Soupisky
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
Sokol PP Hr. Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skákal Martin1974kraj. muži 121-140 
2.Zeman Daniel1983kraj. muži 170 N 
3.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
4.Lebeda Matyáš2005kraj. muži 231-260 
5.Tuček Tomáš1965kraj. muži 230 N 
6.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 71-80 
7.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
8.Kosinka Josef1959reg. muži 71-80 
9.Tesolin Riccardo2003reg. muži 71-80 
10.Pauliš František1955reg. muži 81-90 
11.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 81-90 
12.Šorm Luboš ml.2005reg. muži 90 N 
13.Zajíc Jiří1962reg. muži 91-100 
14.Bém Milan1935reg. muži 110 N 
15.Riedl Josef1940reg. muži 111-121 
16.Tměj Milan1947reg. muži 111-121 
17.Kačer Pavel1959reg. muži 121 N 
18.Ježek Tomáš2003ČR sži 74 
19.Truněček Martin2004ČR sži 84 
20.Wagner Max Richard2005ČR sži 126 
21.Wagner Robin Mark2007ČR mži 98 
22.Pek Jan2005ČR mži 143 
23.Jeřábek Jáchym2007ČR nži 60 
24.Kozáková Tereza1999ČR ženy 94 
25.Sazimová Terezie2000ČR ženy 51Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
26.Klempererová Anna2003ČR ženy 82Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejfar Jakub1999kraj. muži 101-120 
2.Sochor Martin1992kraj. muži 121-140 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
4.Fišar Tomáš1988kraj. muži N200 
5.Růžek Roman1995kraj. muži 201-230 
6.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
7.Virag Miroslav1976reg. muži 62 
8.Stoklas Horst1966reg. muži 63 
9.Stuchlik Jiří1960reg. muži 76 
10.Fejfar Igor1969nez.  
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141-170 
2.Vraštil Tomáš2002kraj. muži 231-260 
3.Müller Ivan1960reg. muži N21 
4.Harcuba Pavel1968reg. muži 48 
5.Doule Petr1969reg. muži 51 
6.Rajm Martin1995reg. muži N68 
7.Kříž Milan st.1952reg. muži 69 
8.Augustin Ondřej1998reg. muži N77 
9.Kohut Jan1982reg. muži 86 
10.Rejha Josef1971reg. muži 107 
11.Kašík Martin2002reg. muži 125 
12.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 138 
13.Tintěra Aleš1978reg. muži 147 
14.Forgáč Adam1999reg. dci 6 
15.Fejtek Petr ml.2001reg. dci 7 
16.Lajbl Jan2002reg. dci 17 
17.Valeš Radim2003reg. dci 23 
18.Václavů Vojtěch2002reg. dci 31 
19.Voltr Vadim2005reg. dci 41 
20.Václavů Lukáš2004reg. sži 11 
21.Bodlák Ondřej1972nez.  
22.Harcuba Patrik2004nez.  
23.Havránek Lukáš1997nez.  
24.Hošek Petr2006nez.  
25.Kunášek František1946nez.  
26.Richter Tomáš1991nez.  
27.Turek Michal1978nez.  
28.Soukup Jiří1968kraj. muži 141-170 
29.Tázler Jakub2002reg. muži 102Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
Salamandr Hr. Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 81-90 
2.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-140 
3.Malý Tomáš1973kraj. muži 121-140 
4.Švorc Jan1994kraj. muži 121-140 
5.Čapek Libor1974nez. muži  
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 61-70. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120. 
3.Dymák Ladislav1976kraj. muži 121-140. 
4.Drahotský Tomáš1987kraj. muži N140. 
5.Sixta Daniel1974kraj. muži 121-140. 
6.Klimenta Matěj2002kraj. muži 201-230. 
7.Buchar Petr1960kraj. muži 231-260. 
8.Dian Marek1973kraj. muži 231-260. 
9.Kalvach Petr1949kraj. muži 231-260. 
10.Rulc Bohumír1946reg. muži 101-110. 
11.Bönisch Milan1947reg. muži N120. 
12.Doubek Martin1965reg. muži N120. 
13.Sixta Vít2005ČR sži 61. 
14.Sivák Ivan2005kraj. sži 24-27. 
15.Doubek Michal2004kraj. sži 32. 
16.Sivák Jakub2007kraj. sži 34-37. 
TJ Lázně Bělohrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grym Petr1964kraj. muži 141.-170. 
2.Petřivý Michal1981kraj. muži 171.-200. 
3.Klejch Filip1995kraj. muži 171.-200. 
4.Šulc Milan1965kraj. muži 231.-260. 
5.Klejch Adam2002reg. muži 53. 
6.Ordáň Martin1971reg. muži 71. 
7.Zívr Pavel1971reg. muži 78. 
8.Petřivý Milan1953reg. muži 81. 
9.Kout Tomáš1995reg. muži 88. 
10.Fejfar Zdeněk1977reg. muži 90. 
11.Šulc Jiří1962reg. muži 119. 
12.Kordík Jakub1994reg. muži 135. 
DTJ-Slavia Hr. Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Roman1976kraj. muži 121-140 
2.Kubíček Pavel1969kraj. muži 121-140 
3.Mates Michal1970kraj. muži N140 
4.Kolman Ivo1967kraj. muži 141-170 
5.Pugzík Antonín1955kraj. muži 141-170 
6.Schlappl Jaroslav1944kraj. muži 201-230 
7.Michálek Roman1970kraj. muži 231-260 
8.Kalenský Štěpán1994reg. muži 81-90 
9.Obrdlíková Lucie1985reg. muži N100 
10.Režný Pavel1966reg. muži 101-110 
11.Pozníková Veronika1988kraj. ženy N21cizinec 
12.Světlík Matěj2001nez. dci  
13.Dürschmied Jan2002nez. dci  
Jiskra Hořice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vzorek Rudolf1965kraj. muži 141-170. 
2.Zelený Martin1997kraj. muži 171-200. 
3.Kvapil Antonín1987kraj. muži 171-200. 
4.Zelený Jiří ml.1984kraj. muži 201-230. 
5.Šotek Jan1975kraj. muži 201-230. 
6.Štěpánek Zdeněk1977kraj. muži N260. 
7.Zemánek Vladimír1964reg. muži 56. 
8.Kárník Milan1995reg. muži 60. 
9.Krejčí Vojtěch1983reg. muži 143. 
10.Vyskočil Petr1972reg. muži 163. 
11.Hátle Milan1975reg. muži 164. 
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
2.Hanzl Matěj1995kraj. muži 171-200 
3.Loskot Václav1970kraj. muži 171-200 
4.Částka David1999kraj. muži 201-230 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231-260 
6.Šimek Karel1960reg. muži 91-100 
7.Halberštát Ondřej2002reg. muži 101-110 
8.Kvasnička Tomáš1989nez.  
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži N140 
2.Kycelt Petr1968kraj. muži 141-170 
3.Jiřička Josef1983kraj. muži 171-200 
4.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 171-200 
5.Šedivý Roman2000kraj. muži 171-200 
6.Kycelt Pavel1971kraj. muži 231-260 
7.Kycelt Martin1996reg. muži 71-80 
8.Havlín Jan1966reg. muži 81-90 
9.Leden Michal1976reg. muži 91-100 
10.Jeřábek Jan1973reg. muži N100 
11.Koníček Jan1992reg. muži 101-110 
12.Veselý Zdeněk1960reg. muži 101-110 
13.Kycelt Jakub2004reg. muži 101-110 
14.Kyceltová Petra2001reg. muži N121 
15.Fuxa Tomáš2004kraj. mži 19-20 
16.Fuxa Jiří2004kraj. mži 19-20 
17.Kycelt Lukáš2008kraj. mži 30-34 
18.Jirousek David2002nez. muži  
19.Dosedělová Marcela1971nez. muži  
Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraus Adam1994kraj. muži 201 - 230 
2.Veselý František1971reg. muži 57 
3.Vidra Milan1959reg. muži 71 - 80 
4.Hrubý Michal1977reg. muži 81 - 90 
5.Macák Lukáš1997reg. muži 91 - 100 
6.Sauer Miroslav1975reg. muži 91 - 100 
7.Panocha Jan1967reg. muži 91 - 100 
8.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91 - 100 
9.Haltuf David2001reg. muži 101 - 110 
10.Veinfurter Karel1979reg. muži 111 - 121 
11.Obermajer Pavel1982nez.  
12.Tonar Lukáš2002reg. muži 210Střídavý start z Tělovýchovná jednota Sokol Chomutice, z.s.
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
2.Brázda Martin1959kraj. muži 141-170 
3.Horák Jaroslav1949kraj. muži 141-170 
4.Matěásko Jiří1970kraj. muži 231-270 
5.Šín Jiří1948kraj. muži 201-230 
6.Honců Michal1972reg. muži 60N 
7.Tomeš Petr1957reg. muži 66-70 
8.Polanský Petr1967reg. muži 91-95 
9.Kocián Jiří1945reg. muži 131-140 
10.Petřík Jaromír1943reg. muži 141-152 
11.Vích Karel1943reg. muži 141-152 
12.Antošová Alena1948reg. muži 152N 
13.Antoš Michal2002reg. muži N130.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS