Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Žákovská liga
TJ Velešovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Alžběta2006reg. sži 36 
2.Kordiovský Daniel2005reg. sži 48 
3.Mazlová Adriana2005reg. sži 51 
4.Krejčíř David2008reg. sži 52 
5.Kordiovský Adam2008reg. sži 57 
6.Doležel Ondřej2004nez.  
TJ Vážany nad Litavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrášek Marek2004reg. sži 21 
2.Beran Matěj2004reg. sži 42 
3.Klímová Daniela2003reg. sži 45 
4.Klíma Václav2005reg. sži 46 
5.Paseka Matěj2003reg. sži 71 
SPŠ Bošky Bošovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branč Patrik2004reg. sži 43 
2.Šajtar Kryštof2005reg. sži 47 
3.Slabyhoudek Dušan2005reg. sži 49 
4.Matyáš Martin2004reg. sži 54 
5.Fišer Marek2004reg. sži 55 
6.Pospíšilová Denisa2004reg. sži 58 
7.Ryšavý Daniel2003nez.  
8.Šajtar Robin2003nez.  
TJ Sokol Hodějice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sigmund Adam2003reg. sži 11 
2.Durdová Natálie2004reg. sži 38 
3.Novák Robert2005reg. sži 39 
TJ Sokol Bohdalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Tomáš2003reg. sži 70 
2.Pospíšil Ondřej2005reg. sži 74 
3.Kopřiva Michal2007reg. sži 75 
4.Bébarová Petra2006nez.  
5.Veselý Ondřej2007nez.  
TJ Sokol Otnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplt Bolek2004reg. sži 20 
2.Oplt Albert2006reg. sži 29 
3.Cikánek Martin2003reg. sži 31 
4.Špunar Petr2003reg. sži 34 
5.Šebečková Simona2004nez.  
6.Kyselka Vojtěch2008nez.  
TJ Sokol Račice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franková Julie2007reg. sži 60 
2.Nimmrichterová Adéla2006reg. sži 66 
3.Střelcová Šarlota2005reg. sži 68 
TJ Sokol Račice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smutný Ondřej2005reg. sži 59 
2.Gája Erik2006reg. sži 62 
3.Kouřil Lukáš2005reg. sži 69 
TJ Sokol Bučovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holíček Tomáš2004reg. sži 13 
2.Lokaj David2004reg. sži 14 
3.Synek Stanislav ml.2005nez.  
4.Tesáček Petr2004nez.  
TTC Komořany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Jakub2005reg. sži 53. 
2.Vlach Ondřej2006reg. sži 76. 
3.Nezval Vlastimil2007reg. sži 78. 
4.Götzová Lucie2004nez.  
KST Vyškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedla Martin2004reg. sži 16 
2.Čakovský Filip2003reg. sži 26 
3.Drápal Metoděj2006reg. sži 28 
4.Malík Miroslav ml.2004nez. 151.-182. PV 
5.Luska Petr2007nez.  
KST Vyškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křetínská Lucie2006reg. sži 61 
2.Dědek Matěj2005nez.  
3.Zbořil Matěj2004nez.  
4.Votava Lukáš2005nez.  
5.Mareš Václav2004nez.  
6.Kala Ondřej2004nez.  
7.Suldin Max2003nez.  
KST Vyškov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chelík Andreas2005nez.  
2.Začalová Kristýna2007nez.  
3.Zaoral Marek2008nez.  
4.Sirotek David2008nez.  
5.Zaoral Milan ml.2009nez.  
6.Křupka Matyáš2009nez.  
7.Šmídová Tereza2006nez.  
8.Sedláčková Amélie2007nez.  
9.Štarmanová Kateřina2007nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy