Soupisky
Regionální přebor II. třídy
TJ Sokol Velká Jesenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Zdeněk1952reg. muži 81-90 
2.Dvořáček Aleš1962reg. muži 91-100 
3.Kratěna Vojtěch1960reg. muži 101-120 
4.Ježek Pavel1975reg. muži 101-120 
5.Hofman Václav1954reg. muži 121-140 
6.Bekr Milan1971reg. muži 141-160 
7.Osladil Václav1960reg. muži 141-160 
8.Hofman Lukáš1983reg. muži 160N 
9.Cohorna Petr st.1968reg. muži 200N 
TJ Lokomotiva Meziměstí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podhorský Pavel1981reg. muži 71-80 
2.Ryšavý Roman1994reg. muži 120N 
3.Piskora Pavel1962reg. muži 160N 
4.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 160Ncizinec 
5.Brzecki Piotr1950reg. muži 160Ncizinec 
6.Bek Miroslav1949reg. muži 161-180 
7.Kuchta Petr1955reg. muži 161-180 
8.Vlach Tomáš1973reg. muži 201-212 
9.Vlach Tomáš nejml.2006kraj. mži 15 
10.Krejčová Kateřina2008kraj. nžy 11 
11.Čápová Ella2010kraj. nžy 12 
Jednota Orel Bohuslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tojnar Jiří st.1970reg. muži 71-80 
2.Krupička Vladimír1961reg. muži 71-80 
3.Jakl Pavel1978reg. muži 91-100 
4.Svoboda Vít1955reg. muži 100N 
5.Prušinovský Jiří1957reg. muži 121-140 
6.Ungrád Jiří1976reg. muži 141-160 
7.Franc Jan1972reg. muži 161-180 
8.Stuchlík Zdeněk1955reg. muži 212N 
TJ Jiskra Jaroměř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrobský Josef1958kraj. muži 231-260 
2.Hrycík Ladislav1958reg. muži 35 
3.Pábl Josef1964reg. muži 51-60 
4.Hrobský Petr1958reg. muži 71-80 
5.Valčík Lukáš2000reg. muži 121. - 140. 
6.Jirásek Petr1958reg. muži 200 N 
TJ Jiskra Jaroměř D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Matěj2000kraj. muži 171-200 
2.Petráško Milan1950reg. muži 49 
3.Bouček Stanislav1943reg. muži 61-70 
4.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 71-80 
5.Špreňarová Miroslava1964reg. muži 91-100 
6.Doubek Ondřej2001reg. muži 91.-100. 
7.Pisch Petr1965reg. muži 120 N 
8.Divecký Václav1966reg. muži 180 N 
9.Hardubejová Anna1964reg. muži 161-180 
10.Le Tiu1961reg. muži 181-200 
Jednota Orel Bohuslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakl Petr1951reg. muži 61-70 
2.Petera Milan1951reg. muži 61-70 
3.Rubeš Jaroslav1959reg. muži 61-70 
4.Kubant Miroslav1952reg. muži 71-80 
5.Němeček Vítězslav1956reg. muži 141-160 
6.Lejsek Petr1965reg. muži 161-180 
7.Smola Jan1955reg. muži 200N 
8.Sychrovský Milan1939reg. muži 180N 
TJ Červený Kostelec-Horní B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ligač Jozef1957reg. muži 71-80cizinec 
2.Škoda Jiří1959reg. muži 71-80 
3.Mýl Karel1953reg. muži 81-90 
4.Rosa Zdeněk1965reg. muži 101-120 
5.Šimůnek Josef1948reg. muži 161-180 
6.Pilát Jaroslav1957nez.  
TJ Červený Kostelec-Horní C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drapač Petr st.1964reg. muži 81-90 
2.Vaněk František1973reg. muži 91-100 
3.Brát Petr1960reg. muži 101-120 
4.Čápová Lenka1966reg. muži N 120 
5.Kuřátko Miloš1966reg. muži 181-200 
6.Hrstka Milan1966nez.  
TJ Sokol Česká Skalice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubeš Jaroslav1941reg. muži 101-120 
2.Perutek Josef1953reg. muži 101-120 
3.Šorfová Irena1968reg. muži 101-120 
4.Prosa Stanislav1950reg. muži 101-120 
5.Čáp Petr1964reg. muži 141-160 
6.Hrubý Bohuslav1955reg. muži N180 
TJ Sokol Česká Skalice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamzová Klárka1996reg. muži 81-90 
2.Měšťanová Petra1996reg. muži 81-90 
3.Kolátor Vladimír1957reg. muži N100 
4.Ošťádal Jaroslav1945reg. muži 101-120 
5.Postupa Jan1977reg. muži 121-140 
6.Ošťádal Jaroslav ml.1984reg. muži 141-160 
TJ Náchod D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuře Otakar1946reg. muži 101.120. 
2.Madarász Štefan1960reg. muži 101.-120. 
3.Rojt Jan1959reg. muži 121.-140. 
4.Zetek Libor1959reg. muži 121.-140. 
5.Prokop Michal1991reg. muži 200. 
6.Zetek Tomáš2000reg. dci 4 
7.Zetek Jan2002reg. dci N 
8.Mareš Stanislav st.1949nez. muži N 
TJ Sokol Jasenná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tláskalová Klára1998reg. muži 60-70 
2.Duben Milan1974reg. muži 81-90 
3.Kučera Vratislav1960reg. muži 81-90 
4.Duben Tomáš1972reg. muži 101-120 
5.Kučerová Markéta1996reg. muži 101-120 
6.Tláskal Vladimír1966reg. muži 101-120 
7.Dvořák Karel1956reg. muži 121-140 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS