Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská soutěž B
Šumavan Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoud Jan1969kraj. muži 131.-160. 
2.Pavlíček Luděk1974kraj. muži 131.-160. 
3.Rejšek Vojtěch1966kraj. muži 201.-240. 
4.Kortus Zdeněk1975kraj. muži 201.-240. 
5.Hyka Jiří1963kraj. muži 241.-250. 
6.Kunc Jan1953kraj. muži 241.-250. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 51.-80. 
8.Icha Ivan1963reg. muži 51.-80. 
9.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 51.-80. 
10.Křivánek Luděk1964reg. muži 51.-80. 
11.Holub Miroslav1964reg. muži 81.-110. 
12.Ryska Milan1967reg. muži 81.-110. 
13.Havlíček Jiří1969reg. muži 81.-110.N 
14.Mondl Václav1957reg. muži N 
15.Ryska Tomáš1990reg. muži N 
16.Schwamberger František1971reg. muži N 
17.Sedlák Jiří2003reg. muži N 
TJ Sokol Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 131-160 
2.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 201-240 
3.Motejzik Zbyněk2000kraj. muži 201-240 
4.Karas Dominik2000kraj. muži 241-250 
5.Karas Jaroslav st.1962reg. muži 22 
6.Matuška Miroslav1972reg. muži 26 
7.Brejchová Lucie1985nez. muži  
8.Jonák Radoslav ml.1981reg. muži 49 
9.Jonák Radoslav st.1957reg. muži 36 
10.Kozáková Vladimíra1984nez. muži  
11.Kožený Martin1986nez. muži  
12.Krahulec Jiří st.1966nez. muži  
13.Kuželka Filip1998reg. muži 31 
14.Maršík Martin1975nez. muži  
15.Olšbaur Václav1981nez. muži  
16.Pešta Jan1980nez. muži  
17.Políček Blahoslav1978nez. muži  
18.Řeřábková Denisa2005nez. muži  
19.Vašek Jan1997reg. muži 29 
20.Vala Lukáš2000nez. muži  
21.Suchánek Milan1973reg. muži 34 
Cehnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Jaroslav1974kraj. muži 161-200 
2.Čížek Václav1973kraj. muži 201-240 
3.Bečvář Lukáš1979kraj. muži 201-240 
4.Kučera Josef1947kraj. muži 201-240 
5.Frčka Josef1961kraj. muži 241-250 
6.Buchvaldek Marek1971reg. muži 71-100 
7.Novák Milan1976reg. muži 71-100 
8.Valenta Miroslav1964reg. muži 101-116 
9.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 101-116 
10.Holman Libor1970nez. muži  
Blatná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kostner Jiří1955kraj. muži 131-160 
2.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
3.Mach Ladislav1972kraj. muži 201-240 
4.Mls Pavel1965kraj. muži 201-240 
5.Hornát Josef1957kraj. muži N 241-250 
6.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41-50 
7.Balík Tomáš1965reg. muži 51-70 
8.Jánský Luděk1966reg. muži 51-70 
9.Šišková Věra1946reg. muži 51-70 
10.Mls Pavel st.1942reg. muži 71-100 
11.Pavel Jindřich1969reg. muži 71-100 
12.Sedláčková Helena st.1959reg. muži 71-100 
13.Schmitd Petr1964reg. muži 101-116 
Sokol Milevsko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Tomáš1984kraj. muži 101-130N 
2.Černý Petr1959kraj. muži 161-200 
3.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 161-200 
4.Mácha Jakub1984kraj. muži 161-200 
5.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 161-200 
6.Švára Petr1955kraj. muži 161-200 
7.Kolář Petr1987nez. muži  
8.Švára Libor1984kraj. muži 131-160 
Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966reg. muži 23 
2.Soukup Miloslav ml.1973reg. muži 29 
3.Čondl Jiří1955reg. muži 30 
4.Šavrda Karel1963reg. muži 41-50 
5.Slavík Petr1975reg. muži 41-50 
6.Křivanec Josef1974reg. muži 51-70 
7.Soukup Miloslav st.1949reg. muži 71-100 
8.Slavík Jaroslav1956reg. muži 71-100 
9.Krejčí Ondřej1990reg. muži 101-116 
10.Krejčí Karel1985nez. muži 101-116N 
Elektrostav Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
2.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
3.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 101-130N 
4.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240N 
5.Poklop Kamil1986kraj. muži 131-160 
6.Chaluš Libor1967reg. muži 51-70 
7.Dvořák Ivan1961reg. muži 51-70 
8.Soukup Lukáš1976reg. muži 51-70 
9.Vepřek Petr1963reg. muži 41-50 
10.Krejčí Miroslav1962reg. muži 71-100 
11.Mišo Jaroslav1948reg. muži 71-100N 
12.Horný Ivo1957reg. muži 101-116 
13.Kápl Jan st.1962nez.  
14.Havlík Vladimír1961nez. muži  
15.Majer Zbyněk1975nez. muži  
16.Nikolenko Alina1993nez. ženy cizinec 
SKP Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šána Václav1963kraj. muži 1 
2.Wimberský Václav1966kraj. muži 2 
3.Novák Zdeněk1963kraj. muži 3 
4.Předota Karel1963kraj. muži 4 
5.Kačer Jindřich1959kraj. muži 5 
Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Václav1961kraj. muži 131-160 
2.Hromádka Milan1956kraj. muži 131-160 
3.Kozma Václav1954kraj. muži 161-200 
4.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 200-230 
5.Šaršok Milan1962kraj. muži 200-230 
6.Hauser Karel1946nez. muži  
Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrach František ml.1981kraj. muži 101-130 
2.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
3.Jungvirt Roman1975kraj. muži 161-200 
4.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 201-240 
5.Hynek Otakar ml.1979kraj. muži 161-200N 
6.Valíček Jaroslav1948reg. muži 31-40 
7.Matějka Jan1982reg. muži 71-100 
8.Hrach František st.1947reg. muži 71-100 
9.Klečka Pavel2003reg. muži 71-100 
10.Zborník Jaroslav1961reg. muži 71-100 
11.Fix Milan1960reg. muži 51-71N 
12.Hanuš Václav2002reg. muži 71-100 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy