Soupisky
Krajská soutěž 2.tř.sk.B
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudra Jan1975reg. muži 26 
2.Krákora Tomáš1967reg. muži 34 
3.Janík Ladislav1962reg. muži 42 
4.Růžička Zdeněk1991reg. muži 53 
5.Matoušová Aneta2002reg. muži 52 
6.Matoušová Jana1973reg. muži 65 
7.Rousek Petr1952reg. muži 94 
8.Hrubý Karel1953reg. muži 161 
9.Valdhans Miloslav1943reg. muži 173 
10.Hobl Pavel1978reg. muži nezařazen 
11.Mudra Jakub2006reg. muži nezařazen 
12.Oplová Renáta1968reg. muži nezařazen 
TJ Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchoň Roman1972kraj. muži 71-80 
2.Adam Ondřej1987kraj. muži 71-80 
3.Korecký Filip1998kraj. muži 81-100 
4.Pachner Jan2003kraj. muži 101-120 
5.Závora Adam2001kraj. muži 121-150 
6.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 151-200 
7.Trnka Josef1968kraj. muži 151-200 
8.Grus Matěj2002kraj. muži 151-200 
9.Lanči Jakub1999kraj. muži 151-200 
10.Boháč Jaroslav1956reg. muži 71-80 
11.Anetta Jan1993reg. muži 111-120 
12.Višňovský Václav2003reg. muži 121-130 
13.Gabriel Petr2003reg. muži 121-130 
14.Bistřický David2003reg. muži 141-150 
15.Bednář David2006reg. muži 141-150 
16.Šimek David1982nez.  
17.Čech Roman1979nez.  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 121-150 
2.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
3.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
4.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
5.Česal Luděk1973reg. muži není žebř. 
6.Havlíček Václav1942reg. muži není žebř. 
7.Hach Jaroslav1948reg. muži není žebř. 
8.Mařík Karel1998reg. muži není žebř. 
9.Hejduk Zdeněk1950reg. muži není žebř. 
10.Hobl Václav1948reg. muži není žebř. 
11.Louda Jan st.1953reg. muži není žebř. 
12.Skřivánek Ladislav1983reg. muži není žebř. 
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Radomír1960kraj. muži 136 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 164 
3.Šauer David1975kraj. muži 166 
4.Vokurka Jaroslav1962kraj. muži 229 
5.Kočárek Pavel1954kraj. muži 228 
6.Šauer Robert1972reg. mži 81 
7.Čech Jiří1978reg. muži 63 
8.Duraj Vojtěch1973reg. muži 79 
9.Kozelka Martin1973reg. muži 91 
10.Bradna Zdeněk1970nez. muži  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vavro Radek1969kraj. muži 121-150 
2.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
3.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
4.Němec Josef1975kraj. muži 201-248 
5.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
6.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
7.Mráz Václav1997reg. muži 141-160 
8.Plachý Pavel1970reg. muži 141-160 
9.Dominková Eliška2000nez. muži  
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 81 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 151 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 151 
6.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
7.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 201 
8.Dobiáš Jan1963reg. muži 41 
9.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
10.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
11.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
12.Kohout Václav1967reg. muži 81 
13.Kubovec Karel1963reg. muži 81 
14.Jehlík Jan1960reg. muži 91 
15.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 101 
16.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
17.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
18.Květon Jaroslav1965reg. muži 141 
19.Haas Václav1960reg. muži 141 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 121 -150 
2.Ungr Jan II.1958kraj. muži 151-200 
3.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 151-200 
4.Poch Pavel1965kraj. muži 201-248 
5.Poch Petr1965kraj. muži 201-248 
6.Krajdl Roman1971kraj. muži 201-248 
7.Tomášek Martin1973reg. muži 66 
8.Dobrý Jan1987reg. muži 71 
9.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 78 
10.Krajdlová Naďa1973reg. ženy 86 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Josef1987kraj. muži 101.-120. 
2.Gregor Martin1990kraj. muži 151.-200. 
3.Kubovský Jiří1957kraj. muži 151.-200. 
4.Hošťálková Martina1990kraj. muži 201.-250. 
5.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
6.Honalová Klára1996nez. muži  
7.Hájek Karel1959nez. muži  
8.Brzica Matěj1999nez. muži  
9.Kříž Petr1964nez. muži  
10.Chalupecký Zdeněk1984nez. muži  
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Jiří1982kraj. muži 151 - 200 
2.Kotva Pavel1962kraj. muži 151 - 200 
3.Kotva David1990kraj. muži 201 - 248 
4.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 201 - 248 
5.Laubr Václav1969reg. muži 125 
6.Kotva Petr1965reg. muži 157 
7.Maier Zdeněk1988reg. muži 171 
8.Drábek Tomáš1977reg. muži 187 
9.Laubr Jiří2000nez. muži  
10.Hlavatý Václav1950nez. muži  
11.Jančík Pavel1977nez. muži  
12.Kotva Jan1936nez. muži  
13.Vonásek Václav1965nez. muži  
14.Kocna Dan2005nez.  
15.Kovanda Jakub2008nez.  
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípek Josef1972kraj. muži 121.-150. 
2.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 15. 
3.Hruška Václav1954reg. muži 18. 
4.Nechutný Marek2002reg. muži 24. 
5.Švamberg Luboš1964reg. muži 23. 
6.Nový Jaroslav1953reg. muži 25. 
7.Pešík Radek1970reg. muži 33. 
8.Drofa Zdeněk1952reg. muži 45. 
9.Minarčic Martin1976reg. muži 51.-60. 
10.Švamberg Daniel1998reg. muži 51.-60. 
11.Hubka Jiří1965reg. muži 61.-70. 
12.Mojžíš Josef1973reg. muži 71.-80. 
13.Šulda David1976reg. muži 81.-90. 
14.Pešička Ladislav1959reg. muži 101.-120. 
15.Gruber Petr1953reg. muži 111.-120. 
16.Šípek Filip2004nez.  
17.Dobrý Oldřich1957nez.  
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 101-120 
2.Šrámek Václav1967kraj. muži 121-150 
3.Kunst Petr1981kraj. muži 151-200 
4.Gábor Filip1999kraj. muži 151-200 
5.Sýkora Hynek1961reg. muži 81-90 
6.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
7.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
8.Bauer Petr1962reg. muži 91-100 
9.Chrástek Věroslav1956reg. muži 91-100 
10.Janeček Lukáš1998reg. muži 111-120 
11.Wimmer Adam1998reg. muži 111-120 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora František1986kraj. muži 121-150 
2.Soukup Lukáš1993kraj. muži 201-248 
3.Straka Michal1977reg. muži 54 
4.Filip Michal1980reg. muži 93 
5.Veselý Jaroslav1969reg. muži 103 
6.Bistřický Bohumír1946reg. muži 107 
7.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 142 
8.Budín Václav1978nez. muži  
9.Čejka Petr1985nez. muži  
10.Hron Richard ml.1993nez. muži  
11.Košek Michal1971nez. muži  
12.Nímanský Jaroslav1950nez. muži  
13.Valenta Miroslav1962nez. muži  
14.Enžl Vlastimil1959kraj. muži 151-200 
Bageta Dolany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belfín Karel1973reg. muži 31-40 
2.Krejčí Jiří1989reg. muži 31-40 
3.Talián Michal1975reg. muži 41-50 
4.Bejček Jiří1978reg. muži 51-60 
5.Nechutná Veronika1983kraj. ženy 31.-41. 
6.Belfín Karel ml.2001reg. muži 71. - 80.Střídavý start z Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
7.Kott Tomáš1976nez. muži  
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boura Lukáš1987kraj. muži 101.-120. 
2.Babický Josef1980kraj. muži 121.-150. 
3.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121.-150. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201.-248. 
5.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151.-200. 
6.Murlová Dana1959reg. muži 130. 
7.Dostál Ondřej1979reg. muži 144. 
8.Lev Marek1983reg. muži 145. 
9.Hubáček Jan1963reg. muži 153. 
10.Judl Rostislav1971reg. muži 158. 
11.Kotas Pavel1964reg. muži 163. 
12.Ludín Jiří1963reg. muži 197. 
13.Aubrecht Jiří1981nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy