína Vladimír1967nez. muži nez. 
9.Baudys Václav1964nez. muži nez. 
TJ Sokol Košťálov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Najbr Jiří1965reg. muži 61-100 
2.Prášková Vlasta1959reg. ženy 61-100 
3.Flajšr Antonín1964reg. muži 61-100 
4.Škaloud Miroslav1959reg. muži 61-100 
5.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-148 
6.Jůza Jiří1969reg. muži 101-148 
7.Malý Filip1995reg. muži 101-148 
8.Malá Michaela1999reg. dky 101-148 
9.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
10.Hochmal Zdeněk1958nez. muži  
11.Móro Jaroslav1960nez. muži  
12.Dokoupil Zdeněk1987nez. muži  
TJ Sokol Turnov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
2.Mencl Kryštof2004reg. muži 61-100 
3.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
4.Varcl Jan ml.1990reg. muži 100 N 
5.Louda Václav1975reg. muži 101-148 
6.Brenner Matěj2001reg. muži 101-148 
7.Kosař Václav2003reg. muži 101-148 
8.Ouvín Josef1950reg. muži 101-148 
9.Mencl Radek1997nez.  
10.Nechvíl Richard2008nez. Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Sokol STAR Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
2.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
3.Filip Josef2000reg. muži 61-100 
4.Pařízek Jan1951reg. muži 61-100 
5.Sedláček Miroslav1952reg. muži 101-148 
6.Franců Matyáš2003nez.  
7.Liška Martin2004nez.  
8.Pitelová Vladimíra1972nez.  
Sokol STAR Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Radek1976reg. muži 101-148 
2.Pokorný Martin1987reg. muži 101-148 
3.Brož Kryštof2005reg. muži 101-148Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Turnov
4.Zajíček Jan st.1943reg. muži 149-162 
5.Housa Aleš1977nez. x 
6.Balada Jakub2003nez. x 
7.Vondrák Michal2003nez. x 
8.Bříza Jakub2005nez. xHostování z Tělocvičná jednota Sokol Turnov
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiříček Jan1964reg. muži 61-100 
2.Holina Antonín1954reg. muži 61-100 
3.Hudský Libor1970reg. muži 61-100 
4.Kratochvíl Jaromír1951reg. muži 61-100 
5.Novotný Pavel1956reg. muži 61-100 
6.Novák Jiří1946nez. muži x 
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Martin1974reg. muži 61-100 
2.Václavík Miroslav1992reg. muži 101-148 
3.Brandejs Jan1979reg. muži 101-148 
4.Hykman Marek1992reg. muži 101-148 
5.Varga Ján1970reg. muži 149-162 
6.Holina Marek1991nez.  
Sokol Víchová nad Jizerou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 101-148 
2.Tobiáš Vladimír1963reg. muži 149-162 
3.Tobiáš Zdeněk1956reg. muži 149-162 
4.Návesník Stanislav1946reg. muži nezař. 
5.Vejnar Josef1957nez. muži nezař. 
6.Jirouš Zbyněk1960reg. muži nezař. 
TJ Sokol Nová Ves n. P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
2.Fišarová Markéta1984reg. muži 61-100 
3.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
4.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-148 
5.Kynčl Luboš1952reg. muži 101-148 
6.Zelenková Monika1994reg. muži 149-162 
7.Hegarová Monika1991nez.  
8.Šubrt František2000nez.  
9.Otmar Milan ml.1982nez.  
10.Otmar Milan st.1959nez.  
11.Bláha David1987nez.  
12.Doškář Vladimír2003nez.  
13.Drašar Lukáš2004nez.  
14.Píro Štěpán2003nez.  
15.Havlová Veronika2001nez.  
16.Skalická Lucie2002nez.  
17.Čapková Klára2004nez.  
18.Podzimková Anna2006nez.  
19.Podzimková Eliška2004nez.  
20.Mizerová Viktorie2004nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS